نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

دوره هاي حضوري وجزوات مکاتبه اي آزمون کارداني به کارشناسي بهداشت حرفه اي

موسسه علوم وفنون معین ، به پشتوانه فعالیت شبانه روزی اساتید ورتبه های برتر Ph.D، حجم عظیم منابع تولید شده، اعتماد و استقبال بی نظیر داوطلبان و متقاضیان تحصیلات تکمیلی در مقاطع کارشناسی گروه علوم پزشکی باتوجه به نبود منابع آزمون کارشناسی بهداشت حرفه ای شرایطی را فراهم آورده است تا دیگر هیچ داوطلبی نگران منابع آزمون بهداشت حرفه ای نباشد. در همین راستا دوره های آموزشی آمادگی آزمون کارشناسی بهداشت حرفه ای را طراحی واجرا نموده و آماده ارائه خدمات در مقاطع مختلف تحصیلات تکمیلی گردیده است. همچنین برای دانشجویانی که امکان شرکت دردوره های حضوری راندارند جزوات مکاتبه ای بهداشت حرفه ای را تهیه نموده است .
نکات کلیدی و سوالات مهم آزمونها
موسسه علوم وفنون معین در راستای آماده سازی منابع آموزشی وزارت بهداشت برای آن دسته از عزیزانی که فرصت کافی برای مطالعه کامل دروس را ندارند و یا آن گروه از داوطلبانی که متن کامل جزوات را مطالعه نموده و می خواهند زمان اندکی را صرف مطالعه نکات کلیدی و مهم دروس نموده و به سوالات مهم و طبقه بندی شده آزمونهای قبل دسترسی داشته باشند، اقدام به راه اندازی و فروش نکات کلیدی و سوالات مهم و طبقه بندی شده آزمونهای بهداشت حرفه ای نموده است. در همین راستا نکات کلیدی و سوالات مهم آزمونها و جزوات آموزشی کارشناسی بهداشت حرفه ای ، برای اولین بار در کشور دراختیار شما قرار خواهد گرفت. شما می توانید، باماتماس گرفته واین جزوات را درخواست نمایید.

منابع آزمون وجزوات مکاتبه ای کارشناسی بهداشت حرفه ای وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی
مهم ترین منابع معرفی شده توسط اساتید و کتابهایی که داوطلبان سالهای گذشته آنها را مطالعه نموده و در مقاطع مختلف قبول شده اند را در این جزوات خواهید یافت و از منابعی که صرفآ معرفی شده اما ارزش چندانی برای مطالعه ندارند یاسئوال خیز نمیباشند را برای جلوگیری از اتلاف وقت وانرژی دانشجویان گرامی حذف نموده ایم . بسته آموزشی مجموعه ای است منحصر بفرد که امکان در اختیار داشتن یکجای مطالب مهم کلیه کتب اصلی و جزوات ارزشمند اساتید تاثیرگذار در آزمون کارشناسی بهداشت حرفه ای را میسر می سازد. این بسته ارزشمند شامل کلیه مباحث دروس دوره مورد نظر بوده و داوطلب را با فراگیری کامل مطالب، از مطالعه پراکنده بی نیاز می سازد.

آزمونهای آزمایشی
آزمونهای آزمایشی کشوری موسسه علوم وفنون معین به منظور سنجش آموخته های داوطلبان و آشنایی آنها با شیوه و نوع سوالات آزمون کارشناسی بهداشت حرفه ای بصورت حضوری برگزار می گردد.برای متقاضیانی که درشهرستانها حضور دارند نیز امکان بهره مندی از این آزمونها درنمایندگیهای این موسسه در مراکز استانها وشهرستانها میباشد . پس از برگزاری آزمونها کارنامه کشوری آزمون صادر ودانشجو میتواند خودرا با تعدادزیادی ازداوطلبین دیگر مقایسه کند .

جامع ترین بانک نمونه سوالات آزمون های بهداشت حرفه ای
به منظور آشنایی داوطلبان با شیوه، نوع و نمونه سوال های آزمون های وزارت بهداشت ، نمونه سوال های آزمون کارشناسی بهداشت حرفه ای در بزرگترین بانک نمونه سوالات آزمون کشور طراحی و در اختیار داوطلبان قرار گرفته است.

دفتر مرکزی :تهران یالاتر ازمیدان ولیعصر بعد از زرتشت کوی پزشک پور شماره 12 ساختمان معین
تلفن:88915840
بهداشت - آزمون - کاردانی - معین - منابع آزمون - منابع تولید پراکنده - نمونه سوالات vb - نمونه سوالات vb - نمونه سوالات vb - نمونه سوالات vb


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: موسسه علوم و فنون معین
ایمــیل:
تلفن:
88915840
موقعیت: تهران
آدرس: تهران یالاتر ازمیدان ولیعصر بعد از زرتشت کوی پزشک پور شماره 12 ساختمان معین
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 21
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: موسسه علوم و فنون معین
در مـورد: دوره هاي حضوري وجزوات مکاتبه اي آزمون کارداني به کارشناسي بهداشت حرفه اي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com