نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

کارشناسي ارشد ژنتيک

موسسه علوم وفنون معین ، به پشتوانه فعالیت شبانه روزی اساتید ورتبه های برتر Ph.D، حجم عظیم منابع تولید شده، اعتماد و استقبال بی نظیر داوطلبان و متقاضیان تحصیلات تکمیلی در مقاطع کارشناسی ارشد، گروه علوم پزشکی باتوجه به نبود منابع آزمون کارشناسی ارشد ژنتیک شرایطی را فراهم آورده است تا دیگر هیچ داوطلبی نگران منابع آزمون ژنتیک پزشکی نباشد. در همین راستا دوره های آموزشی آمادگی آزمون کارشناسی ارشد ژنتیک را طراحی واجرا نموده و آماده ارائه خدمات در مقاطع مختلف تحصیلات تکمیلی گردیده است. همچنین برای دانشجویانی که امکان شرکت دردوره های حضوری راندارند جزوات مکاتبه ای ژنتیک را تهیه نموده است .
دوره های حضوری آمادگی کارشناسی ارشد ژنتیک
این دوره ها توسط رتبه های برتر دکترا واعضای برتر هیئت علمی دانشگاههای علوم پزشکی برگزار میگردد ، کل مباحث مهم در این دوره ها تدریس ونکات مهم وسئوال خیز توسط اساتید که احاطه کامل به سئوالات آزمونها دارند تدریس میگردد کیفیت تدریس اساتید این موسسه کاملا تضمینی بوده وآمار قبولی سنوات گذشته گویای این موضوع میباشد .

نکات کلیدی و سوالات مهم آزمونها
موسسه علوم وفنون معین در راستای آماده سازی منابع آموزشی وزارت بهداشت برای آن دسته از عزیزانی که فرصت کافی برای مطالعه کامل دروس را ندارند و یا آن گروه از داوطلبانی که متن کامل جزوات را مطالعه نموده و می خواهند زمان اندکی را صرف مطالعه نکات کلیدی و مهم دروس نموده و به سوالات مهم و طبقه بندی شده آزمونهای قبل دسترسی داشته باشند، اقدام به راه اندازی و فروش نکات کلیدی و سوالات مهم و طبقه بندی شده آزمونها نموده است. در همین راستا نکات کلیدی و سوالات مهم آزمونهای، جزوات آموزشی کارشناسی ارشد ژنتیک ، برای اولین بار در کشور دراختیار شما قرار خواهد گرفت. شما می توانید، باماتماس گرفته واین جزوات را درخواست نمایید.

منابع آزمون وجزوات مکاتبه ای کارشناسی ارشد ژنتیک وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی
مهم ترین منابع معرفی شده توسط اساتید و کتابهایی که داوطلبان سالهای گذشته آنها را مطالعه نموده و در مقاطع مختلف قبول شده اند را در این جزوات خواهید یافت و از منابعی که صرفآ معرفی شده اما ارزش چندانی برای مطالعه ندارند یاسئوال خیز نمیباشند را برای جلوگیری از اتلاف وقت وانرژی دانشجویان گرامی حذف نموده ایم . بسته آموزشی مجموعه ای است منحصر بفرد که امکان در اختیار داشتن یکجای مطالب مهم کلیه کتب اصلی و جزوات ارزشمند اساتید تاثیرگذار در آزمون کارشناسی ارشد ژنتیک را میسر می سازد. این بسته ارزشمند شامل کلیه مباحث دروس دوره مورد نظر بوده و داوطلب را با فراگیری کامل مطالب، از مطالعه پراکنده بی نیاز می سازد.

آزمونهای آزمایشی
آزمونهای آزمایشی کشوری موسسه علوم وفنون معین به منظور سنجش آموخته های داوطلبان و آشنایی آنها با شیوه و نوع سوالات آزمون کارشناسی ارشد ژنتیک بصورت حضوری برگزار می گردد.برای متقاضیانی که درشهرستانها حضور دارند نیز امکان بهره مندی از این آزمونها درنمایندگیهای این موسسه در مراکز استانها وشهرستانها میباشد . پس از برگزاری آزمونها کارنامه کشوری آزمون صادر ودانشجو میتواند خودرا با تعدادزیادی ازداوطلبین دیگر مقایسه کند .
جامع ترین بانک نمونه سوالات آزمون های ژنتیک
به منظور آشنایی داوطلبان با شیوه، نوع و نمونه سوال های آزمون های وزارت بهداشت ، نمونه سوال های آزمون کارشناسی ارشد ژنتیک در بزرگترین بانک نمونه سوالات آزمون کشور طراحی و در اختیار داوطلبان قرار گرفته است.
مراکز علمی آموزشی که در تهران و سایر مراکز استانها، بصورت مستقیم و یا مجموعه های وابسته همکاری نموده اند جهت تسهیل بهتر آماده ارائه خدمات به شما میباشند:


باماتماس بگیرید
تماس باما :
دفتر مرکزی : تهران یالاتر ازمیدان ولیعصر کوی پزشک پور شماره 12 ساختمان معین
شماره تماس: 88915840
دورنگار :88802153
Site: www.mui.ir
کنکور کارشناسی ارشد - جزوات - مکاتبه ای - منابع - آزمون - معین - نمونه سوالات vb - منابع آزمون - نمونه سوالات vb - منابع تولید پراکنده


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: موسسه علوم و فنون معین
ایمــیل:
تلفن:
021 - 88940962
موقعیت: تهران
آدرس: بالاتراز م ولیعصر - کوچه پزشک پور - پ 12 - ساختمان معین
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 20
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: موسسه علوم و فنون معین
در مـورد: کارشناسي ارشد ژنتيک
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com