نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

دستگاه رسوب گيري و جلوگيري کننده از رسوب

دستگاه جلوگیری کننده از ایجاد رسوب - رسوب گیر
آیا پکیج دیواری شما هر ساله دارای افت فشار آب گرمایی میشود؟ آیا هر سال یا یک سال در میان پکیج یا آبگرمکن و یا شوفاژهای خود را رسوبزدائی میکنید؟

آیا میدانید تنها با دو بار رسوب زدائی ( شستشوی با اسید ) دستگاه گرمایشی شما دچار خوردگی خواهد شد و شما ناچارا" میبایست یک مخزن گرمایشی دیگر خریداری نمائید؟

آیا میدانید با استفاده از دستگاههای رسوب گیری، هیچگونه رسوبی نیز در لوازم خانگی حتی چایساز شما بوجود نخواهد آمد؟

دستگاه جلوگیری کننده از ایجاد رسوب
رسوبزدای مغناطیسی و الکترومغناطیسی
شرکت بازرگانی پرند تکنیک مفتخر است تا نسل جدیدی از تکنولوژی روز دنیا را به صنعت ایران معرفی نماید :
1- دستگاه ممانعت از ایجاد رسوب (خود مغناطیسی) ساخت شرکت HPS آلمان
2- دستگاه ممانمعت از ایجاد رسوب ( الکترومغناطیسی) ساخت شرکت Clearwater امریکا

الف - دستگاه ممانعت از ایجاد رسوب (خود مغناطیسی) ساخت شرکت HPS آلمان
• معرفی دستگاه

این دستگاه با نام تجاری AQUA CORRECT توسط کمپانی HPS آلمان تولید می گردد ، صلاحیت این دستگاه توسط استانداردهای معتبر و با درجه بالا مانند T.U.V ، Rost Frei ، ISO 9001 و سایر استانداردهای معتبر مربوطه بر حسب توان و نوع مسئولیت هر موسسه تائید گردیده است .

• عمر دستگاه و گارانتی آن
این دستگاه همانطوریکه در کاتالوگ و سایر مدارک مربوطه اشاره شده است به مدت پنج سال توسط سازنده گارانتی می گردد . در این دستگاه از موادی استفاده می گردد که کیفیت آنها با قوانین تائید شده DIN تطبیق داشته باشد .
منبع انرژی دستگاه که تکنیک پیشرفته ای در آن بکار برده شده از عمر بسیار طولانی برخوردار می باشد ، بطوریکه مطابق ادعای کمپانی سازنده و تائیدیه های موجود در طول پنجاه سال تنها دو درصد از انرژی آن کاسته خواهد شد . این منبع انرژی نیاز به احیاء و بازیابی ندارد، همچنانکه خود دستگاه نیز نیاز به راهبری ، سرویس یا تعمیر ندارد .

• نحوه عملکرد دستگاه
در اثر عبور آب از داخل لوله و تاسیسات به مرور زمان رسوبات مختلفی بر جداره لوله و تاسیسات تشکیل خواهد شد که قسمت عمده این رسوبات ، کلسیم کربنات (CaCo3) می باشد .
کلسیم کربنات ترکیباتی با اشکال مختلف می باشد . یکی از گونه های مختلف کلسیم کربنات ، کلسیت (Calcite) می باشد .کلسیت در دمای پائین تر از 30 c براحتی تشکیل شده و پایدارتر از دیگر گونه های کلسیم کربنات می باشد .این کریستال ساختار هگزاگونال (Hexagonal) داشته و بر جداره تاسیسات با اب رسوب می کند.
کلسیت در طبیعت به صورت گچ ، سنگ اهک ، سنگ مرمر و عقیق یافت می شود . شکل دیگر رسوب کلسیم کربنات به صورت آراگونیت می باشد ؛ آراگونیت در دمای بالاتر از 30 c تشکیل می شود و نسبت به کلسیت پایداری کمتری دارد . این کریستال ساختار ارتورومبیک (Orthorombic) داشته که به صورت توده کریستالی بی شکل تشکیل می شود و تمایل به رسوبگذاری بر جداره تاسیسات در تماس با اب ندارد .آراگونیت در طبیعت به صورت مروارید و مرجان یافت می شود .
با توجه به مطالب فوق در اثر عبور جریان آب با سرعت خطی مناسب از حوزه مغناطیسی دستگاه بر اساس اصل القاء الکترومغناطیسی ، جریان القائی ناشی از میدان مغناطیسی بر هسته زائی و کریستالیزاسیون یونهای Ca و HCo3 تاثیر گذاشته و باعث تغییر شکل کریستالهای کلسیم کربنات از گونه کلسیت به آراگونیت می شود که در نهایت توده ای بی شکل از میکروکریستالهای آراگونیت تشکیل می شود که در آب شناور ( به صورت امولسیون ) خواهد بود و تمایل به رسوبگذاری بر جداره تاسیسات در تماس با اب را نداشته و همراه با جریان آب در یک مدار باز از داخل سیستم عبور کرده و تخلیه می گردد و در یک سیکل بسته به هنگام drain سیستم از مدار خارج می شود.

• توانائی های دستگاه

این دستگاه به طور کامل قادر خواهد بود که از ایجاد رسوب جلوگیری نماید و رسوبات قبلی را نیز متلاشی و به تدریج از بین ببرد .

• مشکلات رسوب و خورندگی
همه ما از مشکلاتی که در اثر ایجاد رسوب و خورندگی در لوله ها و سایر تاسیسات بوجود می آیند ، مطلاع هستیم و به اثرات زیان بار آنها نیز واقف می باشیم. حفاظت از تاسیسات و لوله ها با روشهای تصفیه معمول به دلیل پیچیدگی فرآیند ها نیاز به راهبری دقیق ، مستمر و مشکلی دارد و همچنین صرف هزینه های سنگین موجب می گردد که بعد از مدتی این بخش ها کارائی خود را از دست بدهند و سیستم بدون حفاظت رها گردد و این در شرایطی است که رسوب و خورندگی یک حقیقت ثابت شده است و اثرات ویرانگر آن انکار ناپذیر بوده و دیر اقدام کردن یعنی پایان عمر تاسیسات خصوصا اینکه بعضی از ابهای سخت بسیار مهاجم بوده و در زمینه خورندگی و رسوب بسیار سریع عمل نموده و لوله ها و تاسیسات را به طور سریع مستهلک می نماید .
این دستگاه برای آبهای سرد و گرم قابل استفاده می باشد و همانطوری که اشاره شد گذشته از جلوگیری نمودن از ایجاد رسوب ، باعث متلاشی شدن و تجزیه رسوبات قبلی و جلوگیری از خورندگی نیز می گردد .
شما حتی در شرایطی که رسوبات و خورندگی شدید در سیستم و لوله هایتان دارید، هنوز فرصت برایتان باقی است که با استفاده از این دستگاه از صرف هزینه های گزاف تعمیرات ، بازسازی ، تعمیر و جایگزینی در تاسیسات خود جلوگیری نمائید . البته با توجه به دامنه وسیع صنعت و نیازهای متفاوت صنایع ، طراحی و انتخاب مدل مناسب دستگاه ، حائز اهمیت می باشد که در این رابطه کارشناسان شرکت فراور پالایش آماده مشاوره و جوابگوئی به شما می باشند .برای کلیه موارد ، دستگاه در انواع و اندازه های مختلف موجود می باشد که با مشورت کادر فنی ما قابل انتخاب می باشد .
در عملکرد این دستگاه هیچگونه انرژی الکتریکی و یا مواد شیمیائی مورد استفاده قرار نمی گیرد و چون اثرات آن صرفا تغییرات فیزیکی بر روی آب می باشد و همین امر ( عدم استفاده از مواد شیمیائی ) موجب می گردد که در کاهش آلودگی محیط زیست نقش بسیار موثری ایفا نماید . این مورد وقتی بیشتر نمایان می گردد که به وضع تاسیسات بدون استفاده از این دستگاه بنگریم که به عنوان مثال در یک سیکل تبادل یونی به منظور بدست آوردن آبی مناسب چه مقدار نمک به محیط زیست وارد می گردد و یا اینکه در رسوب زدائی (Acid Wash) چه مقدار مواد شیمیائی به محیط زیست تخلیه می گردد.
البته با توجه به مشکلاتی که در رابطه با رسوب و خورندگی در تاسیسات با ان مواجه می باشیم ، ممکن است باور این موضوع که با بکارگیری این دستگاه که به عنوان یک پدیده تلقی می گردد و از این مشکلات به راحتی رهائی یابیم ، قدری مشکل به نظر برسد ؛ ولی این واقعیت محض است و شما با بکارگیری این دستگاه به عملکرد مثبت آن پی خواهید برد همانطوریکه سایر مصرف کنندگان این دستگاه به این باور رسیده اند.

• طریقه نصب دستگاه

این دستگاه در حداقل فضای موجود به صورت vertical یا horizontal با استفاده از اتصالات فیتینگی به سادگی قابل نصب می باشد.

توجه : جهت حذف مواد جامد احتمالی درشت موجود در آب خصوصا ذرات با ترکیبات آهن و منگنز می بایستی مطابق توصیه کارخانه سازنده در مسیر ورودی جریان آب به این دستگاه از یک واحد استرینر از نوع SPIRA FILTER با اندازه مناسب استفاده نمود و مواد جمع اوری شده احتمالی در ان را هر چند مدت یکبار تخلیه نمود.

• سرویس و نگهداری دستگاه

این دستگاه به هیچ عنوان نیاز به راهبری و سرویس و یا تعمیر ندارد، چون در این دستگاه هیچگونه قطعه متحرکی به کار گرفته نشده است و فقط لوله میانی دستگاه ، همان قسمتی که آب از داخل ان عبور می نماید می بایستی سالی حداکثر دو الی سه بار توسط وسیله مناسبی – برس سیمی – (Cylinder brush) تمیز شود و این تنها سرویس دستگاه می باشد .

ب - دستگاه ممانمعت از ایجاد رسوب ( الکترومغناطیسی) ساخت شرکت Clearwater امریکا

عملکرد این دستگاه از نظر مکانیسم مانند دستگاه قبلی است . فقط با این تفاوت که دستگاه انرژی مغناطیسی خود را از یک منبع برق تامین می نماید .
به نظر شما علت چیست ؟
در دستگاه قبلی برای سایز های مختلف لوله های موجود در تاسیسات ، سایز های مختلف دستگاه ساخته شده است ، بنابراین هر سایزی یک میدان مغناطیسی مشخص و ثابت دارد که به جریان خطی آب اعمال می شود .
اما در این مدل میدان مغناطیسی دستگاه قابل تغییر بوده و می توان به دلخواه شدت آنرا تغییر دارد ( البته در یک محدوه مشخص ) . از نظر کلی هر دو دستگاه کارائی مناسب را دارند و دستگاه دوم تخصصی تر عمل می کند .جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


دستگاه - جلوگیری - کننده - از - رسوب - رسوبگیر - کارخانه ها - تولید لوازم الکتریکی - تاسیسات کارخانه - اتصالات آب


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: اکبر عبدلی
ایمــیل:
تلفن:
0912-3717916
موقعیت: تهران
آدرس: تهران
قیمت: با ما تماس بگیرید
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 518
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: اکبر عبدلی
در مـورد: دستگاه رسوب گيري و جلوگيري کننده از رسوب
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

آگهي هاي اين شخص

سريال فرار از زندان Prison Break 4 فصل کامل دوبله و زبان اصلي ( دو زبانه ) با زيرنويس فارسي


سريال فرار از زندان با قابليت انتخاب زبان بصورت دوبله فارسي يا زبان اصلي ، بدون سانسور با قابليت انتخاب زيرنويس فارسي و انگليسيسريال جذاب فرار از زندان (Prison Break) ...

تهران - 09/22

سريال ماوراالطبيعه Supernatural نسخه خانگي زيرنويس فارسي بدون سانسور


سري کامل ( فصل اول، دوم و سوم و چهارم ) سريال ترسناک و تکان دهنده ماوراءالطبيعه (SuperNatural) 31 دي وي دي با زيرنويس فارسي و کيفيت عالي - قابل پخش در تمام دستگاههاي خانگي و ...

تهران - 09/22


برو بالا
novintabligh.com