نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

نمايندگي فروش و نصب سيستم ترمز ABS (,سيستم ترمز ضد قفل,)

به طور كلی بیشتر خودروهای داخلی به دلیل سیاست گذاریهای خودروسازان داخلی و ارازانترشدن قیمت ان در بازار از امكانات این خودروها می كاهند. یكی از این موارد نیز كه می توان از لزومات اصلی در خودرو تلقی كرد سیستم امنیت ترمز یا همان ABS می باشد.
به طور مثال، خودرو پراید را در نظر بگیریم. این خودرو فاقد سیتم ABS می باشد لذا د سرعت حدود 100 الی 120 كیلومتر در ساعت چنانچه ترمز انجام شود از محل ترمز، خودرو حدود 15 الی 20 متر جلوتر متوقف می گردد كه شما می توانید با آزمایشی ساده خط ترمز بجای مانده بر روی آسفالت را اندازه گیری و صحت این موضوع را تایید نمایید. حال این موضوع در برف وباران به دلیل قفل شدن چرخ بیشتر خواهد شد و آمار تلفات و تصادفات به همین دلیل افزایش می یابد چرا كه اصلی ترین بخش كه ایمن سازی خودرو برای حفظ سرنشینان می باشد، رعایت نشده است.

بررسی فنی ,سیستم ترمز ABS,
زمانیكه شما ترمز می نمایید بافشار دادن بر روی پدال ترمز، روغن ترمز را به پشت لنت ترمز بر روی دیسك ،پمپ نموده و فشار حاصل از آن موجب می شود كه لنت و دیسك به هم چسبیده شوند و چرخهای خودرو متوقف شوند.اما بدلیل سرعت و حركت چرخها لنت بر روی دیسك كشیده می شود، در این حالت با وجودترمز كردن شما خودرو تا مسافتی به حركت خود ادامه می دهد.
برای اینكه قدرت ترمز شما در این حالت بیشتر شودراهی را به شما پیشنهاد میكنیم.
شما می توانید در فاصله های زمانی كوتاه از ترمز اول، پای خود را از روی پدال ترمز برداشته و مجدداً ترمز كنید. به طور ساده تر اینكه بجای اینكه پدال ترمز را از ابتدا تا انتهای متوقف شدن كامل خودرو پایین نگه دارید، چندین مرحله در این فاصلة زمانی ترمز نمایید. این عمل باعث می شود كه در هر بار ترمز كردن ،قدرت ترمز از بار قبل قوی تر شود، علاوه بر اینكه از سرخوردن خودرو نیز جلوگیری می نماید.
در این حالت فاصله یا خط ترمز شما كوتاه تر خواهد شد، اما به دلیل استرس و فشار واردشده و دست پاچگی رانندة خودرو در سرعتهای بالا، تمركز راننده بر این عمل كاهش می یابد.
سیستم ترمز ABS این عمل را در خودرو تسهیل می نماید به طوریكه با فشاردادن پدال ترمز دستگاه ABS بطور اتوماتیك ومنظم و خودكار روغن را به پشت ترمز پمپ كرده و این عمل را تا زمانیكه شما پدال ترمز را نگه داشته اید تكرار می شود.
بیشتر خودورهای مدرن امروزی دارای سیستم ABS می باشند، بطوریكه حتی بسیاری از كشورهای دنیا، استفاده بدون این سیستم ها را ممنوع نموده اند.


مزایای استفاده از سیستم ABS

1 ) نصب سریع و آسان بر روی كلیة خودروها اعم از سواری ها و وانت
2 ) توقف سریع با كاهش فواصل خط ترمز
3 ) طولانی تر شدن دامنة ترمز
4 ) بهبود كنترل فرمان
5 ) سهولت كار با پدال ترمز
6 ) كاهش پوسیدگی سیستم ترمز
7 ) عمر بیشتر مدار ترمز با فرسودگی و پاره گی كمتر
8 ) رانندگی با اطمینان و حفظ ایمنی مسافران
9 ) كاهش تصادفات و جراحات و شكایات
نصب سیستم ABS چه مزیتی دارد ؟
1 ) سیستم ترمز ABS، به راننده این امكان را میدهد كه بدون لغزش و یا لیز خوردن در جاده های پرپیچ و خم اتومبیل خود را كنترل كند.
2 ) بصورت اتوماتیك بخشهای مختلف ترمز را تنظیم می كند. بنابراین هم فشار ترمز را ثابت نگه می دارد و هم به اندازه فشار ممكن در هر ثانیه تاثیرگذار است.
3 ) از قفل كردن در هنگام توقف ناگهانی جلوگیری می كند.

نصب در محل در سراسر ایران ,نمایندگی, فعال در سراسر كشور پذیرفته میشود.
- سیستم ترمز ضد قفل - - سیستم ترمز ABS - - نمایندگی -


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: امير نخعي
ایمــیل:
تلفن:
09125735881
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت: 290000 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 543
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: امير نخعي
در مـورد: نمايندگي فروش و نصب سيستم ترمز ABS (,سيستم ترمز ضد قفل,)
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com