نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

مشاوره و برنامه ريزي فوق تضميني کنکور 94

پرداخت هزینه بعد از قبولی در رشته مورد دلخواه

با سلام
مشاوره و برنامه ریزی ما شامل دو نوع طرح می باشد :

طرح عادی و طرح تضمینی

طرح عادی :

نوع 1) این طرح شامل 30 جلسه مشاوره ای 1 تا 4 ساعته می باشد که در این جلسات تمام عوامل موفقیت در کنکور با جزئیات کامل بررسی می شوند.
جزئیات طرح : 30 جلسه مشاوره ای در زمینه های ( 1- روشهای صحیح برنامه ریزی 2- روشهای صحیح مطالعه 3- تکنیکهای یادگیری بدون فراموشی 4- تکنیکها و روشهای صحیح تست زنی 5- روشهای صحیح جمع بندی دروس 6- تکنیکهای ایجاد تمرکز 7- تکنیکهای تندخوانی و تقویت حافظه 8- معرفی منابع رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور و …………)

نوع 2) در این طرح علاوه بر 30جلسه مشاوره ای، در طی زمانهای مختلف برنامه ریزی روزانه و هفتگی نیز برای دانش آموز انجام خواهد شد.
جزئیات طرح : 30 جلسه مشاوره ای در زمینه های ( 1- روشهای صحیح برنامه ریزی 2- روشهای صحیح مطالعه 3- تکنیکهای یادگیری بدون فراموشی 4- تکنیکها و روشهای صحیح تست زنی 5- روشهای صحیح جمع بندی دروس 6- تکنیکهای ایجاد تمرکز 7- تکنیکهای تندخوانی و تقویت حافظه 8- معرفی منابع رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور و …..) + برنامه ریزی هفتگی و روزانه در 3 مقطع زمانی( 2 هفته اول + 3 هفته دوران جمع بندی پایه در دوران نوروز + 3 هفته جمع بندی نهایی خرداد )

طرح تضمینی :

با توجه به این نکته که موفقیت یک داوطلب در کنکور به 2 عامل ( تلاش و پشتکار دانش آموز + استفاده از یک مشاور مجرب ) بستگی دارد، بنابراین ما طرحی بنام طرح تضمینی را برای موفقیت شما عزیزان در رشته های پزشکی ، دندانپزشکی، داروسازی ، مهندسی و……ارائه کرده ایم.

توضیحات : در این طرح 200 نفر ثبت نام شده و در طی 2 ماه برای این افراد ( برنامه ریزی+جلسات مشاوره ای+نظارت و پشتیبانی ) انجام خواهد شد.
پس از پایان این 2 ماه، یک آزمون جامع از این 200 نفر گرفته می شود تا حدود 20 نفر ( با توجه به نوع عملکرد و تلاش و پشتکارشان در طی این 2 ماه و همچنین نتیجه آزمون جامع ) برای مرحله نهایی طرح انتخاب شوند.
در مرحله نهایی این 20 نفر از مهرماه تا روز کنکور، تحت پوشش مشاوره و برنامه ریزی رایگان قرار داده خواهند شد و هیچ هزینه ای در ابتدا از آنان گرفته نخواهد شد. بدین صورت که در مهرماه طی قراردادی که با آنان بسته خواهد شد، تمام هزینه های مشاوره ای پس از اعلام نتایج کنکور و تنها در صورت قبولی در رشته مورد دلخواهشان( که این رشته قبلا در قرارداد ذکر شده ) دریافت خواهد شد.
جزئیات طرح : برنامه ریزی روزانه و هفتگی کامل + جلسات مشاوره ای قدرتمند در زمینه های ( 1- روشهای صحیح برنامه ریزی 2- روشهای صحیح مطالعه 3- تکنیکهای یادگیری بدون فراموشی 4- تکنیکها و روشهای صحیح تست زنی 5- روشهای صحیح جمع بندی دروس 6- تکنیکهای ایجاد تمرکز 7- تکنیکهای تندخوانی و تقویت حافظه 8- معرفی منابع رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور و …………) + نظارت و پشتیبانی کامل بر عملکرد دانش آموز + آزمون .
تلفن تماس: 02177089663,4
مشاوره - برنامه ریزی - فوق تضمینی - کنکور - ارشد - دکتری


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: مرکز مشاوره و مطالعات تحصیلی خوارزمی
ایمــیل:
تلفن:
02177089663,4
موقعیت: تهران
آدرس: شریعتی،گلنبی
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  سه شنبه 01 مهر 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 4
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: مرکز مشاوره و مطالعات تحصیلی خوارزمی
در مـورد: مشاوره و برنامه ريزي فوق تضميني کنکور 94
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com