نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

چگونه خود را عميق هيپنوتيزم کنيم(توسط بنيانگذار هيپنوتيزم در ايران)

چگونه خود را عمیق هیپنوتیزم کنیم(توسط بنیانگذار هیپنوتیزم در ایران)
با صدای استاد كابوك به یك هیپنوتیزم كاملا واقعی بروید!!!
آموزش صددرصدعملی خودهیپنوتیزم توسط استاد كابوك(شعبان طاووسی)
استادكابوك یكی ازحرفه ای ترین هیپنوتیزورهای جهان بود وتمام اسناد و مدارك ایشان درابتدای كتاب خود هیپنوتیزم ایشان ارائه شده تادلیل قاطعی برصحت وسقم مدارك ومرتبه ایشان باشد.دراینجا مختصرابرخی ازمدارك كابوك خدمتتان ارائه می گردد
دارنده گواهینامه هیپنوتیزم ازآمریكا
دارنده گواهینامه یوگاازنیویورك
عضوسازمان هیپنوتیزم حرفه ای بین المللی
عضوانجمن ادوانس اتیكال هیپنوتیزم نیوجرسی

این مجموعه بی نظیر هیچگاه بطور گسترده منتشر نشده و احتمالا به خاطر عدم آشنایی كافی به این علم قدیمی اما ناشناخته منتشر نخواهد شد البته ما بر آن شده ایم كه قدمی هر چند كوچك در این راه برداشته باشیم و بتوانیم بیش از پیش مردم را با این علم آشنا كنیم.
این مجموعه شامل گرانبها ترین کتابها و پکیج صدای استاد کابوک شامل
1-کتاب خودهیپنوتیزم(نوشته استاد کابوک)
2-کتاب روانشناسی هیپنوتیزم(نوشته استاد کابوک)
3-کتاب تقویت حافظه با هیپنوتیزم( نوشته استاد کابوک)
4-کتاب آیین درس خواندن با هیپنوتیزم (نوشته استاد کابوک)
5-پکیج آموزش خودهیپنوتیزم و یوگا با صدای استاد کابوک(7 ساعت صدای استاد کابوک+جزوه های استاد کابوک)
تمام این کتابها با فایلpdf میباشند و با کیفیت عالی

درحال حاضركلاسهایی توسط برخی اشخاص سودجود وبصورت انحصاری وغیرمجاز دایرشده كه قیمت هردوره اولیه آن یك میلیون تومان می باشد كه چیز چندان عملی درآنها آموزش داده نمی شود.پس قدر این جزوه را بدانید و فرصت های زندگی رابیهوده ازدست ندهید!!!
در بسیاری از كشورهای پیشرفته و توسعه یافته مانند آلمان و روسیه آموزش را بر مبنای هیپنوتیزم قرار داده و هیپنوتیزم را پلی برای رسیدن به یافته های جدید دیده اند زیرا آنان معجزه هیپنوتیزم را درك كرده و سعی در گسترش آن دارند .
البته نیاكان ما از این علم بی بهره نبوده اند چنانكه دانشمندان و شاعران و عارفان زیادی كه اكثرا با این علم نا آشنا بوده اند ولی از آن استفاده می كرده اند ظهور یافته اند .
وقتی حضرت علی (ع) در یكی از جنگ ها در پایشان تیری اصابت كرده بود اطرافیان ایشان تنها راه خارج كردن تیر از پایشان را به خاطر درد شدید آن موقع نماز خواندن ایشان دانستند زیرا آنقدر ذهن خویش را متوجه و متمركز به خداوند می كردند كه متوجه اتفاقات اطراف خود نمی شدند و بدین ترتیب تیر را خارج ساختند و هیپنوتیزم یعنی تمركز فوق العاده ذهن و فكر واین راز و نیاز عمیق با خداوند نوعی هیپنوتیزم است كه شاید از آن غافل شده ایم .
در این بسته شما خواهید آموخت كه هنگام نماز خواندن چگونه تمام حواس خود را متوجه راز و نیاز با خداوند كنید و برای لحظاتی از قید مادیات دنیا رهایی یابید.
در این بسته منحصربفرد گفته های استاد كابوك راجع به خود هیپنوتیزم در حدود 5 ساعت و راههای رسیدن به هیپنوتیزم و به عمیق فرو رفتن خواب كه نتیجه آن تمركز فوق اعاده ذهن است و یك سی دس حدود 80 دقیقه ای با صدای استاد كابوك كه با گوش دادن به آن یك هیپنوتیزم واقعی را تجربه خواهید كرد و 5 جزوه از سری جزو ات استاد كابوك را شامل می شود
نسخة این اعجاز حیرت‌انگیز را كه حاصل سال‌ها پژوهش و آزمایش و تفكر صدها دانشمند، فیلسوف، عارف و پزشك عالیقدر است دراین مجموعه آموزشی بیابید!
قصد ما انتفاع مادی نیست. ما بیش از هرچیز اشتیاق داریم شما را در آرامش و نیكبختی خود شریك سازیم وهمراه با شما خوشبختی را احساس كنیم.
عمل كردن به این مجموعه كمك فوق العاده‌ای می‌كندتا بتوانید خود را براحتی هیپنوتیزم كنید، زیرا دراین مجموعه عملی اسرارخود هیپنوتیزم ویوگا به سادگی توسط استادكابوك آشكار و بیان شده است.
یادمان نرود هیپنوتیزم یعنی تمركز فوق العاده ذهن
و این بدین معنی است كه انسان با تمركز ذهن و فكر قادر است هر كار ناشدنی را به نتیجه برساند
به همراه این بسته هدایائی به عنوان اشانتیون تقدیم حضورتان میشود
شعبان طاوسی معروف به كابوك در سال 1312 در فزوین متولد شد . قبل از یك سالگی بعلت ورشكستگی پدر خانواده او مجبور به ترك موطن خود كشته و به تهران كوچ نمودند . در سن 6 سالگی بعلت فوت پدر ، خانواده چهار نفری او كه شامل مادر ، خواهر 11 ساله و برادر 3 ساله و خود او بودند در تهران بدون سر پرست مانده و همزمان با شروع جنگ جهانی دوم با وجود فقر و گرسنگی و تنهایی و آوارگی دوران كودكی و نوجوانی كابوك در نهایت سختی و مشقت و تنگدستی سپری گشت .
در 14 سالگی مسئولیت نگهداری و سرپرستی خانواده اش را رسما بعهده گرفت ، گر چه قبل از آن هم در این امر بی مسئولیت نبوده است .
كابوك ضمن سر پرستی خانواده خود مجبور بود كه شبها درس بخواند و روزها جهت امرار معاش خانواده اش تلاش كند . بالاخره در سال 1333 به دانشكده حقوق راه یافته و در سال 1337 موفق به اخذ گواهینامه لیسانس حقوق از دانشگاه تهران گردید .
در بهمن ماه همان سال وارد ارتش شد . و ده سال بعد فوق لیسانس خود را دریافت نمود و ضمنا در همین دوران به مطالعه و آزمایش در مورد هیپنوتیزم مشغول بود .
در بهمن ماه 1358 بازنشسته شد و بالاخره تواست از آمریكا گواهینامه روانشناسی هیپنوتیزم دریافت نماید ، عضو سازمان بین المللی هیپنوتیزم حرفه ای امریكا شود ، از نیویورك گواهینامه " یوگا " دریافت نماید در سال 1356 به امریكا دعوت شود و در ردیف بزرگترین متخصصین هیپنوتیزم حرفه ای جهان قرار گیرد و اكنون صاحب نظریه ویژه ای است كه معتقد است این عقیده و نظر ایشان اجبارا جهانگیر خواهد شد

1. پنجاه موزیك بیكلام آرام بخش
2.شصت كتاب الكترونیكی بینظیر و جالب و كمیاب در زمینه های هیپنوتیزم-یوگا-عرفان-علوم غریبه-دعانویسی-انواع دعاهای کمیاب تاثیر گذار
3.بیش از 100 تصاویر فوق العاده زیبا و آرام بخش برای صفحه دسک تاپ
این مجموعه که شامل چهار کتاب گرانبها از استاد کابوک + پکیج آموزش عملی خود هیپنوتیزم و یوگا با صدای استاد کابوک+اشانتیون که شامل موزیک بیکلام و کتاب های الکترونیکی بینظیر و کمیاب و تصاویر فوق العاده زیبا و کمیاب میباشد به قیمت 25000 تومان
که اگر هر کدام را جداگانه خریداری کنید به شرح زیر می باشد
قیمت هر کدام از کتابها 5500 تومان
قیمت پکیج صدای استاد کابوک 13000 تومانآموزش خود هیپنوتیزم - آموزش یوگا - کتاب - موزیک جدید 88 - موزیک جدید 88


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: هاتف قبادی
ایمــیل:
تلفن:
09352191655-09118506072
موقعیت: مازندران
آدرس:
قیمت: 25000
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 222
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: هاتف قبادی
در مـورد: چگونه خود را عميق هيپنوتيزم کنيم(توسط بنيانگذار هيپنوتيزم در ايران)
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com