نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

کاروناريکي http://www.reiki4u.ir

تعریف کارونا اززبان ویلیام لیرند

س : شما چگونه کارونا ریکی را ابداع کردید؟
ج : من آموزشهای ریکی اوسویی خود را در 1981 و 1982 وقتی در هاوایی زندگی می‏کردم دریافت کردم. من در سال 1989 بعد از نقل مکان به میشیگان به درجة استادی نائل آمدم. بعد از استاد شدن، تصمیم گرفتم مطالعاتم را با سایر اساتید ریکی گسترش دهم تا درک خودم را از ریکی عمیقتر کنم. من این روند را ادامه دادم و آموزشهای ریکی اوسویی را از 3 استاد دیگر هم دریافت کردم. در حین سفر به نقاط مختلف وطنم و سایر کشورها برای آموزش و تمرین ریکی، من این امتیاز را داشتم که معالجات، اطلاعات، همسوئی‏ها و تکنیک‏ها را با سایر اساتید ریکی و درمانگرها مورد بحث و تبادل نظر قرار دهم. من دریافتم که شفابخشی یک بررسی بی پایان است و همیشه بزرگترین فوائد، زمانی حاصل می‏شوند که آنها را از خدا می‏طلبیم. در حین بررسی‏هایی که با سایر اساتید ریکی داشتم، من درک عمیقتری از چگونگی فرآیند همسوئی‏ها، سمبلها و طرز کار انرژی‏های شفابخش پیدا کردم. من ابتدائاً قصد نداشتم یک سیستم ریکی نوین ابداع کنم، اما از حدود سال 1989 سمبلهای ریکی غیر اوسویی و تکنیکهای همسوئی به من الهام می‏شد که به نظر می‏رسید مزایایی دارند. من این سمبلها را به همراه همسوئی‏هایی که شامل برخی از آنها می‏شدند یادداشت می‏کردم؛ همچنین شروع کردم به آزمایش بعضی از آنها. پس از چند سال، من واقعاً یک مجموعه داشتم و بسیاری از دانشجویانم شروع کردند به پرسش از من در خصوص "سمبلهای اضافی" و می‏خواستند بدانند که آیا آنها باید از آنها استفاده کنند؟ در زمستان سال 1993، من تعداد زیادی از بهترین دانشجویانم را که از نظر معنوی بسیار حساس بودند جمع کردم که آنها را با "سمبلهای اضافی" آزمایش کنم و تصمیم بگیرم که کدام سمبلها بیشتر مفید هستند. ما درخواست راهنمایی کردیم و در این راستا گروهی از سمبلها را دریافت کردیم که به نظر می‏رسید بیشترین انرژی را داشته باشند. ما همچنین یک فرآیند همسوئی را نیز با این سمبلها آزمایش کردیم. بعدها من به سوی تکمیل بیشتر این همسوئی راهنمایی شدم و سرانجام یک سیستم جدید ریکی پدیدار شد. در این فرآیند من طی دعایی از "قدرت متعال" تقاضای کمک کردم و خواستم که من به یک انرژی شفابخش متصل شوم که دارای مزایای بیشتری باشد. من هیچ یک از این سمبلها را خودم کانال نکردم. آنها از سایر اساتید ریکی گرفته شدند. در سال 1995، من به سوی تعریف واضحتر سیستم راهنمایی شدم و آنرا "کارونا ریکی" نامیدم که می‏تواند "ریکی شفقت (دلسوزی)" نیز نامیده شود. اگرچه بعضی از سمبلهای "کارونا ریکی" همانهایی هستند که در سیستمها و مدارس دیگر (با همسوئی‏ها و نیت‏های متفاوت) تدریس می‏شود، اما انرژی‏هایی که به "کارونا ریکی" متصل می‏شوند در سیستم کاملاً یکسان هستند.

س : چرا شما مدعی هستید که کارونا ریکی از ریکی اوسوئی قدرتمندتر است؟
ج : ما کارونا ریکی را به کسانی که قبلاً استادی ریکی را گذرانده و بیشترشان نیز استادی خود را از روشهای دیگری غیر از روش من دریافت کرده بودند آموزش دادیم. در حقیقت آنهایی که در کلاس حاضر می‏شدند گسترة وسیعی از معلمین اجتماع ریکی را شامل می‏شدند. واکنش عمومی این دانشجویان این بود که کارونا ریکی قویتر از ریکی اوسویی است یا عمیقتر شفا می‏دهد. این اطلاعات از دانشجویانی دریافت شده است که قبلاً استاد ریکی بوده‏اند و تجربیات زیادی در کار انرژی درمانی داشته‏اند. البته انتظار نمی‏رود که این ادعا براحتی پذیرفته شود بلکه شخصی که به کارونا ریکی علاقمند است باید یک درمان کارونا را دریافت کند یا در کلاس آن شرکت کند یا با افراد صاحب نظر در این مورد مشورت داشته باشد. در هر حال باید در نظر داشت که کارونا ریکی جانشین ریکی اوسوئی یا ریکی دیگری نیست بلکه بسادگی می‏توان گفت تکنیک دیگری است که شخص می‏تواند شفای خود را طبق آن تعالی و پیشرفت دهد.

س : آیا وجود انواع مختلف ریکی، موانعی را بین درمانگران ریکی ایجاد نمی‏کند که موجب شود همکاری آنها با هم مشکل شود؟
ج : این فلسفة ما است که به همة دانشجویان ریکی و معلمین آن صرفنظر از خط فکری و وابستگی یا نوع ریکی که کار می‏کنند احترام گذاشته و به آنان افتخار می‏کنیم. وجود انواع مختلف ریکی یک نقطة علاقمندی مشترک بین شفاگران ایجاد می‏کند و موجب می‏شود تا با یکدیگر تبادل نظر داشته باشیم و از هم یاد بگیریم که این خود موجب ایجاد میثاقی از عشق و احترام خواهد شد. وقتی ما از یکدیگر یاد می‏گیریم، ایمان ما به این امر که خداوند از طریق ما عمل می‏کند قویتر می‏شود. احساس و تجربة ما اینست که ریکی قادر است ما، دیگران و این سیاره را شفا دهد و این مهم هرچه سریعتر رخ می‏دهد اگر تمام درمانگران ریکی با هم به نحو هماهنگی کار کنند.

س : چرا ما از کلمه "ریکی" در کارونا ریکی استفاده می‏کنیم؟ آیا این کلمه فقط برای سیستم شفابخشی که دکتر اوسوئی کشف کرد به کار نمی‏رود؟
ج : کلمة "ریکی" قبل از دکتر اوسوئی استفاده می‏شده است و بنابراین انحصاراً مخصوص سیسم شفابخشی که او کشف کرد نیست. انواع مختلفی از ریکی وجود دارد از جمله ریکی Seichem و ریکی تبتی. ریکی اوسوئی فقط یکی از انواع ریکی است. دلیل اینکه من تصمیم گرفتم تا از واژة "ریکی" در کارونا ریکی استفاده کنم این است که انرژی شفابخش کارونا شبیه انرژی ریکی است؛ چراکه انرژی آن نیروی حیاتی‏ای است که توسط قدرت متعال راهنمایی می‏شود. واژة کارونا مفهوم "عمل دلسوزانه" دارد که احساسی است که غالباً کسانی که انرژی این سیستم را تجربه می‏کنند، دارند.

س : چرا کارونا ریکی سرود و آهنگ دارد؟
ج : ذکر نام سمبلهای کارونا ریکی با آهنگ خاص (chanting & toning) در حین معالجه، موجب عمیقتر شدن فرآیند شفا می‏گردد. ارتعاش صدا، موج حاملی می‏شود برای اینکه انرژی کارونا ریکی بر آن سوار شود. این امر موجب می‏شود که انرژی‏های شفابخش تا عمق بیشتری در سلولها و بافتهای بدن شخص بیمار نفوذ کنند. چاکراها و هاله‏های بیمار و درمانگر باز می‏شوند تا کاملاً اجازه دهند یک ارتعاش شگفت انگیز در درون و اطرافشان رخ دهد. کسانی که این فرآیند را تجربه کرده‏اند اظهار می‏دارند که احساس بیداری و زنده بودن بیشتر و نیز دریافت کاملتر شفا را داشته‏اند.
برای آشنائی باسبکهای متنوع ریکی ازسایت دیدن فرمائید.پوریوسفیhttp://www.reiki4u.ir
ریکی - کارونسیچیم - تمرین


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: عباس پوریوسفی
ایمــیل:
تلفن:
09113948250
موقعیت: مازندران
آدرس: تنکابن
قیمت: مراجعه به سایت
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 30 بهمن 1394
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 30
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: عباس پوریوسفی
در مـورد: کاروناريکي http://www.reiki4u.ir
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com