نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

دستگاه تصفيه هوامدلXJ-201( مخصوص اتاق خواب)

مشخصات دستگاه تصفیه هوا نئوتک مدل xj-201
مجهز به تکنولوژی جدید نسیم یونی

تولید یون منفی و اکسیژن فعال

اتصال مستقیم به پریز برق بدون اشغال فضای اضافی

این دستگاه تصفیه هوا با استفاده از تکنولوژی جدید ( نسیم یونی) هوای داخل اتاق شما را

کاملآ سالم می سازد و با تولید یون منفی و اکسیژن فعال ، کلیه ء آلاینده های سمی و مضر و

بوهای مختلف را حذف نموده و میزان اکسیژن محیط را بالا می برد. این دستگاه به جای

استفاده از فن یا موتور از تکنولوژی جدید جذب یونی بدون ایجاد صدا هوای داخل فضاهای

دوازده متر مربعی در ارتفاع سه متر را به جریان می اندازد.دستگاه تصفیه هوا ایکس جی 201 را می توان

در اتاق خوابهای کوچک تا دوازده متر یا در آشپز خانه به کار برد و از آنجایی که مستقیمآ به پریز

برق وصل می شود فضایی را اشغال نمی کند. دستگاه دارای درجات کم و زیاد بوده و با توجه

به متراژ محیط از آنها استفاده میشود.این دستگاه توانایی کار دائم بدون توقف را دارد.فیلتر

دستگاه دائمی بوده و هر دو هفته یکبار تمیز میشود
دستگاه های تصفیه هوای مولتی سیستم نئوتک با جدیدترین فن آوری های تصفیه هوا و تولید یون منفی تمامی آلاینده ها را جذب کرده و هوایی پاک و سرشار از اکسیژن را برای شما فراهم می آورد. همانگونه که طبیعت ، هوای آلوده را ترمیم می کند
یون منفی و اوزون قوی ترین پاک کننده های هوا در طبیعت هستند و در دنیا چیزی موثر تر از این دو برای پاک کردن هوای تنفسی ما از عوامل آلرژی زا و آلاینده ها وجود ندارند
آنها اتمهای اکسیژن هستند با یک الکترون اضافه و آنها به ما کمک میکنند تا احساس بهتری بکنیم.آیا احساسی را که در کنار آبشارها یا در اوج کوهها داشته اید به خاطر دارید؟ در آناماکن هزاران یون منفی وجود دارد. آنها تأثیر فوق العاده ای در بیوشیمی انسان دارند.در هوای تازهء روستاها معمولأ 2000 تا 4000 یون منفی در سانتیمتر مکعب وجود دارد( تقریبأ به اندازهء یک حبه قند) در کوهستان بیشتر از 100.000 یون منفی در سانتیمتر مکعب وجود دارد در حالیکه در هوای آلودهء شهری پائین تر از 100 یون منفی در سانتیمتر مکعب وجود دارد.زمانیکه یونیزاسیون هوا در بیمارستانها و اماکن کاری اروپا و روسیه اجباری است، درکشور ما علیرغم هوای مسمو م و بسیار آلوده به تازگی مورد توجه قرار گرفته است.
یونها ذرات باردار موجود درهوا هستند که در طبیعت زمانیکه انرژی بر مولکولی مانند دی اکسید کربن، اکسیژن، آب یا نیتروژن وارد میشود ، باعث می شود که یک الکترون از مولکول جدا شده و یک یون باردار مثبت به جا بگذارد. الکترون جدا شده خود را به نزدیکترین مولکول می چسباند و آن را تبدیل به یون باردار منفی می کند.این یون باردار منفی اکسیژن است که بهترین تأثیر را بر ما دارد.
واقعیت ها در مورد یون منفی:
یونیزاسیون به عنوان یک روش معالجه جهت درمان آلرژی از سوی سازمان FDA ( Food and Drug Administration تأئید شده است .
در مارچ 1999 مجلهء Good House keeping پژوهشگران خود را بر آن داشت که تاثیر دستگاه های تولید یون منفی را بر دود تست کند و ثابت شد که تمامی دود داخل یک محیط بسته تحت تاثیر یون منفی از بین می رود
تحقیقات بخش کشاورزی آمریکا اخیرأ ثابت کرده است که یونیزه کردن یک اتاق باعث می شود که 52% گرد وغبار کمتری در هوا باشد و 95% باکتری کمتری در هوا باقی بماند
( چرا که بیشتر آلاینده ها بر روی ذرات گرد و غبار موجود در هوا زندگی می کنند).
چگونه یونهای منفی آلودگی هوا را از بین می برند؟
بیشتر آلاینده ها و مواد آلرژی زا ی معلق در هوا به صورت مثبت باردار هستند و البته یون منفی به صورت منفی باردار است، این موضوع باعث می شود که یک جذب "مگنتیک" بین آلاینده های معلق در هوا بوجود می آورد که باعث می شود آنها یکپارچه شده و به هم بچسبند. نتیجتأ آنها خیلی سنگین می شوند تا بتوانند به صورت معلق در هوا باقی مانده و بدون اینکه بتوانند آسیبی به سلامتی ما برسانند به زمین فرود می آیند، جایی که دیگر راهی برای ورود به سیستم تنفسی شما نداشته باشند حتی اگر آنها قبل از اینکه پائین بیایند از طریق دم وارد سیستم تنفسی بشوند به دلیل افزایش حجم در قسمت فوقانی سیستم تنفسی فیلتر می شوند. البته در صورت عدم تولید مرتب یون منفی این آلاینده های حجیم می توانند دوباره به هوا بازگردند.
تحقیقات دیگری ثابت کرده اند که یونهای منفی اثر بیولوژیکی بر باکتریها و ویروسها دارند و در صورت تماس آنها را نابود می کنند.
سؤالهای مکرر در مورد یون منفی:
یون منفی چیست؟
در هوا ذرات با بارهای مثبت و منفی وجود دارند. از تجمع ذرات با بار مثبت و یون یون مثبت و ذرات با بارمنفی و یون ، یون منفی تشکیل می شود. بالا بودن میزان یون مثبت در هوا باعث احساس افسردگی، سر درد و سستی و رخوت و .... در افراد می گردد.تخلیهء الکتریکی ولتاژ بالا از طریق عملکرد میلهء الکترود می تواند باعث تولید مقدار زیادی یون منفی گردد. این یونهای منفی می توانند به ذرات مسموم معلق در هوا چسبیده و هوا را از وجود آلاینده ها پاک نمایند.
یونهای منفی چه فوائدی دارند؟
از بین بردن باکتریها، جلوگیری از پیر شدن سلولهای بدن، بالا بردن توانایی نگهداری اکسیژن در خون، بهتر کردن عملکرد سوخت و ساز بدن، بالا بردن میزان هوشیاری، از بین بردن خستگی ، بالا بردن مقاومت بدن(سیستم ایمنی) در مقابل بیماریها، تآثیر اساسی در معالجه ء سردرد، بی خوابی/کم خوابی، آلرژی، آسم و فوائد بسیار دیگر.
حقایقی در مورد یون منفی.
(سازمان دارو و خوراک آمریکا)به عنوان یک راه معالجهء تآئید شده. FDA مورد تآئید
یونیزاسیون امری اجباری در بسیاری از بیمارستانهای اروپا و روسیه است.
مهندسین خود را جهت آزمایش یک دستگاه مولد یون منفی بهGood Housekeeping در ماه مارچ 1999 مجلهء
کار گرفت ، آنها دستگاه را در یک مخزن پر از دود گذاشتند و سپس متوجه شدند که مخزن کاملآ از دود پاک گردیده است.
نتیجهء تحقیقات اخیر سازمان کشاورزی آمریکا نشان می دهد که یونیزه کردن یک اتاق باعث کاهش 52% غبار و 95% باکتری موجود در هوای آن اتاق می گردد. ( لازم به تذکر است که بیشتر آلاینده های موجود در هوا در ذرات غبار معلق در هوا زندگی می کنند)
یون منفی و اوزون قوی ترین پاک کننده های هوا در طبیعت هستند. در دنیا چیزی مؤثرتر از این دو برای پاک کردن هوای تنفسی ما از عوامل آلرژی زا و آلاینده ها وجود ندارد. متآسفانه اکنون به دلیل نزدیکی ساختمانه و منازل به یکدیگر این دو نمی توانند تآثیر خود را در فضای داخلی ساختمانها به صورت طبیعی بگذارند.
یون منفی و اوزون در طبیعت بوجود آمده اند ، و در مناطقی یافت می شوند که از خالص ترین و بالاترین سطح هوای سالم برخوردارند. این اماکن معمولآ شامل بالای کوهها، نزدیک آبشارها، جاهایی که لحضاتی قبل رعد و برق صورت گرفته، چمن زارهای دوراز شهر و کناره های اقیانوس درکنار امواج بلند هستند.
«««««محققان اعلام نموده اند که آلودگی هوا در محیط های بسته پنج تا ده برابر بیشتر از فضای باز است.»»»»»
میزان آلودگی هوای داخل ساختمان اداره ها و مدارس هم کارمندان را بیمار می کند هم دانش آموزان را، افرادی که ساعت های متوالی در یک اتاق بسته می نشینند به علت کمبود اکسیژن و انباشتگی آلاینده ها، بیش از حد معمول دچار سردرد، گلودرد، خارش چشم، سرما خوردگی ، ناراحتی های قلبی و تنفسی ،حساسیت و آنفلوانزا می شوند.
هوای داخل ساختمان اداره ها و مدارس که کارمندان و دانش آموزان مدت زمان قابل توجهی از روز را در آن فضا می گذرانند به طور روز افزون آلوده به باکتری ها ، کپک ها، حلال های ضد عفونی کننده و دیگر آلاینده ها است . صرف نظر از اماکن فوق منازل را نباید فراموش کرد، به طوری که از بین افرادی که در سال گذشته میلادی جان خود را به علت آلودگی هوا از دست داده اند، حدود 80% آنها به طور مستقیم و غیرمستقیم تحت تآثیر آلودگی های داخل ساختمان ها جان خود را از دست داده اند. زنان که بیشترین مسئولیت را در کارهای منزل بر عهده دارند، اکثرآ در معرض دود و دیگر آلاینده های درون ساختمان ها قرار دارند و در برابر آلودگی ها آسیب پذیر هستند. آلاینده های اصلی موجود در داخل ساختمانها عبارتند از : فرم آلدئید و تری کلرواتیلن که عمدتآ از لوازم منزل، مواد ساختمانی و مواد شیمیایی مورد استفاده در فعالیت های خانگی منتشر شده و تا مدت زیادی در این فضا باقی می مانند.
همه ما احساس نشاط و پر انرژی بودن در سواحل دریا و مناطق جنگلی را تجربه کرده ایم . حتما از خود پرسیده اید چرا در کنار آبشارها یا بعد از رعد و برق و بارندگی احساس طراوت و سر زندگی می کنیم ، پاسخ این سوال را در بالا بودن تعداد یون منفی موجود در این شرایط می یابیم که سالیان درازی است توجه دانشمندان را به خود جلب نموده است . بالا بودن تعداد یون منفی موجود در هوا تاثیر فوق العاده ای در بیوشیمی بدن انسان دارد


ساخت کشور کانادا -1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش- دارای تائیدیه از سازمان بهداشت جهانی ISO 9001,SGS,WHO

نمایندگی میدان قزوین: آدرس:تهران-میدان قزوین پاساژ شهاب الدین طبقه سوم پلاک321

برای اطلاعات بیشتر راجع به انواع دیگر دستگاه های تصفیه هوا لطفا به فروشگاه اینترنتی ایران گلچین مراجعه نمایید:

www.irangolchin.com
دستگاه تصفیه هوا تصفیه هوا نئوتک فروشگاه اینترنتی - انواع راههای نزدیکی - تولید لوازم الکتریکی - انواع راههای نزدیکی - فیلتر هوا - انواع راههای نزدیکی - اکسیژن متر - انواع راههای نزدیکی - جدیدترین فیلتر دی 88 - انواع مولد ای برق


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: فروشگاه اینترنتی ایران گلچین
ایمــیل:
تلفن:
02155376329-09124404570
موقعیت: تهران
آدرس: تهران میدان قزوین پاساژ شهاب الدین طبقه سوم پلاک 321
قیمت: 55000 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  پنجشنبه 01 آبان 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 8
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: فروشگاه اینترنتی ایران گلچین
در مـورد: دستگاه تصفيه هوامدلXJ-201( مخصوص اتاق خواب)
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com