نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

راهنماي تحصيل در انگلستان اسکاتلند ايرلند


بسته راهنمای اخذ پذیرش از دانشگاه های بریتانیا شامل انگلستان اسکاتلند و ایرلند
این کشور متشکل است از جزایر بریتانیای کبیر، بخش شمال شرقی ایرلند و بیش از 4000 جزیره دیگر. زمینهای پست بریتانیا در جنوب، شرق و مرکز انگلستان جای دارد.
دره‌های خاک رسی و آبگیر رودها ، از جمله تیمز و ترنت ، رشته تپه‌های نسبتا کم ارتفاع، از جمله تپه‌های سنگ آهکی کاتوولدز و کلیولند، تپه‌های گل سفید نورت داوونز و ساوت داوونز و یورکش وولدز و لینکن شر و وولدز، را از هم جدا می‌سازد.
ناحیه فنلتد، در شرق انگلستان، عمدتا متشکل است از باتلاقهای احیا شده است. چشم انداز مسطح ایست انگلیا پوشیده از خاکهای یخچالی است. جلگه ساحلی لنکشر و چشر در شمال غرب تنها زمین پست دیگر انگلستان است .
شبه جزیره‌ای در جنوب غربی دون و کرانوالدارای ارتفاعات گرانیتی از جمله دارتمور و اکسمورد است. کوههای سنگ آهکی و پوشیده از علف پناینز ستون فقراتی را تشکیل می‌دهد که در وسط شمال انگلستان امتداد دارد. لیک دیستریکت (در کامبریا) ناحیه کوهستانی دور افتاده‌ای است که بلندترین نقطه انگلستان قله اسکافل پایک، با 978 متر ارتفاع در آن قرار دارد.
ویلز قطعه ای است کوهستانی، متشکل از یک رشته فلات که در جوارشان کوههای برکن بیکنز در جنوب، کوه کادرایدریس و سلسله جبال بروین در مرکز و پارک ملی اسنودنیا در شمال قرار دارد. بلندترین قله آن اسنودن با 1085 متر ارتفاع است.
دراسکاتلند ، نواحی هایلندز در شمال و سادرن آپلنز را دره نشستی سنترال لولندز، جایی که اکثر جمعیت، کشاورزی و صنعت اسکاتلند در آن یافت می‌شود، از هم جدا می‌سازد.
ارتفاعات هایلندز را دره گریت گلن، مکان دریاچه لاخ نس، تقسیم می‌کنند. هر چند قله بن نویس بلندترین نقطه اسکاتلند است،چشمگیر ترین سلسله جبال هایلندز کوههای کائرنگورم است. ارتفاع ناحیه سادرن آپلندز زیر 853 متر است.
زمینهای پست دیگر اسکاتلند شامل بوکان در شمال شرق، کیت نس درشمال و جلگه‌ای ساحلی اطراف مصب موری فرت است. در سمت غرب اسکاتلند جزایر متعدد اینرهبردیز و آئوترهبرئیز (جزایر داخلی و خارجی هبرید) و در سوی شمال آن جزایر اورکنی و جزایر شتلند قرار دارد.
ایرلندشمالی شامل چندین منطقه پر از پستی و بلندی، از جمله کوههای اسپرین در شمال غرب، ارتفاعات کاونتی انتریم، و کوههای مورن با قله اسلیو دانارد با 852 متر ارتفاع می‌باشد. لاخ نه ، در مرکز ایرلند شمالی،بزرگترین دریاچه کل کشور است.

رودهای مهم: سورن، تیمز (و چرن)، ترنت هامبر، ایر (و اوز)، اوز (بزرگ یا بدفورد)، ویی ، تی (و تامل) نن، کلاید.
بلندترین نقطه: بن نویس با ارتفاع 1392 متر.
آب و هوا: علت آب و هوای معتدل این کشور وجود رانه (جریان آب) اقیانوس اطلس شمالی است. تنوع محلی آب و هوا بسیار است، به ویژه در مجموع کل بارندگی که از کمی بیش از 500 میلی متر در جنوب شرق تا 5000 میلی متر در شمال غرب اسکاتلند متغیر است.
راهنمای اخذ پذیرش از دانشگاه های بریتانیا شامل اگلستان اسکاتلند و ایرلند
نحوه نگارش پروپزال و cv به همراه سی وی های نمونه آماده
لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت
هزینه تحصیل وهزینه زندگی
قوانین نظام وظیفه
معرفی دانگاه های هر سه کشور وبررسی رشته های موجود
زمان ثبت نام ونوع پذیرش هر یک از دانشگاه ها به همراه پست الکترونیک ونشانی وشماره تلفن وشماره فاکس
لیست نمونه ی برخی از ایرانی هایی که در این دانشگاه ها پذیرش شده اند به همراه اطلاعات آنها شامل معدل رشته ونام دانشگاه
این لیست شامل اطلاعات دانشجویان پذیرش شده ای است که مدارک لیسانس خودرا از دانشگاه های دولتی یا آزاد ایران کسب کرده اند ولی در تحصیلات تکمیلی از انگلستان و... پذیرش شده اند.
قیمت :10000 تومان

برای طلاعات بیشتر با شماره 09367447537 و09377327611 تماس حاصل فرمایید
برای ثبت سفارش آدرس کامل خود به همراه نام خانوادگی و نام محصول را به شماره های فوق اطلاعات دهید ویا پیامک نمایید
در هنگام ارسال آدرس با پیامک نام محصول فقط بریتانیاذکر شود تا کوتاهتر باشد
تحویل پستی ابتدا بسته را تحویل بگیرید سپس پول را به پستچی تحویل دهید
تحصیل در دانشگاه انگلیس انگلیسی زبان انگلستان - زمین کشاورزی در شمال کشور - نمونه های پروپزال - زمین کشاورزی در شمال کشور - زمین کشاورزی در شمال کشور - زمین کشاورزی در شمال کشور - زمین کشاورزی در شمال کشور - زمین کشاورزی در شمال کشور - زمین کشاورزی در شمال کشور - زمین کشاورزی در شمال کشور


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: مهندس مظلومي
ایمــیل:
تلفن:
09367447537 09377327611
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت: 10000 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 64
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: مهندس مظلومي
در مـورد: راهنماي تحصيل در انگلستان اسکاتلند ايرلند
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com