نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

آموزش فارسي حرفه اي دفاع شخصي


آموزش حرفه ای دفاع شخصی

سفارش تلفنی: 09153054238

کامل ترین مجموعه آموزش ویدئویی دیم ماک یا نقاط حساس به ضربه در بدن انسان

دانشی باستانی که فقط در انحصار استادان بزرگ رزمی قرار دارد.

12 سی دی آموزش تصویری

به زبان فارسی

14000 تومان

به صورت کامل و دقیق ، نقاط دیم ماک به صورت ویدئویی آموزش داده می شود و نحوه استفاده از این نقاط در درگیری های رزمی و دفاعی برای تمام افراد چه اشخاص عادی و چه رزمی کاران حرفه ای با ظرافت و حوصله و دقت تمام تشریح شده است.

سفارش تلفنی: 09153054238

استفاده از این مجموعه برای تمام افرادخانواده شدیدا توصیه می شود.

فیلم ها روی تمام دستگاه های پخش دی وی دی و وی سی دی خانگی و اتومبیل ( و صد البته کامپیوتر) قابل استفاده می باشند و کیفیت فیلم ها عالی می باشد.

در تمام هنرهای رزمی مشرق زمین رازی نهفته است که درک آن به فهم عمیق مفهوم انرژی چی و تاثیر آن در حیات و مرگ انسان نیاز دارد. عجیب نبوده که بسیاری از رزم آوران و استادان بزرگ هنرهای رزمی ، خود طبیبان و درمانگران عالی قدری بوده اند که در مدرسه خود همزمان هم درس رزم و مبارزه می دادند و هم به درمان زخمی ها و بیماران می پرداختند.

در فرهنگ باستانی سرزمین های خاور دور سلامتی جسم و روح و ذهن انسان به گردش انرژی حیاتی در بدن او بستگی داشت که این انرژی توسط احساسات و هیجانات درونی انسان حس می شد و روی غده های مختلف پراکنده در سطح بدن و همچنین کل سیستم اعصاب اثر مستقیم خود را اعمال می کرد.

نام این انرژی همیشه جاری در هستی "انرژی چی" گذاشته شد و از زمان های بسیار دور ، مسیرهای مختلف گردش این انرژی در بدن به تصویر کشیده شد و نقاطی که این مسیرهای انرژی به پوست خارجی بدن نزدیک می شدند و یا زیر پوست قرار می گرفتند هم به دقت مشخص شدند.

علم پزشکی جدید معتقد است که این نقاط همان جاهایی هستند که اعصاب دوشاخه می شوند و یا به هم وصل می شوند و یا عصبی وجود دارد که زیرش استخوانی قرار دارد. اما در هنرهای رزمی ، فقط محل انشعابات و مراکز تجمع اعصاب نقاط حساس مسیر های چی نبوده اند و حتی بعضی مواقع رگ ها و انتهای عضلات و مفاصل و مواضع خاصی روی استخوان هم به عنوان نقطه حساس مدارهای چی در نظر گرفته می شدند.

در طب سوزنی این نقاط همان مواضعی هستند که با اعمال فشار روی آنها شما می توانید مسیرهای مسدود انرژی در بدن را باز کنید و بیماری مربوط به بسته شدن آن مدار را از جسم و روح و ذهن بیمار دور کنید. در دانش شیاتسو یا ماساژ با فشار انگشتان هم شما با فشار و مالش همین نقاط ، جریان انرژی در مدارات چی داخل بدن شخص را دوباره فعال و طبیعی می سازید و با اینکار درد را از وجود بیمار دور می سازید و به او سلامت می بخشید.

در هنرهای رزمی این نقاط کاربرد دیگری هم دارند و آن خراب کردن گردش انرژی و از کار انداختن جریان انرژی حیاتی در بدن مهاجم است به شکلی که فرد مضروب بلافاصله از کار بیافتد و یا بعد از مدتی نقش زمین گردد. این نقاط دقیقا همان نقاط طب سوزنی هستند ولی کاربری و نوع استفاده از آنها با حالت درمانگری تفاوت دارد. طبیعی است که باید هم چنین باشد. چرا که در شیوه درمانگری با روش طب سوزنی یا شیاتسو ، شما می خواهید مسیر های مسدود یا متورم انرژی را طبیعی کنید و در هنر رزمی شما برعکس قصد دارید مسیرهای فعال را مسدود کنید و در بعضی نقاط حجم انرژی تلنبار شده را آنقدر زیاد کنید که مدار مربوطه کاملا از کار بیافتد.سفارش تلفنی:09153054238

نام این نقاط در هنر رزمی مشرق زمین نقاط مرگ (Death Points) یا نقاط دیم ماک (Dim Mak Points) یا نقاط حیاتی (Vital Points) است و کیوشو جیتسو سبکی از هنر رزمی است که شما در آن به نقاط دیم ماک ضربه می زنید و حمله می کنید تا حریف را از کار بیاندازید. جورج دیلمن ( George Dillman) که در کیوشوجیتسو یک استاد معروف است می گوید ریشه همه سیستم های کاراته و اساسا همه هنرهای رزمی به طب سوزنی چینی و نقاط دیم ماک برمی گردد و این حقیقتی است که در بسیاری از سیستم های آموزشی مدرن از یاد رفته است.

در این مجموعه ابتدا به صورت کامل و دقیق و با حوصله و دقت و ظرافت تمام ، مدارهای انرژی و مکان دقیق نقاط دیم ماک در روی بدن انسان به همراه مورد استفاده از تک تک این نقاط در هنرهای رزمی به زبان فارسی و با وسواس و آرامش کامل آموزش داده می شود و بعد دوره های کامل آموزش کیوشوجیتسو و دفاع به کمک ضربه زدن به این نقاط حیاتی ، باز هم به صورت کامل و دقیق و به شکل ویدئویی با کیفیت عالی دی وی دی ، در اختیار علاقه مندان آشنایی با این نقاط و استفاده از آن در درگیری های رزمی و خیابانی و دفاعی قرار می گیرد. این مجموعه روی شش عدد دی وی دی به صورت فیلم با کیفیت عالی قرار داده شده اند و با هر دستگاه پخش دی وی دی خانگی قابل استفاده می باشد. بدیهی است که از این مجموعه ها در کامپیوتر خود نیز می توانید استفاده کنید.

سفارش تلفنی: 09153054238
آدرس سایت فروشنده :
http://hadafshop.com/index.php?app=view_catalog&id=642
آموزش فارسی حرفه ای دفاع شخصی - فیلم های رزمی جدید - دستگاه ماساژ


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: reza zarghani
ایمــیل:
تلفن:
09153054238
موقعیت: خراسان
آدرس: http://hadafshop.com/index.php?app=sub_category&id=7
قیمت: 14000 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 130
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: reza zarghani
در مـورد: آموزش فارسي حرفه اي دفاع شخصي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com