نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

آموزش رباتيک

رباتیک علمی نو و تلفیقی از چند مبحث ویژه و کاربردی می باشد که نقش بسیار مهمی را در شکوفایی و پیشرفت تکنولوژی و صنعت یک کشور بر عهده دارد . سرمایه گذاری بر روی ابزارهای هوشمند در جهت تسهیل امور برای انسان ها کاری بسیار ارزشمند و در خور تقدیر می باشد.
رباتیک متشکل از 3 رشته برق، کامپیوتر و مکانیک می باشد.اگر ربات را مانند یک انسان در نظر بگیریم از سه قسمت اساسی نمی توانیم غافل شویم.
1- مغز انسان:در رباتیک مهندسین کامپیوتر نقش اصلی را در نوشتن برنامه ها در ایجاد یک هوش مصنوعی عهده دار هستند.
2- اعصاب و حواس:انسان برای شناخت هستی و زندگی در آن از حواس خود کمک گرفته و بعد از فرستادن اطلاعات به مغز، با دستور مغز عضوی از بدن کار خاصی را انجام می دهد.عصب ها نقش اصلی را در این دریافت و ارسال اطلاعات بعهده گرفته اند.در رباتیک نیز مهندسین برق با کمک عناصر الکترونیکی و الکتریکی و سیم ها مداراتی را طراحی می کنند که کار مشابه اعصاب انسان را انجام می دهد.
3- درست است که انسان با داشتن حواس، اعصاب و مغز از دیدگاه فکری کامل است ولی این قدرت نیاز به یک پیکربندی است و بدون آن هیچ نمای جالبی ندارد.در رباتیک مهندسین مکانیک عهده دار طراحی و ساخت بنای ربات هستند.مباحث مورد نظر برای آموزش شامل:
1-آشنایی با علم روباتیک: مفاهیم کلی روباتیک،ساختارکلی روبات،تاریخچه روباتیک،انواع روباتهای متحرک و ثابت(بازو) ،مکانیزمهای آنها و...
2- مکانیک روباتیک: دینامیک واستاتیک روباتیک ، اجزاء مکانیکی روبات ، مکانیسمهای مکانیکی و...
3-الکترونیک روباتیک: ارایه مفاهیم ابتدایی تا اصلی الکترونیک ، المانهای الکترونیکی پر کاربرد در روباتیک و نحوه استفاده از آنها در مدارات الکترونیک ،موتورهای مختلف و درایورهای آنها ،سنسورها ومدارات راه انداز آن ، پروژه های مختلف الکترونیک و ...
4- میکروکنترلر AVR: نحوه کنترل روبات توسط میکروکنترلر AVR بهمراه کامپایلر قویBASCOM و آشنایی کامل با پیکربندیهای مختلف میکرو کنترلر AVR و پروژهای مختلف با آن(کاملترین آموزش در کشور)
5- نرم افزارهای کاربردی: آموزش کاربردی نرم افزارهای مرتبط با روباتیک
6-طراحی و ساخت روبات: روبات مورد نظر پژوهشگر که به صورت مشاوره کامل، از ابتدای دوره آموزشی طراحی و ساخته خواهد شد.
7- فوق العاده: آشنایی با مسابقات روباتیک ، آشنایی با جشنواره خوارزمی و مشاوره آن ، آشنایی با ثبت اختراع و مشاوره آن ، آشنایی با المپیادهای علمی کشور ، مشاوره بعد از اتمام دوره های آموزشی و ....

لذا از علاقه مندان دعوت می شود جهت كسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ذكر شده تماس حاصل فرمایند:
09158043454 (مهندس براری) - شرکت صنایع رباتیک آراد
روبوتیک روبات آموزش روباتیک آموزش ربات - هوش


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: saha_robotic
ایمــیل:
تلفن:
0511-5022960
موقعیت: خراسان
آدرس: www.Saha-Co.com
قیمت: تماس بگيريد
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 34
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: saha_robotic
در مـورد: آموزش رباتيک
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com