نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

درامد ماهيانه 500000تومان از اينترنت تضميني!!!

درامد ماهیانه 500000تومان از اینترنت تضمینی!!!
بسته ویژه کسب درآمد از اینترنت CN3

کاملا تضمینی


آیا از بس در مورد کسب درآمد از اینترنت مطلب خوانده اید اما نتیجه نگرفته اید خسته شده اید؟؟؟

ما یک پیشنهاد خوب داریم.
بسته آموزشی کسب درآمد از اینترنت (CN3)

دیگه حتی یه لحظه هم وقت خود را هدر ندهید ...

با CN3 آینده خود را بسازید.....

كسب درآمد از اینترنت

ماهیانه بیش از 500 هزار تومان

بدون نیاز به ایگولد و سایر بانكهای اینترنتی

واریز درآمد شما به حساب بانكی شما در ایران (سیبا – سپهر)

بدون نیاز به كاركردن با سایتهای كسب درآمد – پی تی سی – وبمستر و حتی نرم افزارهای كسب درآمد
با روزانه 4-2 ساعت كار برای اولین بار در اینترنت درآمد ثابت ماهیانه به دست آورید


آموزش سه روش كسب درآمد مطمئن از اینترنت فقط با 3-2 ساعت كار در روز

تنها راه كسب درآمد برای كسانیكه می خواهند از صفر و با سرمایه كم (حتی بدون سرمایه) شروع كرده و به درآمد عالی برسید

اگر می خواهید به کسب ثروت و درآمد اینترنتی بیندیشید حتماً این محصول را خرید کنید

مزایای CN3:
1:کاملا 100% و واقعی
2:کسب درآمد ماهیانه و دائمی
3:بدون نیاز به عضو گیری و یا کلیک روی تبلیغات
4:واریز درآمد شما به حساب بانکی شما در ایران (سیبا – سپهر)
5:بدون نیاز به ایگولد و بانکهای اینترنتی مثل آلرت پای ، پی پال و غیرووو
6:قابل استفاده برای همگان حتی کسانیکه با اینترنت آشنایی زیادی ندارند
7:بدون نیاز به کارکردن با سایتهای کسب درآمد – پی تی سی – وبمستر و حتی نرم افزارهای کسب درآمد
8:کسب درآمد به صورت آنلاین و آفلاین (یعنی حتی اگر پشت کامپیوتر نیز نباشید از درآمد شما کم نمی شود . بلکه درآمد نیز خواهید داشت)


ما امروز یك CD تهیه كرده ایم با نام "بسته آموزشی CN3"
نه قصد تبلیغ محصول خود را داریم و نه قصد بزرگنمایی و یا ظاهر سازی چون بدون فروش این محصول نیز درآمد خوبی از هر سه روشی كه در این بسته آموزشی (CN3) توضیح داده ایم كسب می كنیم . بنابراین لطفا بدون هرگونه غرض ورزی و یا پیشداوری مطالب زیر را كامل بخوانید تا شما نیز قدم به دنیای بزرگ "كسب درامد از اینترنت" بگذارید.

cn3چیست؟


کسب درآمد واقعی از اینترنت اصول دارد نه اینکه هر کسی که وارد اینترنت شد بخواهد با کارکردن با یک یا چند تا سایت کسب درآمد (که اکثرا هم کلاهبردارن) پولدار شود اگه اینجوری بود الان باید همه ملت پولدار شده باشن ... بین شما دوستانی که در حال مطالعه این صفحه هستید آیا محض رضای خدا یک نفرتان تا به حال موفق شده 10 هزار تومان از اینترنت به دست آورد؟ !!! ... من که بعید می دونم !!!

اما حالا شما هم می توانید لذت موفق شدن را تجربه کنید

ما امروز این مشکل را حل کرده وبا اقتدار اعلام می کنیم که روشهای واقعی کسب درآمد از اینترنت را می دانیم و می توانیم آنرا به شما آموزش دهیم ..ما به قدری به کارمان ایمان داریم که آماده ایم حتی قرارداد محضری با شما امضا کنیم تا در صورتیکه پس از دو ماه استفاده از روشهای ما به نتیجه نرسیدید پولتان را تمام کمال به شما برگشت دهیم !!!

CN3 شامل چند روش موثر کسب درآمد از اینترنت است که قبلا توسط هزاران نفر مورد استفاده قرار گرفته است و 100 درصد پولساز هستند... شما هم اگر این روشها را بدانید از همین الان می توانید در هر ماه درآمد ثابتی کسب کنید ...

آیا شما تا به حال تمامی روشهای کسب درآمد از اینترنت را امتحان کرده اید؟
آیا شما هم مثل باقی افرادی که رویای کسب درآمد از اینترنت را داشته اند با انرژی زیاد به این مقوله روی آوردید و پس از چند ماه تازه متوجه شدید که تمام این حرفها کلک پوله ؟؟؟؟
چند نفر از شما تا به حال گول تبلیغات پر زرق وبرق اینترنتی را خورده اید که به شما وعده کسب درآمد 900 هزار تومان در ماه داده اند؟ وبه جاش پس از چند ماه تلاش شبانه روزی حتی یه پول سیاه هم به دست نیاورده اند؟
تا به حال چقدر از وقت خود را در اینترنت برای کسب درآمد اینترنتی هدر داده اید؟
تا به حال چقدر از پول خود را خرج کافی نت ویا قبض تلفن وکارت اینترنت و غیرو داده اید ؟؟؟
چقدر از شما برای تامین گوشه ای از مخارج زندگی خود ویا پدر ومادرتان هنوزم که هنوزه می خواهید از اینترنت درآمدکسب کنید ؟

آیا هنوزم به کسب درآمد از اینترنت امیدوارید ؟؟؟؟

امیدوارم جوابتان مثبت باشد چون شما امروز روشهای واقعی کسب درآمد از اینترنت را فرا خواهید گرفت... این روشها به سه یا چهار گروه اصلی تقسیم می شوند که ما همه آنها را به شما آموزش خواهیم داد.

آیا حاضرید شروع کنید؟؟؟

من و همکارانم هم چند سال پیش مثل شما شروع کردیم به کار کردن با سایتهای پی تی سی و ... . اما بعد از مدتی متوجه شدیم که از این کارها پولی در نمیاد برای همین خودمون کم کم دست به کار شدیم وتقریبا بعد از 7 ماه اولین درآمد اینترنتی خودمون روتجربه کردیم .. کمی که انرژی گرفتیم روشهای دیگه روهم تست کردیم تا اینکه موفق شدیم توی اینترنت یه درآمد ثابت پیدا کنیم !!! ما در این دو سال موفق شدیم درآمد خود را در چند ماه حتی به 1 میلیون تومان هم برسانیم که تمامی این درآمد از اینترنت به دست آمده بود و حالا با پولی که از همون روشها به دست آورده ایم به کارهای بزرگتر (و پرسودتری) دست زدیم که برای ما واقعا درآمدزا هستند.

و اکنون نوبت شماست که این فرصت استثنایی را از دست ندهید....!!!

ما این چند روش واقعی کسب درآمد از اینترنت را به صورت یک بسته آموزشی به نام CN3 درآورده ایم که قابل عرضه به شما می باشد .پس از خرید آن چنانچه مایلید از روشهایی که ما حاضریم برای آنها قرارداد محضری هم امضا کنیم میتوانید برای امضای قرار داد با ما تماس بگیرید . روش کار هم به این صورت است که ما در قبال دریافت مبلغ ناچیزی از شما ؛ درآمد ماهیانه شما را تضمین خواهیم کرد (ضمانتنامه محضری به شما داده خواهد شد) . تضمین درآمد پایه برای شما ماهیانه 100 الی 150 هزار تومان در ماه می باشد (که بستگی به روشی که انتخاب می کنید دارد) اما شما می توانید بسیار بیشتر از آن درآمد کسب کنید ... میانگین درآمدی که ما تجربه کردیم ماهیانه 300 تا 500 تومان از هر روش است (شما می توانید به طور همزمان از دو یا چند روش استفاده کنید)

اگر حتی یک ساعت وقت فراغت دارید آن را بیهوده از دست ندهید

در هر شرایطی که هستید با هر سرمایه ای با هر مهارتی میتوانید

از وقت خود برای کسب درامد مطمئن استفاده کنید

در زیر اطلاعات کامل را در مورد نرم افزار برای شما قرار داده ام. فقط دقت داشته باشید که این سه روش درآمد که در این محصول به راحتی می توانید با استفاده از این سه روش که به طور کامل برای شما عزیزان توضیح داده شده درآمد واقعی تا بیش 500 هزار توان در ماه داشته باشید.
البته دقت داشته باشید که این میزان در آمد مطابق با تلاش شما و همچنین مسمم بودن شما در انجام این سه روش افزایش خواهد یافت و هیچ گونه محدودیتی برای شما وجود ندارد.

برنامه "CN3" یک برنامه اصولی و کاربردی برای ایجاد یک درآمد مطمئن از اینترنت است به گونه ای که می توان آنرا تنها راه درآمد از اینترنت دانست و این یک واقعیت است .

ما در این نرم افزارسه روش مطمئن کسب درامد از اینترنت را به خریداران آموزش می دهیم
روش اول : ایجاد فروشگاه الکترونیک با درآمد بالا

ما در این روش به صورت گام به گام و به زبان ساده نحوه ایجاد یک فروشگاه الکترونیک مجهز را به شما آموزش می دهیم . شما از همان ابتدا خودتان به کمک راهنماییهای موجود در سی دی اقدام به طراحی فروشگاه خود خواهید نمود و در عرض چند روز ، آنرا ایجاد خواهید نمود . سپس ما تعدادی محصول پر فروش را به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهیم داد تا با قرار دادن آنها در فروشگاه خود ، بتوانید به درآمد برسید . علاوه بر آن ، ما راههای افزایش بازدید از فروشگاهتان را به اضافه روشهای ایندکس شدن فروشگاه شما در موتورهای جستجو و افزایش فروش و درآمد را به شما آموزش خواهیم داد . این روش مطمئنا یکی از بهترین روشهای به دست اوردن درآمد از اینترنت است که در ایران به خوبی جواب می دهد . فروشگاه شما می تواند یک فروشگاه عمومی و یا تخصصی باشد .درامد این روش از همان روزهای اول شروع می شود .شاید به نظرتان برسد که این روش کمی سخت باشد و یا به مدیریت نیاز دارد اما اینگونه نیست بلکه این روش بسیار ساده است و فقط برای همه کمی بزرگ نمایی شده است وگرنه مدیریت یک فروشگاه الکترونیک پر فروش بسیار ساده تر از آن است که تصورش را می کنید . این شیوه ، یک روش مطمئن کسب درآمد از اینترنت است که مطمئنا شما را به درآمد خواهد رسانید البته با روشهایی که ما برای افزایش فروش و درآمد به شما آموزش خواهیم داد.روش دوم : فارکس است
که ما آنرا به خوبی به شما آموزش خواهیم داد و شما پس از پایان آموزشها می توانید بوسیله نرم افزار فارکس چند ماه به صورت تست در فارکس کار کنید و زمانیکه مطمئن شدید می توانید از فارکس درامدی به دست آورید ما شما را به افرادی که در این زمینه راهنمای شما خواهند بود لینک خواهیم کرد تا کار خود را شروع نمایید . اگر هم به این نتیجه رسیدید که نمی توانید فارکس را به تنهایی کار کنید می توانید از طریق گروه ما وارد بازار فارکس شده و سیگنالهای لازم را از ما دریافت نموده و خود را تا 95 درصد تضمین نمایید.
روش سوم هم که یک نوع همکاری + بازاریابی است که تا 40% به شما پورسانت تعلق می گیرد. همکاری به این صورت است که شما به کمک ما اقدام به فروش بسته کسب درآمد cn3 می نمایید و به ازای فروش هر بسته 40درصد مبلغ فروش یعنی 10000 تومان به عنوان دست مزد دریافت می کنید.با این حساب اگر شما در ماه از طریق لینک بازاریابی خود موفق به فروش 20 بسته شویدمبلغ 200000 تومان در ماه بدست می آورید و البته این بستگی به تلاش و پیگیری شما دارد و این درآمد می تواند با افزایش فروش شما بیشتر شود. برای مثال اگر شما در ماه با تلاش زیاد موفق به معرفی این بسته به 50 نفر شوید و این 50 نفر اقدام به خرید بسته cn3 نماینداز این طریق شما 500000 تومان درامد خواهید داشت.در ضمن شما فقط کار بازاریابی و معرفی را برعهده دارید و وظیفه تهیه و ارسال بسته و باقی موارد بر عهده شرکت خواهد بود.همانگونه که توضیح داده شد در آمد شما از این روش به تلاش شما در معرفی و بازاریابی برای فروش این محصول بستگی دارد و محدودیتی در فروش وجود ندارد. ضمنا فراموش نکنید این میزان درآمدفقط مربوط به روش سوم است و شما با به کار گیری دو یا هر سه روش می توانید در آمد بیشتری کسب کنید.

خوب .. همانگونه که ملاحظه فرمودید تمامی این روشها ، کاملا علمی و عملی بوده و دارای درآمدی واقعا تضمینی می باشند . شما با استفاده از هرکدام از آنها به زودی طعم درآمد اینترنتی را خواهید چشید و هیچگونه ضرری برای شما در بر نخواهد داشت.

cn3شامل چند روش موثر كسب درآمد از اینترنت است كه قبلا توسط هزاران نفر مورد استفاده قرار گرفته است و 100 درصد پولساز هستند... شما هم اگر این روشها را بدانید از همین الان می توانید در هر ماه درآمد ثابتی كسب كنید ... حتی بیش تر از درآمدی كه پدران شما به دست می آورند !!! اگر شما به دنبال راهی جهت كسب درآمد از اینترنت می گرددید كه با كمترین زمان بتوانید بیشترین درآمد را كسب كنید ، CN3 ، جوابگوی شما خواهد . مهم نیست كه شما تا به حال چه روشهایی را برای كسب درآمد امتحان كرده اید و یا اینكه این روش به نظرتان امكانپذیر می باشد یا خیر ..... بلكه مهم این است كه این شیوه و این بسته آموزشی كاملا درآمدزا هست .درامداز انترنت - کار های پر درآمد - کار های پر درآمد - راه های کسب درامد در ایران - کار های پر درآمد - راه های کسب درامد در ایران - راه های کسب درامد در ایران - راه های کسب درامد در ایران - کار های پر درآمد - کار های پر درآمد


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: فتانه لایقی قدردان
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: گيلان
آدرس:
قیمت: 15000 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  پنجشنبه 01 آبان 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 436
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: فتانه لایقی قدردان
در مـورد: درامد ماهيانه 500000تومان از اينترنت تضميني!!!
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com