نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

سيستم امنيتي منازل

تعیلات نوروز در راه است و شما همچون سالهای گذشته در طول سفر و دید و بازدید های نوروزی نگران ایمنی منزل خود هستید . این ایام زمان مناسبی برای رفع خستگی چند ماه اخیر می باشد تا با آرامش خیال و جذب انرژی های مثبت به ادامه ی فعالیت های کاری و سایر امور زندگی بپردازید نه اینکه در هنگام بازگشت از سفر با یک خانه سرقت شده روبه رو شوید که نه تنها خستگی ها بدر نمی رود بلکه کوله باری از ناراحتی و عذاب وجدان دچار افراد می گردد ، البته نا گفته نماند که هر چند قوی ترین سیستم های امنیتی هم مانع سرقت نمی شوند و تنها عامل بازدارندگی سیستم های امنیتی ست که باعث می شود سارقان این ریسک را نکرده و با وجود این سیستم امنیتی هر چند کوچک فکر سرقت از آن محل را نیز از ذهن خود دور کنند و قید آنرا بزنند . اگر کمی بیشتر روی این موضوع تمرکز کنیم به این مهم دست می یابیم که حضور مجازی ما در زمان عدم حضورمان در منزل این اطمینان را به ما میدهد تا سارقان فکر سرقت از این محل را نیز نکنند . چون سارق به این فکر می کند که افراد در منزل حضور دارند و با سر و صدای صاحبان ، وی به خطر می افتد و موجبات بازداشت و دستگیری در پی خواهد داشت و کلأ از خیر این کار خواهد گذشت و محل را ترک می کند .
چون تجربیات نشان داده است که سارقان در مکانهایی که افراد حضور فیزیکی دارند سرقتی انجام نخواهد داد .
این امر تنها با استفاده از تایمر های حضور مجازی قابل پیش بینی است چرا که به سارقان و یا حتی خود ساکنان این امر را القاء مینماید که شخص در محل حضور دارد . این تایمرها قابلیت اینرا دارند که با تنظیم شدن ، بطور مداوم و مرتب میتوانند لامپ ها و چراغ های منزل و یا حتی وسایلی همچون تلویزیون و یا رادیو را در طول 24 ساعت روشن نگهداشته و همچون زمانیکه فرد حضور فیزیکی دارد در زمان خواب آنرا خاموش نماید و این اتفاقات همه در زمان عدم حضور شما رخ خواهد داد .
نصب و راه اندازی این تجهیزات بسیار ساده می باشد بطوریکه خود شخص نیز می تواند از پس این کار بربیاید اما در صورت نیاز کارشناسان خبره میتوانند کمک به اتصال آن در منزل یا محل کار مورد نیاز شما کنند .
در آخر این تجهیزات میتواند بهمراه آژیر و دزدگیر که قابلیت اتصال به آن را داشته باشد به یک سیستم تمام اتوماتیک برای حفاظت از اموال و دارایی های شما از دست سارقین باشد .
سارقین - امنیت - حفاظت از منازل - سفر


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: محمد رضا پاینده
ایمــیل:
تلفن:
09358544705
موقعیت: تهران
آدرس: تهران
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  چهارشنبه 19 اسفند 1394
تاریخ انقضای آگهی:  دوشنبه 15 شهریور 1395
تاريخ بروز رساني:  چهارشنبه 19 اسفند 1394
بازديد: 4


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: محمد رضا پاینده
در مـورد: سيستم امنيتي منازل
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com