نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

مقالات تخصصي مديريت با ترجمه آماده -2009

مقاله تخصصی مدیریت با ترجمه آماده 2009


Expert Systems with Applications 36 (2009) 209–218Designing a knowledge-based system for strategic

planning: A balanced scorecard perspectiveHao-Chen Huang *

Graduate Institute of Business Administration, National Taiwan University, College of Management Floor 9,

No. 1, Sec. 4, Roosevelt Road, Taipei, 106, Taiwan, ROC

عنوان ترجمه:

طراحی سیستم مبتنی بر دانش برای برنامه ریزی استراتژیك: دیدگاه كارت امتیازی متوازنچكیده:

كارت امتیازی متوازن ابتدا توسط كاپلان و نورتون طراحی شد.كارت امتیازی متوازن _ آنچه را كه بر عملكرد تاثیرگذار است را اندازه گیری می كند. كارت امتیازی متوازن (BSC)؛ دیدگاه منسجمی از عملكرد كلی و اهداف استراتژیك سازمان ارائه می كند. BSC مقیاس های مالی را با سایر شاخص های كلیدی عملكرد ادغام می كند تا دیدگاهی ایجاد كند كه هر دو جنبه مالی و غیر مالی را استفاده كند. BSC ابزار مفیدی برای برنامه ریزی استراتژیك و انتقال استراتژی است كه در استقرار استراتژی مشاركت دارند. استقرار موفق استراتژی بر پایه برنامه ریزی موثر استراتژیك است- با توجه به اینكه برنامه ریزی استراتژیك یكی از موارد حیاتی در كسب واكر است. این تحقیق شیوه منسجمی برای ابزار BSC و سیستم مبتنی بر دانش به كمك شیوه فرایند تحلیل سلسله مراتبی (AHP)، ارائه می كند و سپس سیستم ذهنی مبتنی بر دانش BSC را برای برنامه ریزی استراتژیك ایجاد می كند كه استراتژی های عملیاتی یا مدیریتی شركت را بر پایه این دیدگاهها تنظیم یا انتخاب می كند . عملكرد رشد و یادگیری،‌فرایند داخلی / كسب وكار، مشتری و مالی. این سیستم در تعیین وزنهای خاص استراتژی كمك می كند . سیستم ذهنی مبتنی بر دانش BSC برنامه ریزی استراتژیك خودكار كارا را تسهیل می كند.

موضوع:

مدیریت و برنامه ریزی سازمان ، كارت امتیازی متوازن، طراحی سیستم

10 صفحه / 10000 تومان

09191665662

+ نوشته شده در شنبه بیست و چهارم اسفند 1387ساعت 16:0 توسط مهدی عباسی | نظر بدهید

--------------------------------------------------------------------------------

مقاله تخصصی مدیریت با ترجمه آماده


A proactive approach to change

رویكرد پیشگیرانه در مقابل تغییرات در سازمان

نمونه ترجمه:

برای اینكه مدل تركیب ها در حداكثر پتانسیل افزودن ارزش خود كار كنند،باید بین مركز شركت و كسب وكار اصلی بر روی سبك های رابطه ای بین آنها و اینكه آیا این سبك رابطه ای ( سهامداری،‌مدیر،‌مشاور یا رهبر) برای استراتژی واقعی گروه مناسب است یا نه توافق شود. عدم وجود شفافیت در این توافقنامه می تواند منجر به رفتار نامناسب از سوی همه یا بعضی از واحدهای كسب وكار شود كه می تواند نابود كننده ارزش باشد تا ایجاد كننده آن.

۱۰ صفحه / ۱۰۰۰۰ تومان--------------------------------------------------------------------------------

مقاله تخصصی مدیریت با ترجمهAnalyzing the knowledge management

through the product development process

Fernanda Menezes Ferrariعنوان ترجمه : تحلیل مدیریت اطلاعات از طریق فرآیند توسعه تولیدچکیده. هدف این مقاله، ارائه یک مدل برای تحلیل مدیریت اطلاعات در فرآیندهای سازمانی است. اطلاعات را می‌توان به عنوان ورودی، عنصر تبدیل و خروجی این فرآیندها در نظر گرفت. به منظور افزایش امتیاز رقابتی این فرآیندها، لازم است که اطلاعات را به شیوه‌ای ساخت‌یافته‌تر مدیریت نمود. مدل پیشنهادی از عناصر زیر تشکیل می‌شود: محتوا، فرآیند، زیرساختار و مبانی مدیریت اطلاعات. در این مقاله، این مدل از طریق دو مطالعه موردی در فرآیند توسعه محصول (PDP) سازندگان قطعات خودرو به کار رفت. نتایج، کمبود آگاهی در مورد وجود این عناصر مدیریت اطلاعات را در فعالیتهای روزانه PDP و اهمیت یکپارچگی این عناصر را در موفقیت این مدیریت نشان دادند.

کلمات کلیدی مدیریت اطلاعات، توسعه تولید، تحلیل تجاری، صنعت قطعات خودرو

۱۲ صفحه / ۱۰۰۰۰ تومان

--------------------------------------------------------------------------------

مقاله تخصصی مدیریت و اقتصاد جدید 2009
موضوع: بحران اقتصادی آمریكا و جهانAssessing the impact of the current financial and economic crisis on global FDI flowsUNCTAD

January 2009ارزیابی اثر بحران اقتصادی و مالی موجود بر جریان سرمایه گذاری مستقیم خارجی( FDI) جهانی

ژانویه 2009


نمونه ترجمه:

سقوط FDI جهانی در سالهای 2008 و 2009 در نتیجه دو فاكتور اصلی اثر گذار بر سرمایه گذاری داخلی و بین المللی می باشد. نخست ظرفیت شركت های سرمایه گذار یا یك سقوط در دستیابی به منابع مالی در هردو حوزه داخلی (با توجه به كاهش در سود شركت) و خارجی (با توجه به دسترسی پایین تر و هزینه های مالی بالاتر) كاهش یافته است. دوم اینكه گرایش به سرمایه گذاری به طئر منفی از سوی چشم اندازهای اقتصادی تاثیر پذیرفته است. به خصوص در كشورهای توسعه یافته كه با بحران شدید اقتصادی مواجه هستند.

اثر هر دو مولفه با این حقیقت آمیخته شده است كه در اوایل سال 2009 یك سطح خیلی بالای ریسك در شركت های پیشرو در مورد هزینه ها و برنامه های سرمایه گذاری عمده شان به منظور جلوگیری از زوال و نابودی محیط تجاری شان صورت می گیرد. هر سه نوع عمده FDI ( جستجوی بازار، جستجوی كارآمدی، و جستجوی منابع) از این فاكتورها از طریق اهیمت و موقعیت الگوها اثر خواهند پذیرفت.

فشار عقب گرد FDI به طور مشخص بر كسب ارزشی كه در كاهش شدید در سال 2008 در مقایسه با ركوردهای تاریخی سالهای قبل بود اثر گذاشته است. سرمایه های بین المللی بر این نقطه كمتر اثر گذار بوده اند اما به طور فزاینده ای در سال 2009 به عنوان شمار عمده ای از پروژه هایی كه لغو گردیده یا متوقف شده تند می باشند.

به هر حال اثر FDI بسته به ناحیه و بخش متفاوت است. كشورهای توسعه یافته با یك كاهش در جریان داخلی FDI مواجه بوده اندكه این موضوع در سال 2008 عمدتا با توجه به ویژگی های بازار رخ داده است. جریان های اقتصادی كشورهای در حال توسعه به رشد خود در سال 2008 ادامه داده اند.اما در یك نرخ پایین تر از سال قبل. امكان دارد در سال 2009 یك كاهش شدید FDI در سال 2009 اتفاق بیافتد. با توجه به عقب گرد در كارآمدی و جستجوی منابع در صادرات به كشورهای پیشرفته مورد هدف قرار می گیردو بنابراین خدمات بازارهای محلی با ویژگی های رشد كه اگر چه مثبت می باشند پسرفت كرده اند.

23 صفحه / 20000 تومان--------------------------------------------------------------------------------

مقاله انگلیسی تخصصی مدیریت 2008 با ترجمه آماده


Journal of Air Transport Management 14 (2008) 243– 251

عنوان انگلیسی مقاله:

The privatization and commercialization of China’s airports

Xiuyun Yang a,_, Sow Keat Tok b, Fang Su c

عنوان ترجمه:

خصوصی سازی و تجاری سازی فرودگاه چین

چكیده:

این مقاله مروری بر خصوصی سازی و تجاری سازی فرودگاه چین داشته و به تغییرات و راههایی كه تغییرات از طریق آنها ارائه شده، می نگرد.در این بین چالش هایی باقی می مانند كه توسعه آینده فرودگاه را محدود می كند.در بلندمدت مسئولان محلی و مركزی باید دوره متنوع سازی و تجاری سازی ساختار مالكیت فرودگاه را پی گیری كنند. در حالیكه عدم وجود شاخص های عملكردی دقیق و واضح،‌برای اندازه گیری موفقیت یا شكست سیاستها،‌ فرایند تجدید ساختار را مختل می كند و صنعت هواپیمایی چین ، در مسیر پر پیچ و خم پیش رو سردر گم باقی می ماند .۱۰ صفحه / ۱۰۰۰۰ تومان


..................................

مقاله تخصصی مدیریت با ترجمه آماده

عنوان ترجمه :

حمل و نقل ، جهانی سازی و تجارت بین المللیبا توجه به آزاد سازی تجارت،‌ به همراه كاهش شدید هزینه های ارتباطات و حمل ونقل،‌افزایش شدیدی در نسبت كالاهای قابل معامله دنیا در طول 15 سال گذشته پدید آمده است. در عین حال،‌ انفجار واقعی در ارتباطات مبتنی بر دنیای الكترونیك از سال 1995،‌به همراه ظهور صنعت كاملا جدید برون سپاری IT در جهان، منجر به ایجاد شبكه ای از ارائه كنندگان خدمات در سراسر دنیا شد.

در یك اقتصاد جهانی، هیچ ملتی خودكفا نمی تواند باشد. هریك از آنها در سطوح مختلف تجارت و فروش محصولات خاص خود فعالیت می كنند تا بدین ترتیب آنچه را كه فاقد آن هستند ،كسب كنند و در بخش های اقتصادی خاص نسبت به رقبای تجاری خود بسیار كاراتر عمل كنند.همانگونه كه تئوری اقتصادی سنتی بیان می كند، تجارت، كارایی اقتصادی را از طریق ارائه دسته وسیعی از كالاها یا هزینه كمتر، ارتقا می دهد.11 صفحه/ 10000 تومان

--------------------------------------------------------------------------------

مقاله تخصصی مدیریت با ترجمه آماده
Journal of Small Business and

Enterprise Development

Vol. 14 No. 1, 2007

pp. 81-92New product market visioning in

small enterprises

A preliminary empirical study within the

Central Technology Belt in England

Eric Shiu and David Walker

Birmingham Business School, The University of Birmingham,

Birmingham, UKچشم اندازی بر بازار كالاهای جدید

در سرمایه گذاری های كوچكهدف مطالعه حاضر بسط مفاهیم مربوط به ترسیم چشم انداز برای محصول جدید در موسسات کوچک در Central Technology Belt ایالت West Midland انگلستان است. مطالعه دقیقتر وایجاد و اندازه گیری ترسیم چشم انداز محصول جدید طبق روندهای استاندارد اندازه گیری و ایجاد چارچوب می تواند اجرا شود. ( برای مثال طبق پارادایم تحقیق Chuchills 1979). هر چند چون مباحث مربوط به نگرش و جهت دهی 0 که در انی مطالعه به آنها وضعیت گفته می شود) می تواند فرایند ترسیم چشم انداز بازار محصول جید را تشویق کند یا مانع از آن شود، قبلا مورد بررسی قرار گرفته است، اما برای این مطالعه و به منظور هدایت تحقیق مقدماتی می تواند مناسب باشد تا

1- درک بهتری از مبحث داشته باشد

2- اثبات اینکه آیا این موضوع در آینده ارزش توجه بیشتر را دارد یا نه

ایجاد مواردی که به سادگی برای اندازه گیری ترسیم چشم انداز بازار محصول جدید می تواند استفاده شود.11 صفحه / 10000 تومان

09191665662
مقاله تخصصی مدیریت با ترجمه آماده
Four Perspectives in Public Policy Analysis

چهار دیدگاه در تحلیل فرایند خط مشی دولتی

نمونه ترجمه:

در تجزیه و تحلیل خط خط مشی دولتی بر گزینه های بخش دولتی متمركز می شویم،‌بر اینكه موسسات غیر انتفاعی و بخش دولتی چگونه در تمام سطوح تصمیم گیری می كنند.همانطور كه همه ما اطلاع داریم، دولت یك كسب و كار نیست و در بسیاری از وجوه نمی تواند مانند یك كسب وكار عمل كند. اهداف آن متفاوت هستند و حتی محدودیتهای متفاوتی عمل می كنند. با این حال اجزا اصلی تصمیمات خوب در تمام حوزه ها یكسان است و روش های اعلام آنها برای تصمیم گیرندگان دولتی و خصوصی قابل كاربرد است.

13 صفحه/ ۱۲۰۰۰ تومان
--------------------------------------------------------------------------------

مقاله تخصصی مدیریت با ترجمه آماده
عنوان مقاله :

تحلیل بازار

THE MARKET ANALYSIS

چكیده:

تجزیه و تحلیل بازار بر مبنای تجزیه و تحیل بازار و مشتری و به منظور اجرای قضاوتهای استراتژیك درباره یك بازار ( و بازارهای فرعی ) و پویایی های آن ، انجام می شود. یكی از اهداف اولیه تحلیل بازار تعیین جذابیت یك بازار( یا بازار فرعی)؛ برای مشاركت كنندگان فعلی و بالقوه آن است. جذابیت بازار؛ یا سودآوری بالقوه بازار كه توسط بازده بلندمدت سرمایه گذاری مشاركت كنندگان درآن، اندازه گیری می شود،‌ ورودی مهمی برای تصمیمات سرمایه گذاری در بازار تولیدی است. چارچوب مرجع، تمام مشاركت كنندگان در بازار هستند. هر چند،‌ حضور در یك بازار جذاب،‌ موفقیت را برای تمام شركتها تضمین نمی كند. اینكه آیا یك بازار برای یك شركت خاص مناسب است یا نه،‌ سوال نسبتا متفاوتی است كه نه تنها به جذابیت بازار،‌بلكه به نقاط قوت و ضعف شركت،‌ در مقایسه با نقاط قوت وضعف رقبای آن نیز بستگی دارد. هدف دوم تحلیل بازار،‌ شناسایی پویایی های بازار است. لازم است كه بازارهای فرعی در حال ظهور،‌عوامل كلیدی موفقیت،‌روندها،‌ تهدیدها، فرصتها و مخاطرات استراتژیكی كه جمع آوری اطلاعات و تحلیل ها را هدایت می كنند،‌شناسایی شوند.

۱۹ صفحه / ۱۷۰۰۰ تومان--------------------------------------------------------------------------------

مقاله تخصصی مدیریت با ترجمه آماده/بازاریابی صنعتی


عنوان انگلیسی:

An overview on indusrial marketing,

Developments in industrial markets,

Industrial buyer behavior

عنوان فارسی:

نگاهی اجمالی به بازاریابی صنعتی

توسعه در بازارهای صنعتی

رفتار خریدار صنعتی

...................

۱۱ صفحه / ۱۰۰۰۰ تومان--------------------------------------------------------------------------------

مقاله تخصصی مدیریت با ترجمه آماده/ كوتاه
عنوان:

Strategic Marketing Plan

طرح استراتژیك بازاریابی

موضوع:

بازاریابی حمل ونقل دریایی

تعداد صفحات: ۴ صفحه

قیمت :۵۰۰۰ تومان

--------------------------------------------------------------------------------

مقاله تخصصی مدیریت با ترجمه /جدید
Steps in managing a crisis

مراحل مدیریت بحران

مقدمه:

این مقاله مراحل اصلی پیگیری موقعیت بحرانی که به مراحل حاد رسیده است را به بحث می گذارد.به گونه ای که برای تمام گروه ها شامل کارکنان،سهام داران،مشتریان،فروشندگان،کارگزاران دولتی و رسانه های جدید قابل مشاهده باشد.

بر خلاف تصور رایج یک بحران ضرورتا بد نیست.بحران ها به وسیله یک سطح مطمئن از ریسک و عدم قطعیت متمایز می گردند. از پس یک موقعیت بحرانی برآمدن می تواند وضعیت یک شرکت بازرگانی را روشن و مشخص نماید.استیمن فینک مدیریت بحران را چنین تعریف می نماید:"هنر دور کردن درصد زیادی از ریسک و عدم قطعیت که به شما اجازه می دهد تا کنترل بیشتری بر روی سرنوشت خویش به دست آورید"(مدیریت بحران:طرح هایی برای قطعیت،نوشته استیمن فینک، انتشارات آما*****،ص15)

۲۰ صفحه/ ۱۵۰۰۰ تومان--------------------------------------------------------------------------------

مقاله تخصصی مدیریت با ترجمه ( موضوع: نقش و کارکرد های نظام شایسته سالاری در سیستم مدیریتی ایالات متح


Research in Social Stratification and Mobility 24 (2006) 111–130

How meritocratic is the United States
Paul W. Kingston

Department of Sociology, University of Virginia, 547 Cabell Hall, Charlottesville, VA 22903, United States

Received 3 December 2003; received in revised form 3 November 2004; accepted 2 February 2005

چکیده فارسی:

در این مقاله موجودیت نظام شایسته سالاری به منظور توسعه ای که درآن از نظر اقتصادی موقعیت ها ی ارزشی بر پایه عملکرد و اکتساب آموزشی،توانایی شناختی وگرایش های عمومی مانند عدالت تخصیص یافته باشند ، تعریف می شود . مقاله ترکیب های اصطلاح" شایستگی " رادر عنوان هایی که هر کدام به طور قابل ملاحظه با کارکرد شغلی مرتبط است یا پیش بینی کننده ی منطقی کارکرد می باشد تراز بندی می کند.در این بررسی ، با رسم منحنی وضعبت اکتساب و متون مکتوب موجود در مورد تعیین دستمزد در می یابیم که در شرایط مطلق اثر شایسته سالاری معنی دار است و اگر چه قطعی نیست اما برایند بیشتری نسبت به ویژگی های نسبی دارد.

تاریخ تالیف : ۲۰۰۵

۳۳ صفحه

۲۰۰۰۰ تومان

...................................
اصل انگلیسی مقالات به صورت رایگان ارسال می گردد
مقاله - مدیریت - تخصصی - آماده - ترجمه - بازاریابی - سازمان - مدیریت مالی - مدیریت اجرایی - مدیریت آموزشی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: مهدی عباسی
ایمــیل:
تلفن:
09191665662
موقعیت: تهران
آدرس: ارائه خدمات به تمام نقاط ايران
قیمت: 10000 تومان به بالا
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  دوشنبه 06 تیر 1418
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 6664
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: مهدی عباسی
در مـورد: مقالات تخصصي مديريت با ترجمه آماده -2009
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

آگهي هاي اين شخص

مشاوره پايان نامه ادبيات فارسي


مشاوره /تنظيم و تکميلپروپوزالتحقيق ارشد و دکتريمقالهو ساير خدمات تخصصي فقط رشته ادبيات فارسي( گرايش زبان و ادبيات فارسيادبيات کودکادبيات مقاومتادبيات ...

تهران - 07/15

استخراج مقاله از پايان نامه


استخراج مقاله از پايان نامهو ساير خدمات آموزشي:ترجمه دقيق و فوري انواع متون دانشگاهي / نامه ها / بروشور ها / كتابچه هاي راهنما / علمي / تجاري و....ترجمه حرفه اي ...

تهران - 07/15

مقالات تخصصي مديريت با ترجمه آماده -2009


مقاله تخصصي مديريت با ترجمه آماده 2009Expert Systems with Applications 36 (2009) 209–218 Designing a knowledge-based system for strategicplanning: A balanced scorecard perspective Hao-Chen Huang *Graduate Institute of Business ...

تهران - 09/22


برو بالا
novintabligh.com