نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

اسپري ضد آنفولانزاي خوکي-NanoClean1100 کد محصول: 1421

قابل توجه کاروان های حج-تخفیف ویژه برای حجاج مدارس-دانشگاهها و تمام مردم عزیز نانوکلین خواص: با نفوذ ذارت نانونقره درفضاهای بسیار ریز، با کتریها را نابود می کند. دارای خاصیت ضد آلودگی و ضد باکتری می باشد. • ذرات فوق ریز نانونقره (در ابعاد حدود 5 nm) در اتانول سنتز می شوند و بنا براین مایع پوششی نانونقره، خالص و عاری از ترکیبات دیگر مانند مواد چسباننده می باشد. • این ذرات به حدی ریز هستند که می توانند درون فضاهای ناهموار نفوذ کرده و به سطح بچسبند. • نانوکلین حاوی هیچگونه افزودنی نمی باشد، بجز مقدار کمی اسید که به عنوان تامین PH محلول جهت حفظ اندازه ذرات فوق ریز بکار می رود. • نانوکلین، متشکل از ذرات فوق ریز نقره و آب خالص و الکل می باشد.
موارد عمده مصرف: پادری کفشها، پادری حمام، فضای داخلی ماشین، تشک توالت مخصوص حیوانات خانگی، آشغالدان، دیوار، سقف، و به طور کلی هر مکانی که در آن حذف باکتریها از اهمیت برخوردار است. موارد استفاده بیشتر در - در محل کار ، مهد کودک ، هتل ، مدرسه ، دانشگاه - در آشپزخانه - در حمام برای مراقبتهای اضافی - بعد از رد و بدل شدن پول - بعد از لمس حیوانات خانگی - قبل از خوردن غذا - در هر زمان و هرجایی که نمی توانید دستان خود را شستشو کنید.

دستورالعمل مصرف: • درپوش آبی رنگ دهانه افشانک را بردارید. • از فاصله حدوداً 30-20 سانتی متر، سطح مورد نظر را اسپری نمایید. مقدار ماده پوششی در هر بار عمل اسپری، حدود 4/0 گرم می باشد. (عمل اسپری از فاصله 20 سانتی متری، منطقه دایره شکلی با قطر 20 سانتی متر را پوشش می دهد). • برای پوشش یکنواخت سطوح وسیع، به ازاء هر 15×15 سانتی متر، یک بار عمل اسپری انجام شود. • پس از خشک شدن سطح پوشش یافته، با اسپری مجدد بر آن، خاصیت ضد باکتری بیشتر و نتیجه بهتری می توان انتظار داشت.

برخی از امکانات و قابلیتها:


مورد استفاده در کاروان حجاج-مدارس-مهد کودک ها-باشگاههای ورزشی
برای اولین بار در کل دنیا
پروانه بهره برداری از وزارت بهداشت :پ12/84/15/25767
با نفوذ ذارت نانونقره درفضاهای بسیار ریز، با کتریها را نابود می کند.
دارای خاصیت ضد آلودگی و ضد باکتری می باشد
پیشگیری کننده - الکل - وزارت بهداشت


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: انصاری
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: تهران
آدرس: http://www.masbi.com?rgm=fe14681&p_id=1421
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 10
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: انصاری
در مـورد: اسپري ضد آنفولانزاي خوکي-NanoClean1100 کد محصول: 1421
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com