نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

آموزشي دروس دبستان - دبير دسا


آموزش کلیه مطالب درسی در قالب انیمیشن جذاب همراه با عکس برای درک بهتر دانش آموزان و مرتبط با ساختار کتب درسی .

تمرینات مطالعات اجتماعی : ارائه تمرینات تستی جهت کمک به درک مطلب بهتر دانش آموزان .

آزمون تیز هوشان : در این قسمت برای دروس علوم و ریاضی به طور جداگانه سوال های چهارگزینه ای و طبقه بندی شده تیزهوشان در چهار حالت
( آسان ، متوسط ، سخت ، همه موارد ) با قابلیت انتخاب درس های مورد نظر آورده شده است که در آخر دانش آموز می تواند امتیاز به دست آورده خود را مشاهده کرده و پاسخ صحیح سوالات را ببند .

زبان انگلیسی : در این قسمت به آموزش اعداد و حروف انگلیسی به صورت مرحله ای پرداخته ایم .
همچنین دانش آموزان با مجموعه ای از لغات و نحوه تلفط و ترجمه آنها آشنا می شوند .

شعر و داستان : شعر های آموزشی شاد و موزیکال به صورت انیمیشنی و جذاب برای دانش آموزان همراه با مجموعه داستان های LITTLE FOX ، داستان های کوتاه و مفهومی به صورت انیمیشن ، قابل تکرار و روخوانی مجدد روخوانی مجدد متن با هدف ارتقاء سطح درک مطلب که برای دانش آموزان جذاب بوده و امید است موجب ارتقاء سطح فکری و هوشی دانش آموزان عزیز باشد .

بازی سرگرمی : در این بخش چند نمونه بازی و پازل های آموزنده فکری برای دانش آموزان طراحی شده تا علاوه بر سرگرمی و تنوع فضای نرم افزار ، به بالا بردن قدرت حافظه و تحلیل در دانش آموزان کمک کند .

بنویسیم : آشنایی با نشانه ها و چگونگی نوشتن حروف الفبا ، با الگوی خطی مناسب جهت کمک به آموزش روش صحیح نوشتن حروف و زیباتر شدن خط دانش آموزان و همچنین تلفظ صحیح حروف در فضایی شاد و صمیمی .

فارسی : آموزش کلیه دروس : تمام انیمیشن ، طبق ساختار کتاب در محیطی جذاب و متناسب با سن دانش آموز .
همراه با آموزش قواعد دروس در قالب واژه آموزی و دانش زبانی .
تمرینات فارسی : ارائه تمرینات تعاملی
( چهار گزینه ای ، وصل کردنی ، صحیح و غلط ، جای خالی )
جهت درک بهتر دانش آموزان .


هدیه های آسمانی : آموزش دروس مطابق با ساختار کتاب در قالب انیمیشن در محیطی شاد و جذاب متناسب با سن دانش آموزان
در این نرم افزار دانش آموز می تواند با استفاده از صدای گویا به صورت تصادفی و یا انتخاب پاراگراف مورد نظر خود ، با تنظیم تکرار متن ، از دیکته گوی هوشمند بهره ببرد و همچنین در آخر می تواند با مشاهده ی صفحه ی کلی متن دیکته غلط گیری کند .
همچنین برای دانش آموزان اول نرم افزاری طراحی شده که در فضایی شاد و متناسب با سن دانش آموزان لغات و جملات مربوط به هر حرف و نشانه به صورت املاء با سرعتی مناسب خوانده می شود ، تا دانش آموز بتواند ، بدون کمک پدر و مادر دیکته مربوط به هر نشانه را به راحتی نوشته و بیاموزد .

قرآن: : در این قست دانش آموزان با روان خوانی و ترتیل سوره های قرآن و تمرینات تعاملی مربوط به هر قسمت آشنا می شوند. همچنین یکسری نکات آموزنده در قالب آیات قرآنی به همراه ترجمه آن ها بصورت انیمیشنی آورده شده است. در این بخش دانش آموزان به صورت مرحله به مرحله آموزش نماز و وضو در قالب داستان و قواعد روخوانی قرآن را یاد می گیرند و همچنین در پایان تعدادی از داستان های قرآنی به صورت انیمیشن و شعرهای آموزنده برای دانش آموزان آورده شده است .

علوم : این بخش شامل تمام عناوین کتاب درسی به همراه تمامی نکات مهم مربوط به هر فصل در قالب شخصیت کارتونی نانو و آقای کوشا می باشد
تمرینات علوم : ارائه تمرینات تعاملی در قالب بازی برای بالا بردن حس یادگیری در دانش آموزان .
آزمایشگاه علوم : ارائه آزمایشگاه مجازی به صورت مرحله ای برای درک بهتر کودکان از مطالب گفته شده .

ریاضی : آموزش کلیه مطالب درسی در قالب انیمیشن های جذاب به همراه نکات مهم و مفید ، تمرین و حل مسئله جهت کمک به یادگیری بهتر دانش آموز و مرتبط با ساختار کتب درسی در محیط شاد و جذاب متناسب با سن دانش آموزان .
آموزش دروس دبستان - انیمیشن آموزشی - فیلم های آموزشی - کارتون های آموزشی - نرم افزار آموزشی - بازی های آموزشی - مدرسه هوشمند


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: دبیر دسا
ایمــیل:
تلفن:
02188949473
موقعیت: تهران
آدرس: بالاتر از میدان ولیعصر - کوچه شهامتی - پلاک بیست و دو - طبقه سوم
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 3
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: دبیر دسا
در مـورد: آموزشي دروس دبستان - دبير دسا
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com