نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

ست کامل ضد چروک دور چشم

جدیدترین ست کامل ضد چروک دورچشم شامل ژل مخصوص و سرم منحصربفرد چشمان شما بیانگر حالات و سن شما هستند.
18000 تومان
جدیدترین ست کامل ضد چروک دورچشم
شامل ژل مخصوص و سرم منحصربفرد
چشمان شما بیانگر حالات و سن شما هستند.
اولین نشانه های پیری, در ناحیه آسیب پذیر اطراف چشمها ظاهر میشوند.این ناحیه فاقد چربی است.بنابراین اولین علائم پیری ناشی از ضعیف شدن ,استرس و خستگی در این ناحیه مشاهده میشوند.حلقه های تیره ,چین و چروك , تورم و پف اطراف چشمها از علائم زودرسی هستندكه بدنبال پیری پوست ظهور میكنند.
وجود كلاژن (پروتئینهای موجود در لایه های زیرین پوست) موجب استحكام پوست میشود.با افزایش سن و تاثیرات عوامل محیطی, كلاژن كاهش یافته و با تخریب فیبرهای الاستین ,پوست افتادگی پیدا كرده و خاصیت ارتجاعی خود را از دست میدهد.و بدنبال آن چین و چروكهای ظریفی به مرور در پوست ایجاد میشوند.كاهش میزان كلاژن و ضخامت لایه درم,طراوت و شادابی پوست را كاهش میدهد.

(For Men&Women) Eye Cream Century Beauty

واین روش هم استفاده از كرمهای بسیار جدید و قوی دورچشم (Eye Cream century Beauty) با فرمولاسیون بسیار پیشرفته میباشد.
بهترین نوع كرم دورچشم با كیفیتی به مراتب بالاتر از سایر نمونه های مشابه داخلی و خارجی

كرم دورچشم Eye Cream Century Beauty )) چیست ؟
لابراتوارهای كمپانی سینتر بییوتی ایتالیا در یك پروژه مشترك تحقیقاتی, كرم دور چشم سینتر بییوتی را با بكارگیری عصاره های دریائی و پپتیدی موثرومطرح در دنیا با نام SYN-COLL فرموله و عرضه كرده اند.امروزه SYN-COLL یكی از جدیدترین پپتیدهائی است كه طی چند سال اخیر جایگاه ویژهای بدست آورده و جایگزین مناسبی برای تزریق كلاژن محسوب میشود.SYN-COLL سنتز كلاژن را تحریك میكند.این تركیب بطور موثری باعث استحكام پوست شده و چروكهای ناشی از افزایش سن در دور چشمها را از بین میبرد.درتستهای كلینیكی انجام شده بر رویSYN-COLL ,كاهشی بیش از 35% در چروكهای ریز در مقایسه با Placebo دیده شده است.

در فرمولاسیون كرم دورچشم سینتر بییوتی ازعصاره های دریائی كه در زمره تركیبات نوین در محصولات ضد چروك هستند بهره گرفته شده است. این تركیبات بازدارنده آنزیمهای تخریب كننده شبكه كلاژن در پوست میباشند واثرات آنها در مطالعات مختلف اثبات شده است.
كرم دورچشم سینتر بییوتی یك محصول کم نظیراست که باعث كاهش لكهای سطحی پوست دور چشم شده و تواما" عمل روشن كنندگی، رطوبت رسانی و محافظت در برابر استرس و آلودگی هوا را انجام می دهد.

كرم دورچشم سینتر بییوتی,كرمی لطیف با قوام ابریشمی با خاصیت ترمیم بالا و اثرات ضد التهابی بسیار قوی دور چشم را بازسازی, مرطوب می کند عملکرد این کرم در روی درمان چروک و پف زیر چشم به طرز بسیار مقیدی موثر است و به کنار آن می تواند اثرات ضد چروک بر روی چشم را انجام دهد و حیاتی دوباره به پوست ببخشد.

كرم دورچشم سینتر بییوتی موجب بهبود عملكرد محافظتی پوست شده و نقش بسزائی در كاهش ظهور قرمزی , خونریزیهای سطحی پوست و حلقه های تیره دور چشم دارد.SYN-COLL موجود در این كرم موجب به تعویق انداختن افتادگی پوست دور چشم و ایجاد خطوط ریز و همچنین باعث افزایش استحكام و الاستیسیته پوست میشوند.

لیپوزوم ویتامین C موجود در این فراورده حاوی منیزیم اسکوربیل فسفات می باشد که به نحو موثری به داخل پوست منتقل می شود ودر آنجا رادیکالهای آزاد را از بین می برد و ساخت کلاژن را تحریک می کند. لیپوزوم ویتامین C دارای خواص فوق العاده ای می باشد که از آن جمله می توان به افزایش الاستیسیته پوست ،افزایش رطوبت ،کاهش چروکهای سطحی ، سفت کردن بافت پوست ، لایه برداری سطحی و روشن کنندگی پوست اشاره نمود.
رتینول فعال ترین فرم ویتامین A می باشد، که سبب کاهش عمق چروکهای سطح پوست و بهبود الاستیسیته آن می شود.تماس با اشعه آفتاب سبب آسیب فیبرهای کلاژن و الاستین می شود که این امر خود سبب پیری زودرس پوست می شود. رتینول به نحو موثری پوست را در مقابل آسیب ناشی از اشعه آفتاب حفظ می کند. به منظور به حداکثر رساندن خواص رتینول ،در این فراورده از فرم لیپوزوم رتینول استفاده شده تا نفوذ آن به لایه های زیرین به بیشترین مقدار ممکن برسد.
لایه سطحی پوست توسط لایه هایی از فیبرهای پوستی که عمدتا کلاژن و الاستین هستند و به عنوان بافت محافظ شناخته می شوند پشتیبانی می شوند.فضای بین این بافت اسفنجی توسط آب ،پروتئین و هیالورونیک اسید پرشده است .
هیالورونیک اسید استفاده شده در این فراورده که به روش بیو تکنولوژی تهیه شده دارای تمایل زیادی در اتصال به ملکولهای آب دارد. لذا سبب تشکیل یک لایه ویسکوالاستیک در سطح پوست می شود که تبخیر آب از سطح پوست را کاهش می دهد و باعث پایداری رطوبت در سطح پوست می شود. به این ترتیب این ماده سبب بهبود الاستیسیته و نرمی پوست می شود. این ماده در جوانی به فراوانی در پوست یافت می شود لیکن با افزایش سن،تاثیراشعه آفتاب و یا آلودگی هوا از بین می رود. هیالورونیک اسید موجود در این فراورده به علت اثر طولانی مدت و مرطوب کنندگی شدید به کار رفته است.

_ این كرم همچنین حاوی تركیبات زیر است :
عصاره جوجوبا به عنوان امولنیت و نیز مانعیدر مقابل از دست دادن رطوبت پوست.
ویتامین E به عنوان آنتی اكسیدان با خاصیت حذف صدمات ناشی از آزاد شدن رادیكالهای آزاد.
ویتامین A با قابلیت افزایش درخشندگی و جوانی پوست.
لیپوزوم AHA ، لیپوزوم ویتامینهای ,A, C, E, اسكوالن ، سدیم.PCA

_ویژگیهای منحصر به فرد كرمهای دور چشم سینتر بییوتی عبارتند از :
قابلیت محو چروكهای ریز بصورت چشم گیر.
كاهش عمق چروكها وافزایش خاصیت ارتجاعی پوست.
از بین برنده كامل لك , تیرگی و سیاهی زیر و دورچشم.
از بین برنده كامل چین و چروك زیر و دور چشم.
كاهش دهنده باد و پف زیر چشمها.
قوام دهنده و کاهش دهنده آنی چروک های دور چشم .
اثر لیفتینگ و ممانعت ازافتادگی پوست.
تقویت بافت وتامین رطوبت مناسب برای پوست اطراف چشمها .
افزایش رطوبت و نرمی پوست اطراف چشمها.
با پوششی طبیعی و یكنواخت همراه با احساسی دلنشین حفاظت از پوست در برابر اشعه آفتاب با ماندگاری طولانی.
كاهش علائم پیری (خطوط و چین وچروكهای سطحی) در صورت مصرف مداوم كرم.
جذب سریع و پخش یكنواخت آن بدون بر جای گذاشتن لایه چربی.

ساخت كمپانی بسیار معتبرومشهور سینتر بییوتی ایتالیا
كیفیت بسیار بالا و درعین حال قیمت کم. با این روش هم اثربخشی کرم افزایش مییابد وهم محصول را با قیمت ارزانتری خریداری کرده اید.
اضافه شده به فروشگاه در تاریخ : سه شنبه 26 شهریور 1387
تعداد بازدید : 11259
متوسط امتیاز از 5 : 0.87
شناسه محصول : 245

محصولات مرتبط :

کرم رفع سفیدی مو
پودر پرپشت کننده مو در 30 ثانیه (سوپر میلیون هیر)
پودر پرپشت کننده مو در 10 ثانیه (تاپیک)
كرم حلزون معجزه گر الیزا
کرم رفع سفیدی مو - پودر پرپشت کننده مو - كرم حلزون معجزه گر الیزا - ست کامل ضد چروک دورچشم - ضخامت مو - افزایش بازدید کننده - ضخامت مو


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: فروشگاه نوین تبلیغ
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: ایران
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 377
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: فروشگاه نوین تبلیغ
در مـورد: ست کامل ضد چروک دور چشم
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:









برو بالا
novintabligh.com