نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

ايران ريستور

فروشگاه ایران ریستور نمایندگی انحصاری Restore آمریکا در ایران ارائه دهنده انواع مکمل های سوختی و روغنی انواع اتومبیل های ایرانی و خارجی

همتی 09380632356

محصولات فروشگاه شامل

EngineRESTORE CSL

ترمیم کننده سیلندر: در موتورهای پیستونی پس از مدتی کارکرد، میزان کمپرس (فشار تراکمی پیستون و سیلندر) در اثر بروز خراشهای جداره داخلی سیلندر، کاهش یافته و به مرور میزان قدرت موتور نیز کاهش می یابد. این محصول انحصاری با فرمول ویژه CLS حاوی فلزات نقره، مس و سرب بوده که ضمن ترمیم جداره داخلی سیلندر، موجب بالا رفتن فشار تراکمی سیلندر شده و این امر باعث کاهش و یا حذف روغن سوزی، کاهش مصرف بنزین و افزایش چشمگیر قدرت و شتاب موتور میگردد.ریستورRESTORE در زمان تعویض روغن و فیلتر آن همراه با روغن جدید (جایگزین حجمی) به موتور اضافه شده و تا تعویض روغن بعدی عمل خواهد کرد. این محصول هیچ گونه اثری بر فیلتر های روغن و یا راه گاههای عبور روغن نداشته و مجب انسداد آنها نمی گردد. توجه شود که پیش از باز کردن قوطی آنرا کاملا تکان داده تا ماده درون آن یکنواخت گردد. ریستورRESTORE موجب بالا رفتن غلظت روغن نشده و با هر نوع روغن مرغوب Mineral و Synthetic همخوانی دارد. این محصول عاری از آلاینده ها زیست محیطی و یا مخرب برای موتور میباشد. استفاده ریستورRESTORE باعث آب بندی مجدد موتور های با کاکرد بالای 50000 کیلومتر شده و قدرت موتور کارکرده را به وضعیت نو بودن آن نزدیک می نماید. ریستورRESTORE کاملا انحصاری بوده و نوع مشابه ندارد. ریستور صرفا برای موتورهای چهارزمانه 4، 6 و 8 سیلندر بنزینی قابل مصرف میباشد. میزان مصرف 100 mL میلی لیتر (CC) به ازای هر سیلندر میباشد.

Injector Cleaner

تمیز کننده انژکتور: وجود جرم های ناشی از ناخالصی در بنزین بر روی عملکرد سوزن و انژکتور اثر گذاشته و موجب اختلال در کارکرد صحیح موتور میگردد. با استفاده از این محصول ، کلیه جرم ها پاک شده و ضمن افزایش قدرت و شتاب موتور، باعث کاهش مصرف سوخت می گردد.

Oil Treatment

مکمل روغن: مخصوص موتورهای بنزینی، دیزل و گازسوز سازگار با انواع روغن موتورهای استاندارد. مصرف یک بطری از این محصول همراه با تعویض روغن و فیلتر، موجب تثبیت غلظت روغن به ویژه در دمای بالای کارکرد موتور، افزایش مقاومت به سایش قطعات ، مقاومت در مقابل خوردگی و طول عمر بیشتر موتور ، می گردد.

Motor cleanerr

تمیز کننده موتور پیش از تعویض روغن :مخصوص موتورهای بنزینی، دیزل و گازسوز سازگار با انواع روغن موتورهای استاندارد. پیش از تعویض روغن ، یک بطری از این محصول را به روغن کهنه اضافه نموده و موتور را به مدت پانزده دقیقه درجا کار کند. گاهی گاز داده و دور موتور را تند و کند کنید تا این ماده تمامی بخشهای و قطعات موتور را از انواع جرم و رسوب پاکسازی کند. سپس روغن کهنه را کامل تخلیه کرده، روغن مرغوب را همراه با فیلتر جدید ، در اتومبیل مصرف نمایید.

Octan Booster

افزایش دهنده اکتان بنزین: این محصول موجب افزایش اکتان بنزین از 2 الی 4 درجه بالاتر شده و ضمن افزایش قدرت و شتاب موتور، میزان مسافت قابل طی به ازای هر لیتر بنزین را افزایش میدهد. هر بطری 250 میلی لیتری برای مسافت 2000 کیلومتر و یا یک باک بنزین 60 لیتری مناسب میباشد. یک بطری این محصول را قبل از سوخت گیری در باک اتومبیل بریزید. هر بطری برای مصرف در یک باک بنزین 40 الی 60 لیتری کافی میباشد.

No Smoke treatment

ضد دود موتور: مخصوص موتورهای بنزینی، دیزل و گازسوز سازگار با انواع روغن موتورهای استاندارد. یک بطری از این محصول را زمانی که موتور خاموش بوده ولی گرم میباشد به محفظه روغن اضافه نمایید. این محصول ضمن کاهش چشمگیر دود خروجی از اگزوز ، موجب افزایش کارآیی روغن موتور و کاهش روغن سوزی موتور خواهد شد.

Motor Oil Anti Leak

ضد نشتی روغن موتور: مخصوص موتورهای بنزینی، دیزل و گازسوز سازگار با انواع روغن موتورهای استاندارد. یک بطری از این محصول را زمانی که موتور خاموش بوده ولی گرم میباشد به محفظه روغن اضافه نمایید. این محصول ضمن جلوگیری از نشتی روغن از موتور، موجب سالم ماندن واشرها و سیل های مورد استفاده در موتور شده و هیچ گونه اثری بر فیلتر یا راهگاه های عبور روغن ندارد.
روغن موتور خودرو سوخت کاهش مصرف سوخت مکمل توان موتور افزایش توان موتور روغن سوزی روغن موتور مکمل روغن مکمل روغن موتور آمریکایی مکمل روغن موتور آمریکایی خرید مکمل روغن خرید مکمل روغن موتور خرید مکمل روغن موتور آمریکایی فروش مکمل روغن فروش مکمل روغن موتور فروش مکمل روغن موتور آمریکایی خرید عمده مکمل روغن خرید عمده مکمل روغن موتور خرید عمده مکمل روغن موتور آمریکایی فروش عمده مکمل روغن فروش عمده مکمل روغن موتور فروش عمده مکمل روغن موتور آمریکایی مکمل بنزینترمیم آب بندی اببندی اکتان ادتیو ترمیم کننده سیلندر افزایش قدرت موتور شتاب موتوربنزین ضد دود دود سازگار با روغن ضد نشتی نشتی جلوگیری از نشتی تثبیت غلظت روغن مکمل روغن جرم انژکتور غلظت روغن افزایش مقاومت موتور سوزن انژکتور رسوب گیر رسوبگیر پاکننده رسوب پاکسازی رسوب و جرم موتور جرم موتور تمیز کننده انژکتور اتمیز کننده


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: همتی
ایمــیل:
تلفن:
88994194
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت: 09380632356
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 7
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: همتی
در مـورد: ايران ريستور
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com