نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

سوله اسکلت فلزي اسکلت پيچ و مهره اي اسکلت صنعتي اسکلت ساختماني استراکچر ساختمان سو

شرکت پولادین دژ کاوه بعد از گذشت 25 سال تجربه سهامدار اصلی آن در زمینه ساخت انواع اسکلتهای فلزی صنعتی، ساختمانی، فضایی، سوله های صنعتی و انواع دیگر سازه های فلزی تاسیس گردید. سهامدارن این شرکت که قبلا کارخانجات نورد و قطعات فلزی و شرکت فراز پرس کاوه را به تولید و بهره برداری رسانیده بودند، با توجه حجم فعالیت ها اقدام به تکمیل ماشین آلات و ایجاد فضای کار مناسب تر در پولادین دژ کاوه نمودند به نحوی که در حال حاضر این شرکت قادر به تولید انواع اسکلتهای فلزی سبک و سنگین پیش ساخته به ظرفیت ماهیانه 400 تن در هر شیفت کاری می باشد.
شرکت پولادین دژ کاوه (سهامی خاص) به شماره ثبت 2315 در تاریخ1387/02/07 در اداره ثبت شهرستان ساوه به ثبت گردید. فعالیت اصلی این شرکت، طراحی و ساخت سازه های سبک و سنگین فلزی مورد نیاز صنایع می باشد و زمینه فعالیت این شرکت طراحی، ساخت و نصب سازه های فلزی سبک و سنگین می باشد.
سهامداران اصلی شرکت آقایان علی اکبر تک ، عباس تک و امیرتک می باشند و آدرس آن واقع در کارخانه و به شرح استان مرکزی، شهر ساوه، شهرک صنعتی کاوه، خیابان دوم - روبروی شرکت عالیفرد می باشد.
خدمات : سوله اسکلت فلزی اسکلت پیچ و مهره ای اسکلت صنعتی اسکلت ساختمانی استراکچر ساختمان سوله سازی ساخت سوله

آدرس وب سایت : http://www.pooladindezh.com
ایمیل : info@ pooladindezh.com
تلفن : 9-02552344117 02552342316 02552343747
سوله اسکلت فلزی اسکلت پیچ - مهره ای اسکلت صنعتی اسکلت - سوله اسکلت فلزی - انواع سازه های ساختمانی - انواع سازه های ساختمانی - انواع سازه های ساختمانی - انواع سازه های ساختمانی - انواع سازه های ساختمانی - انواع سازه های ساختمانی - انواع سازه های ساختمانی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: گلبان
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: مركزي
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 198
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: گلبان
در مـورد: سوله اسکلت فلزي اسکلت پيچ و مهره اي اسکلت صنعتي اسکلت ساختماني استراکچر ساختمان سو
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com