نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

آسانسور و پله برقي کوهلر آلمان

شرکت صدرا صنعت آسانبر بعنوان تنها نماینده انحصاری شرکت آسانسور و پله برقی کوهلر آلمان در سال 1389 در تهران تاسیس گردیده .

این شرکت با بهره گیری از هیات مدیره با سابقه و تاثیر گزار در صنعت آسانسور و پله برقی ایران و همچنین پرسنل فنی و مهندسی تحصیل کرده و با تجربه در صنعت مربوطه که زیر مجموعه یکی از معتبر ترین و بزرگترین شرکتهای مرتبط با این صنعت می باشد، طی توافق نامه ای با شرکت کوهلر آلمان مقرر گردیده از تاریخ 17 اکتبر سال 2011 تنها نماینده و توزیع کننده انحصاری کلیه محصولات آسانسور ، پله برقی ، رمپ متحرک و همچنیین قطعات مربوطه را در ایران توزیع ، نصب و نگهداری کند .

کلیه پرسنل فروش ، تکنیسینهای اجرایی ، سرویس و نگهداری این شرکت طی آموزشهای دوره ای با تکنولوژی ها ی روز شرکت کوهلر تعلیم داده می شوند تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهند.

یکی از مهمترین اهداف این شرکت رسیده گی ویژه به مشتریان خود می باشد که بتوان دیدگاه سازنده گان ساختمان را نسبت به این صنعت ترمیم و بهبود یابد.

دیگر اهداف شرکت صدرا صنعت انعقاد قرارداد مشارکت در ساخت با شرکت کوهلر در زمینه تامین آسانسورو پله برقی بازار خاورمیانه می باشد.
- پله های ساختمان - پله های ساختمان - پله های ساختمان


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: vaghfi
ایمــیل:
تلفن:
88203040
موقعیت: تهران
آدرس: www.sadralift.com
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  چهارشنبه 29 اردیبهشت 1395
تاریخ انقضای آگهی:  دوشنبه 24 آبان 1395
تاريخ بروز رساني:  چهارشنبه 29 اردیبهشت 1395
بازديد: 32


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: vaghfi
در مـورد: آسانسور و پله برقي کوهلر آلمان
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

آگهي هاي اين شخص

آسانسور و پله برقي کوهلر آلمان


شرکت صدرا صنعت آسانبر بعنوان تنها نماينده انحصاري شرکت آسانسور و پله برقي کوهلر آلمان در سال 1389 در تهران تاسيس گرديده .اين شرکت با بهره گيري از هيات مديره با سابقه ...

تهران - 02/29


برو بالا
novintabligh.com