نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

فروش فلزياب به صورت تکي و عمده

فروش فلزیاب به صورت تکی و عمده


مشاوره در مورد انواع فلزیاب 09126449590
فلزیاب روور سی 2 مدل 2010 Rover C II
این دستگاه جدیدترین تولید شركت او كی ام است كه تلفیقی از دستگاه روور سی به علاوه سوپر سنسور و یک حفره یاب است. در جاهایی که شخص علاوه بر گنج به دنبال اتاقک ،حفره ، یا تونل برای دسترسی به آن میگردد بهترین گزینه است .

از یک طرف با وجود سوپر سنسور به همراه خود دستگاه عمق نفوذ و تفکیک آن خیلی بالا رفته است و از دیگر سو با استفاده از تکنولوژی جیو الکتریک علاوه بر سیستم جی پی آر به کار رفته در بقیه دستگاه ها درصد خطا را تا حد بسیار زیادی کم کرده است .

عمق نفوذ آن 25 است که در دیگر سری های روور 18 متر بوده است و نظر به اینکه با سیستم جیو الکتریکال آن میتوان یک زمین به وسعت 400 متر را بدون حرکت چک کرد در حالی که با دیگر دستگاههای سری روور باید روی آن منطقه حرکت کرد تا تصویر آن منطقه روی صفحه کامپیوتر بیاید .

در سری جدید این دستگاه عمر باطری به چندین روز رسیده است و شکل جدیدی هم برای آن طراحی شده است که هم کارایی آن را ساده تر کرده است و هم اینکه عمق نفوذ و قدرت تفکیک آن را افزایش داده است .


نظر به سبكی و راحتی كار با دستگاهها روور و استقبال زیادی كه از این مدل در بازار شد شركت سعی كرده است كه نوع اصلاح شده این دو مدل را به بازار ارائه بدهد .

عمق نفوذ و كیفیت كار دستگاهها روورسی 2 در مدل جدید افزایش پیدا كرده است وتفكیك فلزات دراین مدل اصلاح شده بسیار دفیق تر و با سرعت بالاتری انجام میشود .

بسیار سبک و استفاده بسیار آسان جهت جستجوی فلزات

گنج یاب روور سی 2 به همراه سوپر سنسور

روور سی 2 به همراه جیو الکتریک برای جستجوی کانال هاواتاقک های زیر زمینی

امکان ریجستر کردن___________________________________

برای خرید تلفنی مجموعه ، با شماره 09126449590
تماس بگیرید.

___________________________________

نحوه خرید :
1- پرداخت وجه و دریافت سریع کالا :
نکته : در این روش هزینه حمل و نقل را شرکت می پردازد.

۲- خرید حضوری دستگاه :

جهت هماهنگی های لازم با شماره تماس 09126449590 حاصل نمایید .

*ساعت تماس 8 الی 22 * حتی روزهای تعطیل

( به خاطر جلب اطمینان هیچ گونه مبلغی به عنوان بیانه دریافت نمی شود )

********************************************************

فلزیاب چیست؟

دستگاه فلزیاب وسیله ای ست برای پیدا كردن اجسام فلزی مخفی شده درون زمین.

فلزیاب چگونه كار می كند؟

دستگاه فلزیاب یك میدان مغناطیسی در اطراف دیسك جستجوگر خود ایجادمی كند. در زمانی كه جسم فلزی در محدوده میدان مغناطیسی قرار گیردشدت میدان مغناطیسی تغییر یافته ودستگاه فلزیاب با احساس این تغییراتمتوجه وجود فلز در اطراف دیسك خود می شود و آنرا آشكار می كند. هر چه شدت میدان مغناطیسی تولید شده توسط دستگاه بیشتر باشدعمق كشف فلز بیشتر خواهد شد. لازم به ذكر است كه عمق كاوش توسط فلزیاب با توجه به جنس فلزاندازه و شكل فلز تغییر می كند یعنی كمتر یا بیشتر می شود

انواع معمول فلزیاب:

۱- فلزیاب های تفریحی:(VLF)
این نوع فلزیاب ها معمولا خیلی سبك و كم حجم بوده و دیسك آنهاكوچك(دیسك استاندارد آنها ۲۵ سانتی متر)است وعمق كاوش فلز آنها نیزمعمولا كمتر از یك متر است. یعنی این كه یك فلز مربع شكل به اندازه۱متر در ۱متر را حداكثر از فاصله یك متری می توانند پیدا كند. فلزیاب های تفریحی برای كشف فلزات در سطح خاك طراحی شده اند. این نوع فلزیاب ها دارای صفحه نمایشگری دیجیتالی و پیشرفته هستند. فلزیاب های تفریحی كه دارای نمایشگر دیجیتالی می باشند قدرت تفكیكیبرابر با ۸۰ درصد دارند. یعنی فقط می توانند فلزات آهنی را از فلزاتغیرآهنی با دقت ۸۰ درصد جدا كنند.

۲ - فلزیاب های حرفه ای:(PI)
فلزیاب های حرفه ای دارای قدرت بسیار بیشتری نسبت به دیگر فلزیاب هاهستند. فلزیاب های حرفه ای دارای وزن سنگینی هستند زیرا در آنها بهدلیل مصرف زیاد برق از باتری های اسیدی شبیه موتورسیكلت استفاده شده. و معمولا خود دستگاه یا باتری آنها یا هر دوی آنها به كمر شخص بسته می شود.

۳ - فلزیاب های صنعتی:
از فلزیاب های صنعتی در صنایع مختلف مانند زمین شناسی ، حفر چاه ، موارد ساختمانی استفاده می شود.

۴ - فلزیاب های فرستنده وگیرنده:(TR)
فلزیاب های فرستنده - گیرنده از یك دیسك فرستنده در جلو و یك دیسك گیرندهدر عقب دستگاه كه معمولا به شكل مربع هستند تشكیل شده اند. این نوع فلزیاب ها قدرت تفكیك ندارند و فقط برای كشف فلزات بزرگ مانندلوله های آب و توده های بزرگ فلزیطراحی شده اند و به آنها گاهیانبوه یاب گفته می شود. كار كردن با این فلزیاب ها مشكل بوده و به دلیلدشوار بودن تنظیمدستگاه- خطای زیاد - گم كردن هدف - خطا درتعیین محل دقیق فلز - از استقبال عمومی برخوردار نبوده.

۵- فلزیاب های جی پی آر (GPR)

فلزیاب های سیستم جیپی آر ازتكنولوژی برتری استفاده میكنند شیوه ارسال امواج در اینسیستمها همانند رادار میباشد كه پس از برخورد با فلزات در اعماق زمینشروع به تشابه سازی از فلزات مینمایدچند نكته:

تفكیك در دستگاه های فلزیاب:
به امكان تشخیص جنس فلز بوسیله فلزیاب تفكیك گفته می شود.
اما ببینیم یك فلزیاب پیشرفته چه جنس فلزی را تفكیك می كند:
گروه اول فلزاتی كه خاصیت مغناطیس شونده دارند مانندآهن - فولاد -چدن. كه بطور كل به این گروه فلزات آهنی می گویند.
گروه دوم فلزاتی كه خاصیت مغناطیس شونده ندارند و غیر الكترومغناطیسهستند مانند سرب - قلع - نقره - مس - طلا - برنز - برنج - آلومینیوم-مفرغكه بطور كل به این گروه فلزات غیر آهنی می گویند

توجه:


یك فلزیاب دارای قدرت تفكیكفقط می تواندبگوید فلز زیر خاك آهن است یا غیر آهن آن هم با دقت ۸۰ درصدیك فلزیاب دارای قدرت تفكیك حتی نوع پیشرفته آننمی تواند بگوید فلز زیر خاك طلا یا نقرهاست پس فریب تبلیغات را نخورید.
عمق كاوش:
عمق كاوش مهمترین نگرانی استفاده كنندگان از دستگاه فلزیاب استبطور كلی عمق كاوش به عوامل مختلفی بستگی دارد كه مهمترین آنهاعبارتند از :
۱ - قدرت دستگاه - كه به نوع دستگاه و مدار الكترونیك آن بستگی دارد.
۲ - اندازه فلز- هر چه فلز بزرگتر باشد در عمق بیشتری قابل كشف است.
۳ - جنس فلز- حساسیت دستگاه ها نسبت به فلزات مختلف متفاوت استبطوریكه مقدار مشخصی از چند فلز مختلف در عمق های متفاوتی قابل كشف است.
۴ - تكنولوژی ساخت و جنس سیم پیچ دیسك جستجوگر- در ساخت دیسك های فلزیاب از فنون و آلیاژهای مختلفی استفاده می شودبعضی از دیسك های جدید عمق كاوش را تا ۳۰ درصد افزایش می دهند.
۵ - شكل فلز- عمق كاوش برای اشكال مختلف اجسام فرق می كند.
۶ - جنس زمین و خاك - در زمین های سنگی و سنگلاخی عمق كاوش كمتر است.

اگر قصد خرید فلزیاب را دارید توصیه های زیر را جدی بگیرید:

۱ - قبل از خرید هر دستگاهی نسبت به سیستمهای مختلف و كاراییآنها از منابع مختلف و بیطرف اطلاعات لازم را كسب كنید.
۲ - فلزیاب را فقط با امتحان و آزمایش بر روی زمین(خاك) خریداری كنید.
۳ - قبل از خرید دستگاه از گارانتی و خدمات پس از فروش آناطمینان حاصل كنید.
۴ - از شركت های باسابقه و معتبر خرید كنید.
۵ - از خرید دستگاه های بدون شماره سریال و فاقد برچسبو كارت خوداری كنید.
۶ - قبل از خرید با افراد متخصص و باتجربه و شركت هایمطرح در عرضه فلزیاب مشورت كنید.
۷ - فریب ظاهر یا كاتالوگ یا مدل- خارجی یا ایرانی بودنفلزیاب را نخورید و قبل از هر چیز بسیار تحقیق كنید.
۸ - برای كارها و مكان های مختلف نوعفلزیاب فرقمی كند فلزیاب های مخصوص گنج یابی یا عتیقهوآثارباستانی با فلزیاب های مخصوص مین یابی و مناطقجنگی یا معدن یابی و غیره فرق می كند. پس قبل از هر چیز ببینید برای چه كاری و كجا می خواهیداز فلزیاب استفاده كنید بعد متناسب با آن فلزیاب بخرید.برای خرید فلزیاب و یا جهت هر گونه سوال و پرسش

می توانید با ما تماس بگیرید
جهت هماهنگی های لازم با شماره 09126449590 تماس حاصل نمایید .

*ساعت تماس 8 الی 22 * حتی روزهای تعطیل

********************************************************فلزیاب ، طلایاب ، گنج یاب ، نقطه زن ، نقطه یاب ، عمق یاب ، ردیاب ، کاوش طلا ، کاوش گنج ، کاوش ، تفکیک فلزات ، فلزیاب تصویری ، فلزیاب حرفه ایی
فلزیاب - فلزیاب تصویری - فلزیاب حرفه ایی - آر پی سی - جدیدترین مدل های کامپیوتر - فلز یاب تصویری - جدیدترین مدل های کامپیوتر - جدیدترین مدل های کامپیوتر - جدیدترین مدل های کامپیوتر - جدیدترین مدل های کامپیوتر


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: رضا شيرازي
ایمــیل:
تلفن:
09126449590
موقعیت: تهران
آدرس: http://gti2500.blogfa.com/
قیمت: تماس بگيريد
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 79
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: رضا شيرازي
در مـورد: فروش فلزياب به صورت تکي و عمده
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com