نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

آموزش کشتي آزاد توسط غلامرضا محمدي


آموزش کشتی آزاد توسط غلامرضا محمدی

غلامرضا محمدی یکی از بهترین کشتی گیران سبک وزن تاریخ ایران است که دو نقره و دو برنز قهرمانی جهان را در کارنامه خود دارد وی در المپیک آتن در سال ۱۹۹۶ نیز به مقام پنجم المپیک دست یافت.

محمدی در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۰۵، ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ ,۲۰۱۱ و بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰ مربی‌گری تیم ملی کشتی ایران را برعهده داشت که در دوران مربیگری در تیم ملی عملکرد نسبتا قابل قبولی داشت به وی‍ژه در مسابقات جهانی ۲۰۰۹ دانمارک که ایران به مقام سوم این رقابت ها دست یافت و در سال ۲۰۱۱ که با درخشش شاگردان محمدی ایران تنها با اختلاف ۲ امتیاز نسبت به روسیه در مکان دوم رقابت ها ایستاد.وی در مسابقات جهانی ۲۰۱۳ مجارستان مربی تیم ملی کشتی ازاد ایران بود که تیم ایران به مقام قهرمانی جهان دست یافت.

در این فیلم آموزشی غلامرضا محمدی به آموزش فنون ناب کشتی و ریزو بم های آن می پردازد، توصیه میشود که مربیان جوان حتما این فیلم آموزشی را تماشا کرده و با استفاده از راهنمایی ها و آموزش های غلامرضا محمدی به‌اموزش نکات مطرح شده در این مجموعه به شاگردان خود بپردازند .کشتی گیران جوان نیز میتوانند با دریافت این مجموعه از آموزش ناب کشتی توسط غلامرضا محمدی بهره مند گردنند.

با تماشای این فیلم،شما نیز از آموزش کشتی غلامرضا محمدی استفاده میکنید و میتوانید در جهت ارتقای توانایی های خود قدم های بزرگی بردارید

این مجموعه با کیفیت در یک عدد dvd فقط به قیمت۳۵۰۰ تومان عرضه می شود.

تماشای این فیلم = ارتقای توانایی های فنی کشتی گیران و مربیان سازنده

ویدئو اسپرت وب سایت تخصصی عرضه محصولات تصویری ورزشی

http://videosport.ir
آموزش کشتی آزاد توسط غلامرضا محمدی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: اصغر جعفری
ایمــیل:
تلفن:
09371298935
موقعیت: قزوين
آدرس: videosport.ir
قیمت: 4000
تاریخ ثبت آگهی:  سه شنبه 10 فروردین 1395
تاریخ انقضای آگهی:  یکشنبه 04 مهر 1395
تاريخ بروز رساني:  سه شنبه 10 فروردین 1395
بازديد: 5


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: اصغر جعفری
در مـورد: آموزش کشتي آزاد توسط غلامرضا محمدي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com