نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

تدريس GMAT و زبان تخصصي MBA و اجرايي کتاب MBA GMAT تدريس خصوصي جي مت در

تدریس GMAT و زبان تخصصی MBA و اجرایی توسط فارغ التحصی MBA
و سایر منابع مدیریت


کنکور اجرایی و MBA


تدریس خصوصی و نیمه خصوصی کارشناسی ارشد برای ورود به رشته
( Master Business administration - MBA ام بی ای ) و مدیریت اجرایی و....

در تهران شماره موبایل : حسینی

" توسط فارغ التحصیل دانشگاه تهران رشتهMBA "

همراه با جزوه و تست زنی و منابع کمکی

در زمینه های:

تئوری مدیریت - دانش مسایل روز - GMAt خلاقیتهای ریاضی و هوش - زبان تخصصی مدیریت - اقتصاد مدیریت و ....

دانشگاه های سراسری - آزاد - پیام نور

http://mba-exam.blogfa.com
دانشگاههای ارائه دهنده دوره MBA در ایران
در ایران چند دوره در مراکز زیر ارائه می شود که از طریق کنکور سراسری دانشجو می پذیرند :‌
دانشگاه صنعتی شریف - نفر روزانه- نفر شبانه

دانشگاه شریف یکی از اولین و فعال ترین دانشگاههای ایران در توسعه این رشته است. رشته MBA در گرایش مختلف در این دانشگاه تدریس می شود. کلاس های این رشته در دانشکده اقتصاد و مدیریت شریف برگزار می شود.این دانشگاه در سال تعداد نفر در دوره روزانه، نفر روزانه آموزش محور، نفر شبانه و نفر شبانه آموزش محور پذیرش نموده است. همچنین این دانشگاه تعداد نفر ( نفر معمولی و نفر آموزش محور) تحت عنوان رشته مدیریت، با ضرایب رشته MBA پذیرش نموده است.

گرایش های یازده گانه دانشگاه شریف شامل موارد زیر هستند:

- عمومی - - فناوری اطلاعات -فناوری -– بازاریابی- - تجارت - مدیریت منابع انسانی -- کارآفرینی- - مدیریت استراتژیک- - اقتصاد مدیریت-- مدیریت پروژه-- مدیریت اجرایی ( EMBA )

برای دوره شبانه آن کل شهریه میلیون و هزار تومان است.

دانشگاه تهران نفر روزانه – نفر شبانه

دانشکده مدیریت دانشگاه تهران نیز از طریق کنکور سراسری اقدام به جذب دانشجو می نماید. گرایشهای ارائه شده شامل مدیریت بازاریابی و مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی و گرایش مدیریت عملیات (در دانشکده های فنی تهران) می باشد. دوره های شبانه این دانشگاه فاقد خوابگاه می باشد.

دانشگاه صنعتی شاهرود - نفر روزانه – نفر شبانه

این رشته را به کمک دانشگاه صنعتی امیرکبیر ارائه می دهد. در دوره شبانه شهریه ثابت هر نیمسال هزار تومان ، شهریه هر واحد نظری و هر واحد عملی و هر واحد پایان نامه هزارتومان است.

دانشگاه صنعتی مالک اشتر - نفر روزانه – نفر شبانه

این دانشگاه گرایشهای استراتژی و مدیریت تکنولوژی را ارائه می دهد. در دوره شبانه شهریه ثابت هر نیمسال تومان، شهریه هر واحد نظری و هر واحد عملی و هر واحد پایان نامه هزارتومان است. این دانشگاه دارای شرایط خاص مندرج در دفترچه راهنمای آزمون می باشد.

دانشگاه سمنان - نفر روزانه- نفر شبانه

این دانشگاه در هفت گرایش استراتژی، مدیریت بازاریابی، مدیریت تکنولوژی، مدیریت مالی، سیستمهای اطلاعات مدیریت، مدیریت توسعه منابع انسانی و مدیریت عملیات دانشجو می پذیرد.

دانشگاه تبریز – نفر روزانه- نفر شبانه

این دانشگاه در گرایش استراتژی، نفر روزانه ( نفر عادی و نفر آموزش محور) و نفر شبانه ( نفر عادی و نفر آموزش محور) دانشجو می پذیرد .

دانشگاه بین المللی امام خمینی (قزوین) - نفر روزانه- نفر شبانه

این دانشگاه در سال برای اولین بار اقدام به جذب دانشجو در این رشته نموده است.

دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی- نفر روزانه- نفر شبانه

این دانشگاه نفر به صورت روزانه ( نفر عادی و نفر آموزش محور) و نفر به صورت شبانه ( نفر عادی و نفر آموزش محور) در سال برای اولین بار پذیرش نمود.

دانشکده علوم اقتصادی- نفر روزانه- نفر شبانه

این دانشگاه برای اولین بار در سال در این رشته دانشجو پذیرش نمود.

دانشگاه پیام نور مرکز تهران (واحد دماوند)- نفر

این دانشگاه از طریق کنکور سراسری نفر پذیرش می کند. شهریه ثابت آن تومان و شهریه هر واحد درس نظری ، شهریه هر واحد درس عملی کم هزینه و پایان نامه و شهریه هر واحد درس عملی پرهزینه تومان است.

دانشگاه علوم و فنون مازندران - بابل (غیر انتفاعی) - نفر

این دانشگاه با همکاری دانشگاه ITTK هند دوره های بسیار خوبی را برای رشته MBA پیاده سازی و اجرا کرده است. این دانشگاه لینک مناسبی برای ادامه تحصیل در کشور هند می باشد. هزینه ثابت هر ترم هزار تومان و هزینه هر واحد هزار تومان می باشد.

موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی قشم- نفر

با همکاری دانشگاه کارلتون کانادا و با نظارت دانشگاه صنعتی شریف در این رشته از طریق کنکور سراسری و به تعداد نفر دانشجو می پذیرد.

دانشگاه علم و فرهنگ تهران(غیر انتفاعی و غیردولتی) - نفر

این دانشگاه در گرایش استراتژی و به تعداد نفر از طریق کنکور سراسری دانشجو می پذیرد. هزینه ثابت هر ترم هزار تومان و هزینه هر واحد درسی و هر واحد پایان نامه هزار تومان است.

دانشگاه اصفهان - نفر - بصورت مجازی

دانشگاه اصفهان از سال به صورت مجازی نفر دانشجو در این رشته پذیرش می کند.پذیرش دانشجو در رشته های مجازی این دانشگاه از طریق مصاحبه انجام خواهد گرفت و دانشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال تامین خوابگاه، محل اسکان، تغذیه، وام تحصیلی و سایر امکانات رفاهی دانشجو ندارد.

موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی مهرالبرز- تهران (مجازی)- نفر

این موسسه از طریق کنکور سراسری و به صورت مجازی نفر دانشجو می پذیرد. شهریه ثابت هر نیمسال هزار تومان، هر واحد نظری تومان، هر واحد عملی تومان و هر واحد پایان نامه هزار تومان می باشد. آموزش در دوره های مجازی بصورت الکترونیکی می باشد و شرایط و ضوابط پذیرش آن شامل مهارت پایه کامپیوتر و تسلط به اینترنت و زبان انگلیسی و دارا بودن سوابق علمی – پژوهشی و تجربی با ارائه مدارک معتبر می باشد.

موسسه غیرانتفاعی مجازی نور طوبی تهران- - نفر

این موسسه از طریق کنکور سراسری و به صورت مجازی نفر در دو گرایش استراتژی و مدیریت بازاریابی دانشجو می پذیرد. شهریه ثابت هر نیمسال هزار تومان، هر واحد نظری تومان، هر واحد عملی تومان و هر واحد پایان نامه هزار تومان می باشد. آموزش در دوره های مجازی بصورت الکترونیکی می باشد و از متقاضیان کد رشته محلهای موسسه مصاحبه بعمل خواهد آمد. موسسه شرایط و ضوابط خاصی برای پذیرش دانشجو ندارد.

واحد بین المللی دانشگاه صنعتی شریف – جزیره کیش- نفر

این دانشگاه نفر را از طریق کنکور سراسری پذیرش می کند . محل تحصیل آن در دانشکده علوم و مهندسی جزیره کیش خواهد بود. زمینه تخصصی آن محصول و بازار است و در مدرک فارغ التحصیلی درج نخواهد شد .

به دانش آموختگان در پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی شریف در جزیره کیش دانشنامه رسمی دانشگاه صنعتی شریف با قید"پردیس بین الملل – جزیره کیش" اعطا خواهد شد. پذیرفته شدگان بر اساس رتبه های تعیین شده توسط دانشگاه درصد تخفیف در شهریه ثابت و متغیر مصوب هیات امنا دانشگاه شریف در کیش در نظر گرفته خواهد شد. شهریه برای رشته های مختلف در سال تحصیلی - قبل از تخفیف به شرح زیر می باشد: شهریه ثابت هر نیمسال تحصیلی (معادل ریالی) یورو. شهریه متغیر هر واحد درسی (معادل ریالی) یورو. شهریه متغیر هر واحد پروژه (معادل ریالی) یورو. شهریه متغیر هر واحد جبرانی (معادل ریالی) یورو. مبلغ شهریه شامل هزینه های مسکن و ایاب و ذهاب و تغذیه و کتاب و سایر هزینه های دانشجویی و در صورت نیاز آموزش و آزمون زبان نمی شود.

از پذیرفته شدگان قبل از ثبت نام آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی به عمل خواهد آمد و در صورت نداشتن حدنصاب لازم (معادل در آزمون IELTS یا معادل آن در تافل) دانشجویان باید واحدهای جبرانی زبان را در نیمسال اول تحصیلی زیر نظر دانشگاه بگذرانند.

واحد بین المللی کیش وابسته به دانشگاه تهران –(غیرانتفاعی غیر دولتی)-نفر

این دانشگاه نفر را در چهار گرایش -مدیریت بازاریابی ، -مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی ،-مدیریت تکنولوژی و -مدیریت مالی از طریق کنکور سراسری می پذیرد. شرایط پذیرش آن شامل موارد زیر می گردد: -مصاحبه حضوری، -داشتن حداقل نمره در آزمون استاندارد زبان انگلیسی دانشگاه تهران یا در آزمون TOEFL یا . در آزمون IELTS یا در آزمون TOLIMO. در صورت نداشتن حداقل نمره زبان واحد بین الملل کیش دانشگاه تهران از داوطلبان آزمون زبان بعمل خواهد آورد و در صورت عدم کسب حداقل نمره زبان قابل قبول، کلاسهای زبان به صورت فشرده با هزینه داوطلبان برگزار می شود و پذیرش قطعی این دسته از داوطلبان منوط به کسب حداقل نمره قبولی زبان می باشد. -محل تحصیل در جزیره کیش می باشد و حضور در کلاسها الزامی است. -شهریه ثابت گروه علوم انسانی میلیون ریال و شهریه متغیر هر واحد ریال می باشد.

واحد بین الملل دانشگاه گیلان - بندر انزلی - نفر

این واحد برای اولین بار از سال در این گرایش دانشجو می پذیرد. شهریه ثابت تومان، شهریه متغیر هر واحد نظری تومان، شهریه متغیر هر واحد عملی تومان، شهریه هر واحد پایان نامه تومان و شهریه هر واحد جبرانی تومان می باشد. به دانش آموختگان مدرک رسمی دانشگاه گیلان - واحد بین الملل اعطا می شود. دوره تحصیل به صورت حضوری تمام وقت و در منطقه آزاد انزلی خواهد بود. برای دانشجویان مرد ایرانی مطابق قوانین نظام وظیفه کشور معافیت تحصیلی صادر خواهد شد. کسب نمره از آزمون TOEFL لازم است و در غیراینصورت پذیرش به صورت مشروط انجام می گیرد و ثبت نام قطعی منوط به کسب حداقل نمره زبان می باشد

اطلاعات مربوط به سال می باشد (سال تحصیلی -)

================
تدریس GMAT و زبان تخصصی MBA و اجرایی کنکور
کتاب mba gmat تدریس خصوصی
تدریس، مشاوره تخصصی و برنامه ریزی درسی جهت شرکت در کنکور کارشناسی ارشد MBA و مدیریت اجرایی به صورت خصوصی در تهران
زبان mba. زبان تخصصی mba. تدریس gmat.
زبان تخصصی مدیریت ارشد gmat - دانلود رایگان نمونه سوالات MBA پیام نور - زبان mba - زبان تخصصی mba - تدریس gmat - دانلود زبان تخصصی مدیریت - زبان تخصصی مدیریت ارشد - جزوات فروشی پارسه رشته مدیریت اجرایی درمشهد - نمونه سوال ارشد مدیریت اجرایی فراگیر - زبان تخصصی MBA - GMAT دانلود - mba gmat - زبان تخصصی رشته MBA - GMAT نمونه سوالات آزمون - سوالات mba سال دانلود سوالات زبان - زبان تخصصی مدیریت دانلود - سوالات زبان تخصصی mba - gmat سوالات - مدیریت پاورپوینت - mba دانلود زبان تخصصی - gmat و - دانلود کتاب برنامه ریزی درسی کنکور - mba زبان - دانلود زبان تخصصی MBA - آموزش GMAT - تدریس Gmat در تهران - فروش نمونه سوال ارشد فراگیر مدیریت اجرایی - نمونه سوالات mba - زبان تخصصی مدیریت وبرنامه ریزی - سوالات کنکور زبان MBA


تدریس خصوصی مدیریت توسط

فوق لیسانس مدیریت MBA , دکتری مدیریت

09359597806

در شهر تهران - حسنی
زبان تخصصی - رشته - GMAT - سوالات کنکور - زبان MBA - - دانش مسایل روز - نمونه سوالات vb - دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 88 - شرایط تحصیل در کانادا


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: حسنی
ایمــیل:
تلفن:
09359597806
موقعیت: تهران
آدرس: http://mbatehran.com
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  چهارشنبه 03 دی 1393
تاریخ انقضای آگهی:  پنجشنبه 31 خرداد 1397
تاريخ بروز رساني:  شنبه 14 فروردین 1389
بازديد: 144
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: حسنی
در مـورد: تدريس GMAT و زبان تخصصي MBA و اجرايي کتاب MBA GMAT تدريس خصوصي جي مت در
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

آگهي هاي اين شخص

سي دي CD صوتي Mp3 جلسات تدريس تئوري مديريت رشته مديريت


براي کساني که وفت کافي در خواندن کتابهاي حجيم را ندارند و مي خواهد در حداقل زمان يک بررسي کلي در منابع را داشته باشند.براساس منابع کنکور ارشد(دکتر رضائيان و...) در حدود ...

تهران - 09/22

تدريس خصوصي و کارشناسي و ارشد رشته مديريت اجرايي و رشته ام بي اي MBA


تدريس خصوصي و نيمه خصوصي کارشناسي ارشد براي ورود به رشته( Master Business administration - MBA ام بي اي ) و مديريت اجراييدر تهران شماره موبايل :09126465584 توسط فارغ التحصيل رشته ...

تهران - 09/22

تدريس خصوصي کارشناسي ارشد مديريت mba , اجرايي


توسط فارغ التحصيل دانشگاه تهران رشته MBA "همراه با جزوه و منابع کمکيآموزش خصوصي مديريت / تدريس خصوصي مجموعه مديريت/ توضيح و تست اقتصاد مديريت و ساير کتب رشته ...

تهران - 09/22

ارسال جزوه کارشناسي ارشد مديريت به سراسر کشور دانشگاه پيام نور. سراسري. آزاد


ارسال جزوه کارشناسي ارشد مديريت به سراسر کشور دانشگاه پيام نور. سراسري. آزادتئوري مديريت.رياضي.جي مت.زبان---------------------------------------------------جزوه ويژه و استثنايي من ...

تهران - 09/22

جزوه PDF آموزشي روش مقداري , پزوهش عملياتي OR ساير دروس مديريت پژوهش


جزوه PDF آموزشي روش مقداري , پزوهش عملياتي OR ساير دروس مديريت پژوهش عملياتي برنامه ريزي خطي سيمپلکس اوليه و ثانويه روشM بزرگ دومرحله اي تدريس خصوصي و ارسال جزوه ...

تهران - 01/24

تدريس GMAT و زبان تخصصي MBA و اجرايي کتاب MBA GMAT تدريس خصوصي جي مت در


تدريس GMAT و زبان تخصصي MBA و اجرايي توسط فارغ التحصي MBAو ساير منابع مديريتکنکور اجرايي و MBAتدريس خصوصي و نيمه خصوصي کارشناسي ارشد براي ورود به رشته( Master Business ...

تهران - 01/14
 
سایر آگهیهای این شخص
 


برو بالا
novintabligh.com