نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

اجاره روزانه ويلا

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی

سفر، شناخت تصویر واقعی عالم در پیچ و تاب جاده است. جاده، ما را به خود می خواند تا ظرفیت های فراموش شده دنیای اطراف خود را كشف كنیم. این كشف مستلزم حضوری عینی است. فرار از عرصه مجاز به واقعیت صورت می گیرد. دنیا را این بار نه از دریچه تصویر مجازی رسانه ها كه از دریچه چشمان خود می نگریم. می رویم و می رویم؛ هر آنجا كه باشد. عالم رازی است كه خود را در سفر بر ما نمایان می كند، حضور خود را به ما اعلام می كند، كشف می شود. می گویند آدمی در سفر به خویش می رسد، در سفر خود را تكمیل می كند. بعد از هر مسافرت، احساسی از سبكی ناب در ما نمایان می شود. این آرامش، محصول ساده مسافرت كردن به این طرف و آن طرف عالم است..همه ما از زندگی در شهر پرهیاهو و بزرگ كلافه ایم. گپ های روشنفكری مان پر است از كلافگی . دور هم كه نشسته ایم آروزی سفر و طبیعت داریم. با سفر تنها چند ساعت فاصله داریم و مدام زمزمه می كنیم كه وقت نداریم، كه كار داریم، كه پروژه در دست داریم. هزار دلیل برای سفر نرفتن داریم كه ذهنمان را هر روز خسته تر از روز قبل بكنیم.
؛راهی تا همنشینی با آرامش طبیعت نمانده..
- سفر تفریحی به بایسته ای می ماند كه چندان در هست ها به چشم نمی خورد.
اگرچه سفر تفریحی برای گریز از تنش ها و اضطراب های ناشی از مشكلات شهری سودمند است، با تصویری از آنچه واقعیات جامعه امروز را تشكیل می دهد، این نوع مسافرت بیشتر جنبه تشریفاتی به خود گرفته است.
روان شناسان معتقدند محیطی كه در آن حوادث ناگواری برای فرد روی داده باشد، اگرچه این حوادث پایان یافته، اما آثار آن همچنان باقی است؛ بدین معنی كه با قرار داشتن در محیط استرس زا، باز هم تداعی گذشته به نحوی ناخودآگاه در فرد وجود دارد.
در این مواقع ترك محل و زندگی در مكانی به دور از این ناهنجاری ها و تنش ها، فرد را در موقعیت استراحت و بازیابی انرژی قرار می دهد. چنین فضایی نوعی بازگشت به خود از یاد رفته است؛ خودی كه در هیاهوی زندگی شهری جایی برای عرض اندام نداشته و بناچار در خود فرو رفته است.
اكنون ، یك برنامه ریزی صحیح و جست وجوی اطلاعاتی پیرامون گردشگاه های مناسب می تواند قدمی نو در تغییر الگوی گردشگری باشد.
نرخ، كیفیت و سرعت سفرهای تفریحی نیز از ملاك هایی است كه بهبود آن می تواند كمك شایانی به گسترش فرهنگ گردشگری داشته باشد. این در حالی است كه بسیاری از مسافران از وضعیت هتلها و مسافر خانه ها و مهمانپذیرها ناراضی هستند.برای همین ما بران شدیم که با تهیه ملزومات یک سفر دلنشین برای شما و خانواده محترمتان خستگی روحی و جسمی شما عزیزان را برای مدتی کوتا به لحاظ سفر و عمیق در روحتان فراهم نماییم.كافیست بعد از مشورت با خانواده خود را باماشین به ما برسانید بقیه اش با ما .
امكانات ما برای راحتی شما :
1- یك ویلای شیك دو خوابه در بست با تمام امكانات جهت اقامت.
2- یك قایق پارویی برای قایق سواری تفریحی و ماهیگیری..
3- یك cd موزیكهای آرامش بخش برای لذت بیشتر و آرامش بیشتر شما .



برنامه پیشنهادی :
آب گرم رامسر-گشت و گذار در جنگلهای كلاردشت- تلكابین نمك آبرود-رفتن به ارتفاعات جنگل دو هزار و سه هزار-وبرنامه های متنوع قایق سواری و ماهیگیری در دریای زیبای مازندران شهر زیبای عباس آباد.
شماره تماس جهت هماهنگی : 09351899956-01924627502-01924629139 ذاكری فر
..........................................منتظر قدمهای سبز شما هستیم.
اجاره ویلا - ویلای اجاره ای - رزرو ویلا


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: محمود ذاكري
ایمــیل:
تلفن:
01924627502-01924629139-09351899956
موقعیت: مازندران
آدرس: عباس آباد تنکابن
قیمت: توافقي به صورت روزانه
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  سه شنبه 12 آبان 1394
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 246
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: محمود ذاكري
در مـورد: اجاره روزانه ويلا
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها









برو بالا
novintabligh.com