نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

دوره Plaxis 2D and Plaxis 3D

مدرس دوره :دكتر حامد نیرومند – استاد دانشگاه و فوق دکتری مهندسی عمران - خاک و پی
Plaxis نرم‌افزاری المان محدود پیشرفته برای تحلیل تغییر شكل‌ها و پایداری در پروژه‌های مهندسی ژئوتكنیك كاربرد دارد. معمولاً در مسائل مهم ژئوتكنیك، یك مدل رفتاری پیشرفته برای مدل‌سازی رفتار غیرخطی و وابسته به زمان خاكها بسته به هدف مورد نظر لازم است.
با این نرم افزار می‌توان خاكبرداری و خاكریزی مرحله‌ای با شرایط بارگذاری و شرایط مرزی مختلف را با استفاده از المانهای مثلثی 6 گرهی و 15 گرهی مدل سازی نمود. اولین ویرایش این نرم‌افزار به منظور آنالیز سدهای خاكی احداث شده بر روی خاك‌های نرم درقسمت های كم‌ارتفاع و پست كشور هلند و به سفارش مدیریت منابع آب آن كشور در دانشگاه صنعتی Delft در سال 1987 تهیه و سپس در سال 1993 قابلیت‌های آن گسترش داده شده كه توسط موسسه (CUR) Center for Civil Engineering Research and Codes نیز مورد تأئید و پشتیبانی قرار گرفته است.
در این نرم افزار مدل های رفتاری موهر- كلمب، مدل سخت شوندگی هذلولی، مدل نرم شوندگی (مدل Cam-Clay) و مدل نرم شوندگی خزشی قابل بكارگیری است، همچنین با این نرم افزار می‌توان فرایند ساخت و حفاری را توسط فعال كردن و غیر فعال كردن المانها در مرحله محاسبات مدل كرد. نمونه‌ای از كاربرد این قابلیت، انجام آنالیز لایه به لایه در پایداری شیبها ، سدها و تونل ها می باشد.
اگر مایل هستید در این دوره ها شرکت نمائید به یکی از روش های زیر با ما تماس بگیرید :
شماره تلفن :44239204-44239205
همچنین می توانید به ادرس اینترنتی ما به نشانی geotechnics.sobhedanesh.com مراجعه نمائید.و یا کلمه geo را به سامانه sms ما به شماره 50002040100823 ارسال نمائید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.
آموزش نرم افزار plaxis 2D - آموزش نرم افزار - plaxis tunnelآموزش نرم افزار plaxis 2d - آموزش نرم افزار plaxis 2d tunnel - آموزش plaxis 2d - آموزش plaxis 2d foundation - آموزش plaxis 2d tunnel - آموزش نرم افزار plaxis 3D - آموزش نرم افزار - plaxis tunnelآموزش نرم افزار plaxis 3d


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: محمد زمانی
ایمــیل:
تلفن:
44239204-44239205
موقعیت: تهران
آدرس: تهران میدان صادقیه مابین فلکه اول و دوم – روبروی سامسونگ – پ 1190 – طبقه سوم –آموزشگاه صبح دانش
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 3
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: محمد زمانی
در مـورد: دوره Plaxis 2D and Plaxis 3D
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com