نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

جاروموي جادويي

جارومـویِ جادویـی
Jaroomooye Jadooei
معـرفـی :
جارومـویِ جادویی ، اختراعی جدید است به شماره ثبت اظهارنامه 13915014000310427 که جهت جارو یا برداشتن مـو ، پُـرز و نَـخ از روی سطوح مختلف ، مانند فـرش ، مـوکت ، پتـو و... به کار میرود.
روزانه حدود 100 تا 150 مو ، از سر هر کس ریـزش میکند و این موها همیشه یکی از مشکلاتی بوده که علاوه بـر غیر بهداشتـی بودن ، وجود شان روی فرشها ، لباسها و گاهی در غذا ، باعث بوجود آوردن صحنه های ناخوشاینـدی میگردد... این مشکل همگانی است و وسایلی مانند جاروبرقی و بُرسهای مختلف میتوانند با زحمت زیاد ، مصرف برق یا لوازم یکبار مصرف ، حدود 20% از این مشکل را حل کنند.

اکنون " جاروموی جادویی "مخصوص این کار طراحی و ساخته شده که علاوه بر قیمت پایین ، ساده و راحت بودن کار با آن و کارایی و کیفیت بالا وجادویی آن ، شما را شگفت زده خواهد کرد.
ضمناً جارومو نیازی به وسایل جانبی و قطعات یکبار مصرف نخواهدداشت.

موارد مصرف :
در منازل و محل کار هایی که فرش یا موکت دارند ، هتل ها ، مساجد ، کارگاه های خیاطی ومنازلی که حیوانات خانگی مانند سگ وگربه و ... نگهداری میکنند یا روستاهایی که به مو و پشم و پَـرِ حیوانات آلوده است ، استفاده میگردد که علاوه بر جمع آوری مو ، پُرز ، نخ و... کار یک جاروی معمولی را هم برای شما انجام خواهد داد وذرات کوچکی که مدتهاست در بافت قالی پنهان شده اند بیرون خواهد کشید !!...

این جارو ، فعلاً در دو سایز 30 و 40 سانتیمتری ساخته شده و نمونه بُرسِ دستیِ آن برای لباس ، مبلمان وسطوح کوچکتر در دسترس شما خواهد بود.

* جهت اطمینان از اینکه ، جارومـو هیـچ آسیبی به فرش و موکت شما نمیرساند ، آنرا روی فرش یا موکت کهنه ای با فشار زیادتر وتکرار زیاد امتحان کنید.... متوجه خواهید شد ، این مورد در طراحی وساخت جارومو لحاظ شده است.

* فرشهای نـو ؛ (خصوصاً ماشینی) پُرزهای ریز و اضافه ای دارند که مدتهاست به فرش چسبیده وفقط با جارومو به راحتی قابل برداشت هستند ، ازدیدن این پُرزها نگران نباشید ؛ پس از چند بار جارو کردن ، خواهید دید که طـرح قالی شما شفافتـرشده است و دیگر ازاین پُرزهای مزاحم خبـری نیست ......
هر چند روز این کار را انجام دهیـد و عملکرد آن را ببیند و در صورتِ رضـایت ، لطفـاً به دیگـران هم معرفی کنید ...
" کیفیت محصول ، قیمت مناسب و رضایت مشتریان ، سریعترین و ارزانترین نوع تبلیغات ماست "
جارو - مو - پرز - نخ - ازروی فرش - ازروی موکت - پرزقالی - موی حیوانات - موی سگ - موی گربه


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: سعید نادمی
ایمــیل:
تلفن:
09159101002
موقعیت: خراسان-مشهد
آدرس: رضاشهر – پیروزی 9 – فرّخی 8- ملک الشعرای 9 – پلاک 56/1
قیمت: 16000--19000
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 6
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: سعید نادمی
در مـورد: جاروموي جادويي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com