نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

504 واژه ضروري انگليسي

504 واژه ضروری انگلیسی

ویژگی های نرم افزار:

* یادگیری دائمی با کمک روش های پیشرفته رایانه ای
* شامل 5 مرحله یادگیری و آزمون برای پایداری و یادگیری مطالب آموخته شده
* امکان ایجاد کاربرهای متعدد و نمایش میزان پیشرفت هر کاربر
* استفاده ساده و آسان برای تمام سطوح
* دارای بانکهای انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی
* بر پایه کتاب معروف و پر فروش ( 504Absolutely Essential Words)

تدبیر چه کاری انجام می دهد ؟
نرم افزار تدبیر یک برنامه آموزش مبتنی بر سیستمهای پیشرفته رایانه ای است . اما به جای آنکه مانند روشهای سنتی ، بطور مکرر همه موارد را پشت سر هم برای یادگیری به نمایش بگذارد، تدبیر به خاطر خواهد سپرد که شما با هر یک از موارد چگونه عمل کرده اید و مواردی که احتمالا با آنها مشکل داشته اید را بیشتر مورد توجه قرار خواهد داد . چگونه این کار انجام می شود ؟ توسط روشی که توسط یک دانشمند آلمانی به نام سباستین لایتنر ابداع شده است.

روش لایتنر :
شیوه لایتنر بسیار معروف ، موثر و ساده ای در جهت یادگیری و بخاطر سپردن دائم مطالب است. در این شیوه مطالب به گروه های مختلف تقسیم می شوند که هر گروه شامل موارد متعدد می باشد . سپس موارد هر گروه در نوبت های متعدد تکرار خواهند شد . اگر به موردی پاسخ غلط دهید باید آنرا به سیکل اول انتقال داده و دوباره تکرار کنید تا بلاخره همه موارد نوبت آخر تکرار را با موفقیت سپری کنند . با این روش همیشه تمرکز شما روی مواردی خواهد بود که در یادگیری آنها مشکل داشته اید .
با توجه به سیستم ذهن انسان برای یادگیری وبه خاطر سپاری مطالب و همچنین با اعمال روشهای علمی تکرار ، همه موارد که سیکل آخر را با موفقیت طی کنند در ذهن شما به طور دائمی ، ثبت و ذخیره خواهند شد .

نرم افزار تدبیر :
با توسعه رایانه های شخصی و راه یافتن کامپیوتر به همه منازل ، این شیوه های یادگیری تبدیل به نرم افزارهایی شده اند که به کمک رایانه ، بدون آنکه شما درگیر تکنیک ها و سیستم های آموزشی باشید، این امکان را فراهم آورنده اند که با تمرکز روی مطالب و موارد مورد علاقه شما و صرف زمان و انرژی کمتر تمرکز شما را روی یادگیری قرار خواهند داد . تدبیر از میزان پیشرفت شما در هر لحظه مطلع است و با انجام محاسبات و پیاده سازی روالهای مناسب به شما کمک خواهد کرد تا مطالب مجموعه را به خوبی یاد بگیرید . برای این کار از صوت و تصویر بصورت همزمان استفاده شده است تا علاوه بر بخاطر سپاری ، درک درستی از مطالب آموزشی به دست آورید . تدبیر با ثبت نتایج برای هر مورد به شما در یادگیری سریعتر کمک خواهد کرد و باعث خواهد شد همه روال های علمی و آموزشی در جهت یادگیری بهتر شما در اختیارتان باشد و در هر لحظه که مایل باشید از میزان پیشرفت خود اطلاع دقیق حاصل کنید .

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا سفارش نرم افزار به آدرس زیر مراجعه کنید:
http://iran-haraj.com/?p=403
504 واژه ضروری انگلیسی تدبیر


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: فروشگاه اینترنتی ایران حراج
ایمــیل:
تلفن:
09386520815
موقعیت: ایران
آدرس: http://iran-haraj.com/?p=403
قیمت: 2500 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 68
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: فروشگاه اینترنتی ایران حراج
در مـورد: 504 واژه ضروري انگليسي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com