نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

پذيرش تحصيلي روسيه

از آنجائیكه مدیران این مجموعه خود اهل كشور مسكو بوده و تحصیلات خود را نیز تا مقطع دكترا در دانشگاههای مسكو به اتمام رسانیده‌اند لذا با برخورداری از تجارب طولانی حاصله از زندگی و تحصیل و فعالیت علمی- صنعتی در روسیه می‌توانند بهترین یار و همراه شما در زمینه‌ی امور تحصیلی در روسیه باشند.
جهت كسب اطلاعات بیشتر پیرامون دانشگاههای روسیه لذا از سایت ( www.rusanco.com ) بخش دانشگاهها و ارگانها و سازمانها دیدن فرمائید.
توجه : مشاوره در مورد تحصیل در روسیه رایگان می‌باشد جهت حضور در جلسه‌ی مشاوره هماهنگی قبلی با شماره تلفن 66936746 الزامیست.

- جهت اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای معتبر و مورد قبول وزارت علوم ایران گذر از مراحل زیر الزامیست:

1- ترجمه‌ی آخرین مدرك تحصیلی در ایران (هنگام مراجعه به دارالترجمه‌های رسمی از آنها بخواهید كه ترجمه‌ی مدارك شما را حتما" به تایید وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه‌ی ایران برسانند و توجه داشته باشید كه ترجمه‌ی مدارك تحصیلی شما حتما" می‌بایست ممهور به مهر رسمی دارالترجمه ، وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه باشد
تذكر 1 : همراه داشتن ترجمه‌ی ریز نمرات آخرین مدرك تحصیلی شما جهت پذیرش در دانشگاه الزامیست.
تذكر 2 : در مورد دانشجویانی كه آخرین مدرك تحصیلی آنها دیپلم متوسطه می‌باشد لازم به ذكر است كه دیپلم سوم دبیرستان ایران جهت ادامه‌ی تحصیل در دانشگاههای روسیه مورد قبول وزارت علوم روسیه می‌باشد ، در ضمن دانشگاههای روسیه برای پذیرش دانشجویان خارجی آزمون ورودی ندارد.
2- پر كردن فرم مخصوص ثبت نام ، كه به ضمیمه‌ی ترجمه‌ی مدارك تحصیلی به دانشگاه مربوطه ایفاد می‌گردد.
تذكر : فرم فوق الذكر را می‌توانید از بخش دانشگاههای روسیه مندرج در سایت (www.rusanco.com) لود كنید.
3- اصل پاسپورت با ترجمه رسمی
4- اصل شناسنامه با ترجمه رسمی
تذكر مهم : در صورتی كه مهلت پاسپورت شما رو به اتمام است حتما" قبل از اقدام به اخذ پذیرش جهت تمدید آن اقدام فرمایید.
مرحله بعد كه توسط ما انجام می‌گیرد ، تكمیل و ارسال مدارك فوق الذكر به دانشگاه مربوطه می‌باشد. پس از اینكه رئیس دانشگاه با پذیرش شما در دانشگاه موافقت نمود ، كلیه مدارك به وزارت خارجه روسیه ایفاد می‌گردد.
نكته مهم : طبق قوانین جدید روسیه پذیرش تحصیلی و تایید بلامانع بودن سفر دانشجو به روسیه می‌بایست الزاما" توسط وزارت خارجه انجام پذیرد و این مهم از نظر زمانی از لحظه‌ی تحویل مدارك به وزارت خارجه تا لحظه‌ی اخذ پذیرش 3 هفته بطول خواهد انجامید.
کلیه مدارکی که جهت انجام پروسه ثبت نام در دانشگاههای روسیه نیاز است پس از ترجمه و تایید وزارت دادگستری و وزارت خارجه می‌بایست به تایید سفارت فدراسیون روسیه در ایران برسد. لازم به ذكر است كه كپی ترجمه‌ها نیز باید به تایید قوه قضاییه برسد.
اولین سال تحصیلی شما در روسیه اختصاص به گذران دوره‌ی زبان روسی پیش دانشگاهی خواهد داشت كه اصطلاحا "پادفكت" نامیده می‌شود و هزینه شهریه دانشگاهی دوره‌ی پادفكت بسته به نوع دانشگاه از 3000 تا 4000 دلار متغیر می‌باشد.
توصیه : تجربه نشان داده است كه بسیاری از دانشجویان دوره پادفكت را جدی نگرفته و از اوقات خود استفاده‌ی مفید نمی‌كنند در صورتی كه مهمترین سال تحصیلی از دیدگاه مدیران این مجموعه كه از تجربیات 17 ساله‌ی تحصیل در روسیه برخوردارند همان دوران آموزش زبان روسی "پادفكت" می‌باشد و با توجه به غنی بودن زبان روسی ، دانشجویان جدی و پر كار می‌بایست حداكثر استفاده را از این دوران شیرین و پر كار و خاطره‌ساز از آن خود كنند چرا كه درسالهای بعدی تحصیلی حجم دروس علمی بقدری بالاست كه فرصتی برای مرور كتب آموزشی دوران پادفكت نخواهد بود.

در رابطه با هزینه‌ی تحصیل توجه به نكات زیر ضروری است:

نكته 1 : از آنجائیكه دانشگاههای روسیه از تنوع بالایی برخوردارند لذا تعیین هزینه‌ی تحصیلی منوط به تعیین دانشگاه مورد نظر دانشجو می‌باشد چرا كه هر دانشگاه قیمتهای مخصوص به خود را داراست و از حیث هزینه‌ی تحصیلی به دانشگاههای دیگر بستگی ندارد اما حدود كلی نرخ تحصیل در دانشگاههای روسیه را می‌توان از قبل دانست كه در همین مقوله در بخش هزینه‌های تحصیلی مندرج می‌باشد.
نكته 2 : نرخ تحصیلی یك دانشگاه معمولا" با احتساب خوابگاه اعلام می‌گرد ، بدیهی است دانشجویانی كه در طول تحصیل قصد زندگی در خوابگاه را ندارند هزینه‌ی خوابگاه از مبلغ اعلام شده توسط دانشگاه كسر می‌گردد.
نكته 3 : توصیه‌ی مهم : تجربه ثابت كرده است كه برای یك دانشجوی خارجی كه با زبان و فرهنگ روسیه آشنایی ندارد زندگی در خوابگاه حداقل در 3 سال اول تحصیل مناسب می‌باشد.

هزینه‌های تحصیلی :

- شهریه دانشگاه و خوابگاه معمولا" از 4000 دلار تا 5000 دلار می‌باشد كه بستگی مطلق به رشته و مقطع تحصیلی و نوع دانشگاه دارد.
خدمات ما كه شامل :
1- ثبت نام در دانشگاه
2- اخذ پذیرش تحصیلی از وزارت امور خارجه
3- ارسال پذیرش از مسكو به ایران (هزینه‌ی پست پذیرش به عهده دانشجو می‌باشد.)
4- اخذ ویزای تحصیلی
5- ملاقات در فرودگاه مسكو و مشایعت دانشجو از فرودگاه تا خوابگاه دانشگاه مربوطه
6- مشاوره‌ی تحصیلی در تمامی دوران طول تحصیل
كلیه‌ خدمات فوق الذكر در ازای جمعا" 550 یورو انجام می‌پذیرد.
اعزام دانشجو - اخذ پذیرش تحصیلی - روسیه - مسكو - فرصت‌های دانشجویی - www.rusanco.com - ‌ rusanco.com - پذیرش تحصیلی - دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم - دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: حميدرضا متّقي
ایمــیل:
تلفن:
66936746 – 66593594 - 09363501668
موقعیت: تهران
آدرس: انتهاي خوش شمالي- بالاتر از پرچم- پ 98- واحد يك
قیمت: www.rusanco.com
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 364
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: حميدرضا متّقي
در مـورد: پذيرش تحصيلي روسيه
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com