نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

مسابقات فوتبال

سلام

من به تازگی با سایت بی طرف آشنا شده ام. این سایت این امکان را به اعضای خود میدهد که مسابقات فوتبال داخلی و خارجی را پیش بینی کنند و در صورت پیش بینی درست جایزه دریافت کنند.
مسابقات سایت معمولا به صورت هفتگی ارائه میشود. اعضا میتوانند به صورت حقیقی یا مجازی در مسابقات شرکت کنند. اگر به صورت مجازی در مسابقه شرکت کنید در صورت برنده شدن جایزه اصلی به شما تعلق نخواهد گرفت و تنها مبلغی به عنوان تشویق به شما تعلق می گیرد ولی اگر با پرداخت حداقل ۱۰۲۴۰ ریال در مسابقه شرکت کنید در صورت برنده شدن جایزه دریافت خواهید کرد.
جایزه سایت از مبالغی که اعضا بابت شرکت در مسابقه پرداخت میکنند تامین میشود. ۶۵ درصد از کل مبلغ جمع آوری شده به عنوان جایزه برای نفرات اول و دوم در نظر گرفته میشود. ۷۰ درصد مبلغ جایزه به نفرات اول و ۳۰ درصد مبلغ جایزه به نفرات دوم تعلق خواهد گرفت.
با شرکت در مسابقات پیش بینی فوتبال سایت بی طرف میتوانیم هیجان تماشای مسابقات فوتبال را چند برابر کنیم و همچنین از جوایز ارزنده آن بهره مند شویم.

اگر علاقمند به عضویت و شرکت در این مسابقات هستید ، میتوانید با کلیک بروی لینک زیر وارد صفحه ثبت نام سایت بی طرف شده و ثبت نام کنید.
http://www.btaraf.com/Register.aspx?username=elias_2982
هیجان - فوتبال - جایزه


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: الیاس رضائیان زاده
ایمــیل:
تلفن:
09373495252
موقعیت: خراسان
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 31
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: الیاس رضائیان زاده
در مـورد: مسابقات فوتبال
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com