نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

تست زني به روش مهندسي معكوس فازي پيشرفته گروه نوين تست در هفت سي دي

تست زنی به روش مهندسی معكوس فازی پیشرفته گروه نوین تست در هفت سی دی
مجموعه جامع آموزش روشهای نوین تست زنی - تكنیك های مدرن تست زنی و كشف گزینه صحیح
كنكور سراسری و آزاد- كنكور كاردانی به كارشناسی -كنكور كارشناسی ارشد - آزمونهای استخدامی و...
موفق ترین روش حل انواع تست در آزمونهای مختلف جمعا " شامل هفت سی دی ارائه شده توسط گروه نوین تست
جامع ترین مججموعه تست زنی به روش مهندسی معكوس فازی پیشرفته با روشهای نوین
در این روش بدون حل نمودن تست چهار گزینه به دو گزینه تبدیل گشته و یك چهارم احتمال درست زدن تست به یك دوم احتمال درست زدن تبدیل می شود. با بكارگیری این روش بدون حل نمودن و داشتن معلومات لازم حداقل سی تاچهل درصد تستها پاسخ صحیح داده می شوند.بیان اسرار منطقی روشهای بدست آوردن پاسخ صحیح.بیان اصول درست فراگیری دروس در سركلاس دبیرستان و یا دانشگاه . بیان توصیه هایی برای بهتر آموختن .دركلاس چگونه باید باشیم؟ و برای فهم بهتر مباحث چه باید انجام دهیم ؟ در سر جلسه امتحان رعایت چه نكاتی ما را موفق تر از دیگران خواهد نمود ؟ روشهای درست مطالعه چیست ؟
به روش مهندسی معكوس و منطق فازی به كمك روشهای 7 گانه كشف گزینه صحیح.
آیا می دانید با زدن حتی یك تست صحیح می توانید شانس موفقیت خود را افزایش داده و چند هزار نفر را پشت سر بگذارید و به نتیجه مطلوب تری دست یابید.
با استفاده از تكنیك ها و روشهای تست زنی شما می توانید فقط با داشتن 10% معلومات و بكار گیری شیوه های تست زنی تردید خود را بین گزینه ها از 4 به 2 گزینه كاهش دهید و سپس به گزینه صحیح برسید .تجربه نشان داده است كه در هر سال كنكور و در هر درس 15% از سوالات كنكور تكرار سالهای گذشته می باشد كه شما علاوه بر استفاده روش های تست زنی با تمرین و مرور تستها و رابطه بین گزینه ها به راحتی گزینه صحیح را كشف یا شكار كنید .مجموعه فوق شامل روشهای تست زنی و شكار گزینه صحیح در بین 4 گزینه و روشهای صحیح مطالعه برای كنكور می باشد .
به همراه بیان اسرار موفقیت NLP آنتونی رابینز
همچنین پس از گذراندن این دوره شما چه می آموزید :با روشهای صحیح تست زنی آشنا می شوید و این روش را به راحتی در طول دوره به كار می بندید. با امتحانات تستی و چگونگی برگزاری آنها آشنا می شوید.یاد می گیرید كه در جلسه آزمون چگونه تست ها را انتخاب نمایید.می توانید تفاوت بین تست های استاندارد و غیر استاندارد را به راحتی تشخیص دهید.می آموزید كه چگونه خود را برای امتحانات تستی آماده نمایید. تفاوت ها و تشابهات میان امتحانات تستی و تشریحی را درك می كنید. بدون هر گونه اضطراب و استرس در جلسات كنكور مختلف شركت می كنید.
سرعت عمل و سرعت انتقال خود را تا 50% افزایش خواهید داد. می آموزید كه چگونه با مدیریت زمان و تقسیم بندی زمانی صحیح ، از وقت به عنوان یك فاكتور اصلی در امتحانات تستی بهره ببرید. كه در6 سی دی به همراه یك سی دی جزو ء های متعدد اموزشی و جزوء های جامع از نمونه تستهای حل شده سالهای قبل به همین روش می باشد كه با مرور آنها می توانید با روش حل این تستها آشنا شوید. در زمانی كه فقط با زدن دوعدد تست بیشتر دانشگاه محل تحصیل و رشته و مقطع تحصیلی شما تعیین‏می‏شود ، بدیهی است كه اگر روشی بتواند رسیدن به بیش از دهها تست صحیح را تضمین كند، ارزشی هم سنگ طلا خواهد داشت. ما این روشهای طلایی را در یك بسته جادویی برای شما فراهم كرده ایم. * استراتژی ها و تاكتیك های تست زنی در كنكور (تحولی شگرف)
* تست زنی كنكور با كمترین معلومات . * به كمك روشهای هفت گانه كشف گزینه صحیح
* به روش مهندسی معكوس و منطق فازی . * آشنایی كامل با حقه های طراحان سوالات كنكور
* آموزش كامل استفاده از اصول مهندسی معكوس برای كشف گزینه صحیح . * تكنیك های حل سریع و صحیح تست های چند گزینه ای كنكور با حداقل معلومات . با این مجموعه موفقیت خود را در كنكور تضمین كنید. مجموعه سی دی های آموزشی تست زنی كنكور با كمترین معلومات .ما در این مجموعه آموزشی قصد داریم با استفاده از اصول مهندسی معكوس و استفاده از ابزارهای قدرتمند آمار و احتمالات و نیز منطق ریاضی فازی و بحث های روانشناسی نحوه كاهش تردید بین جوابهای چهار گزینه ای به سه گزینه ای و نهایتا تك گزینه ای و كشف گزینه صحیح با درصد احتمال صحت بالا را برای شما تشریح كنیم. كارایی خارق العاده این روش هنگامی آشكار میشود كه شما نتایج آن را روی كنكورهای برگزار شده دوره های قبل تست و ارزیابی كنید. با كمی حوصله و پشتكار و دقت متوجه خواهید شد كه دیگر نیم ساعت آخر جلسات آزمون كنكور سراسری برای شما نیم ساعت ناامیدی نیست ، بلكه نیم ساعتی است كه میتواند سرنوشت قبولی شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد و جایگاه و رتبه علمی شما را تا حد خارق العاده ای جابجا كند. در زمانی كه فقط با زدن دو عدد تست بیشتر، دانشگاه محل تحصیل ، رشته و مقطع تحصیلی شما تعیین می شود، بدیهی است اگر روشی بتواند رسیدن به بیش از ده تست صحیح را تضمین كند، ارزشی هم سنگ طلا خواهد داشت. اگر شما در كنكور 80% را بر مبنای دانش خویش درست علامت بزنید و 20% باقیمانده را با روش مهندسی معكوس ارائه شده در این مجموعه علامت بزنید، طبق فرمول، امتیاز شما به جای 80% به رقم باور نكردنی 99.6% خواهید رسید.همینطور اگر به 50% سئوالات درست جواب داده باشید و نصف دیگر را با كمك تكنیكهای فازی به دو گزینه ای و سه گزینه ای كاهش تردید و بعد با روش مهندسی معكوس علامت بزنید امتیاز شما از 50% به 84.7% افزایش میابد.
به همراه سی دی سوالات كنكور با جواب .
هفت CD
قیمت: 7700 تومان
هزینه پستی: 1800 تومان
مبلغ كل: 9500 تومان
جهت دریافت این مجموعه ارزشمند به شرح زیر عمل كنید
در صورت نیاز با شماره 09369980143 مهندس نوری تماس بگیرید و یا به سایت گروه نوین تست به آدرس www.novintest.xm.com مراجعه كنید .
نحوه دریافت
در صورت تمایل برای خرید، مبلغ 9500 تومان را به یكی از طریق زیر پرداخت كنید سپس اطلاعات خواسته شده را از طریق تماس با شماره تلفن 09369980143 یا ارسال "اس ام اس" و یا ایمیل nouriweb@gmail.com اعلام كنید تا این مجموعه از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال گردد.
ارسال از طریق پست پیشتاز حداكثر سه روز طول می كشد
در تهران و مراكز استانها معمولا حداكثر 36 ساعت طول می كشد.
نحوه پرداخت
1- شماره حساب سپهر 0202851638002 بانك صادرات ایران به نام افشین اسمعیل نوری
یا
2- شماره سپهر كارت6037691095755112 به روش" انتقال وجه ازیك كارت به كارت دیگر" ازطریق دستگاه خود پرداز(عابر بانك) تمامی بانكها
همچنین می توانید مبلغ فوق را از طریق سایت بانكهای عضو شتاب به صورت اینترنتی پرداخت كنید
دقت كنید در هر دو روش مبلغ به نام افشین اسمعیل نوری واریز شود.
پس از پرداخت اطلاعات زیر را از طریق تماس با شماره تلفن 09369980143 یا ارسال اس ام اس و یا ایمیل nouriweb@gmail.com اعلام كنید
1- شماره فیش بانكی ( در پرداخت به روش اول)
یا شماره ارجاع (چاپ شده روی رسید دستگاه خودپرداز- در پرداخت به روش دوم)
یا شماره پیگیری پرداخت وجه ازطریق اینترنت
2- آدرس دقیق پستی و كد پستی
3- شماره تلفن یا شماره موبایل (اختیاری)
اگر شماره موبایل خود را ارسال كنید، پس از تحویل مرسوله به پست یك پیام كوتاه حاوی شماره پیگیری پستی برای شما ارسال خواهد شد كه با این شماره می توانید از طریق سایت شركت پست وضعیت مورد درخواستی خود را مشاهده و پیگیری كنید.
شماره تلفن 09369980143 آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد.
مهندس افشین نوری ساعت تماس 22-8
ایمیل nouriweb@gmail.com

مهندسی معکوس چیست؟
كشورهای ضعیف وقتی‏ می ‏خواهند تكنولوژی ساخت یك محصول پیشرفته را به دست آورند ، از مجموعه روش هایی استفاده‏ می ‏كنند كه تحت نام دانش مهندسی معكوس دسته بندی‏ می ‏شوند. مثلا اگر بخواهند دانش ساخت و تولید یك مدل تلویزیون دیجیتالی جدید را پیدا كنند ، ابتدا با حسابگری و دقت بی نظیر از تك تك اجزای تلویزیون اطلاعات برداری ‏می ‏كنند و به تدریج شروع به دمونتاژ یا باز كردن تك تك واحدها و نهایتا تك تك عناصر سازنده واحدها‏ می ‏كنند و از این مسیر و با كمك آزمایشات متعدد سعی ‏می ‏كنند مسیر طی شده توسط سازنده اصلی برای رسیدن به این محصول پیشرفته ( در مثال ما تلویزیون دیجیتالی) را كشف كنند.
در این مجموعه ما قصد داریم با استفاده از اصول مهندسی معكوس و استفاده از ابزارهای قدرتمند آمار و احتمالات و بحث های روانشناسی نحوه كاهش تردید بین جوابهای چهار گزینه ای به سه گزینه ای و نهایتا تك گزینه ای و كشف گزینه صحیح با درصد احتمال صحت بالا را برای شما تشریح كنیم. كارآیی خارق العاده این روشها هنگامی آشكار ‏می ‏شود كه شما نتایج آن را روی كنكورهای برگزار شده دوره های قبل تست و ارزیابی كنید. با كمی حوصله و پشتكار و دقت متوجه خواهید شد كه دیگر نیم ساعت آخر جلسات آزمون كنكور سراسری برای شما نیم ساعت ناامیدی نیست ، بلكه نیم ساعتی است كه ‏می ‏تواند سرنوشت قبولی شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد و جایگاه و رتبه علمی شما را تا حد خارق العاده ای جابجا كند. در زمانی كه فقط با زدن دوعدد تست بیشتر دانشگاه محل تحصیل و رشته و مقطع تحصیلی شما تعیین ‏می ‏شود ، بدیهی است كه اگر روشی بتواند رسیدن به بیش از دهها تست صحیح را تضمین كند، ارزشی هم سنگ طلا خواهد داشت.به احتمال قوی شما از جمله افرادی هستید كه جهت آمادگی برای كنكور زحمات فراوانی را كشیده اید و در این راه سرمایه گذاری كرده اید. ازجمله سرمایه وجودی خویش ، زمانی و ریالی. لذا شما میتوانید با یادگیری روشهای مكمل بی شك از رقیبان همرتبه خویش چند گام جلوتر حركت كرده و تلاش خود را به ثمر برسانید.
مطمئن باشید با تکنیک هایی که در این بسته معرفی می شوند در هر سطح علمی و تحصیلی که باشید در روز آزمون بیش از معلومات علمی خود نتیجه خواهید گرفت
برای اثبات كارآیی این روشها به اختصار اشاره ‏می‏كنیم كه اگر شما در كنكور امسال 80% را بر مبنای دانش خویش درست علامت بزنید و 20% بقیه را با روشهای ارایه شده در این CD ها و جزوه ها علامت بزنید، امتیاز شما به جای 80% به رقم باور نكردنی 6/99% خواهد رسید.
همینطور اگر به 50% سوالات درست جواب داده باشید و نصف دیگر را با كمك تكنیك های ارایه شده علامت بزنید رتبه شما از 50% به 7/84% افزایش ‏می ‏یابد.
دكتر عباسپور (رئیس كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس) : گذشت زمان و متحول نشدن روش آزمون باعث شد كه نتیجه آن تغییر یابد و كسانی در كنكور پذیرفته شوند كه مهارت های بیشتری صرفاً در تست زنی داشته باشند. اخیراً برخی مؤسسات صرفاً با همین روش، یعنی افزایش مهارت های تست زنی ضریب پذیرفته شدن داوطلبان را افزایش داده اند.
روزنامه کیهان دوشنبه 2 مرداد 1385 سال شصت و چهارم-شماره 18574
این روش معجزه نمی کند بلکه از روی اصول عمل می کند.
استراتژی ها و تاكتیك های تست زنی با كمترین معلومات
به كمك روشهای هفت گانه كشف گزینه صحیح
با استفاده از اصول مهندسی معكوس و منطق فازی
آشنایی كامل با روانشناسی طراحان سوالات كنكور
آشنایی كامل با روشهای صحیح تست زنی
تشخیص تفاوت بین تست های استاندارد و غیر استاندارد
روشهای كاهش اظطراب و استرس
افزایش سرعت عمل و سرعت انتقال تا 50%
آموزش مدیریت زمان و تقسیم بندی زمانی صحیح
همراه با بیان اسرار موفقیت N.L.P
آموزش بصورت كاملا ویدیوئی و قابل فهم
دارای كیفیت صوتی و تصویری بسیار بالا.
بهمراه حل نمونه سوالات كنكورهای سالهای قبل با این روش
قیمت: 7700 تومان
هزینه پستی: 1800 تومان
مبلغ كل: 9500 تومان
در صورت تمایل برای خرید، مبلغ 9500 تومان را به یكی از طریق زیر پرداخت كنید سپس اطلاعات خواسته شده را از طریق تماس با شماره تلفن 09369980143 یا ارسال "اس ام اس" و یا ایمیل nouriweb@gmail.com اعلام كنید تا این مجموعه از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال گردد.
ارسال از طریق پست پیشتاز حداكثر سه روز طول می كشد و در تهران و مراكز استانها معمولا حداكثر 36 ساعت طول می كشد.
نحوه پرداخت
1- شماره حساب سپهر 0202851638002 بانك صادرات ایران به نام افشین اسمعیل نوری
یا
2- شماره سپهر كارت6037691095755112 به روش" انتقال وجه ازیك كارت به كارت دیگر" ازطریق دستگاه خود پرداز(عابر بانك) تمامی بانكها
همچنین می توانید مبلغ فوق را از طریق سایت بانكهای عضو شتاب به صورت اینترنتی پرداخت كنید
دقت كنید در هر دو روش مبلغ به نام افشین اسمعیل نوری واریز شود.
پس از پرداخت اطلاعات زیر را از طریق تماس با شماره تلفن 09369980143 یا ارسال "اس ام اس" و یا ایمیل nouriweb@gmail.com اعلام كنید
1- شماره فیش بانكی ( در پرداخت به روش اول)
یا شماره ارجاع (چاپ شده روی رسید دستگاه خودپرداز- در پرداخت به روش دوم)
یا شماره پیگیری پرداخت وجه ازطریق اینترنت
2- آدرس دقیق پستی و كد پستی
3- شماره تلفن یا شماره موبایل (اختیاری)
اگر شماره موبایل خود را ارسال كنید، پس از تحویل مرسوله به پست یك پیام كوتاه حاوی شماره پیگیری پستی برای شما ارسال خواهد شد كه با این شماره می توانید از طریق سایت شركت پست وضعیت مورد درخواستی خود را مشاهده و پیگیری كنید.
شماره تلفن 09369980143 آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد.
مهندس افشین نوری ساعت تماس 22-8
ایمیل nouriweb@gmail.com
وب سایت www.novintest.xm.com
تست زنی - مهندسی معكوس - كنكور - موفقیت - سنگ زنی - انتخاب رشته كنكور سراسری - استانداردهای بسته بندی - كنكور سراسری 88 - آموزش تست زدن - استانداردهای بسته بندی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: مهندس افشين نوري
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: تهران
آدرس: www.novintest.xm.com
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 88
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: مهندس افشين نوري
در مـورد: تست زني به روش مهندسي معكوس فازي پيشرفته گروه نوين تست در هفت سي دي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com