نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

مهاجرت به استراليا

شرکت دهکده جهانی با موفقیت هایی که در عرصه بین الملی کسب کرده است وهمچمین اعتبار جهانی که بدین وسیله بدست امده .به خود جرات داده وچند سالیست بخش خدمات مهاجرتی را به قصد کمک به افرادی که قصد دارند به منظور اغاز و تجربه یک زندگی جدید به کشور خارجی سفر کنند دایر کرده است.
استرالیا بزرگترین جزیره دنیاست با این وجود جمعیت چندانی ندارد و هر کسی از هر کشوری با هر نژاد و یا مذهبی می تواند به این کشور مهاجرت نماید.
خدمات مهاجرتی شرکت دهکده جهانی برای کلیه ایرانیانی که قصد دارند به منظور زندگی ̨ تحصیل و یا کار به کشور استرالیا سفر کنند خدمات ارزشمندی با در نظر گرفتن شرایط خاص شما ارائه می کند .
در استرالیا شرکت رشد اقتصادی بسیار بالاست ولی نرخه بهره پایین می باشد و از این جهت برای سرمایه گذاری و گسترش فعالیت اقتصادی افراد شرایطی مطلوب و قابل توجهی دارد.
و هدف ما در اختیار قراردادن اطلاعات جدید و قابل اطمینان و کمک به پر کردن خلاﺀهای موجود و فراهم اوردن اطلاعات لازم به شکل جامع و سودمند برای یک زندگی نسبتا بی دغدغه برای افرادیست که خواهان سطح استاندارد بالای زندگی در بهترین کشور دنیا هستند.
جالب توجه این است که در استرالیا هزینه های زندگی پایین ولی سطح اموزش و رفاه اجتمایی بالا است.از این روست که استرالیا به یک محیط جالب برای زندگی تبدیل شده است. ناگفته نماند که شهرهای استرالیا حزو ده شهر برتر دنیا می باشد.
ما با در اختیار داشتن همکاری وکلای با سابقه مهاجرت که همگی مورد تایید اداره مهاجرتاسترالیا می باشند سعی در کاستن از مشکلات اولیه و موانع و همچنین اماده سازی شما برای اخذ تابعیت کشور استرالیا داریم.
هدف ما کمک به تصمیم گری های اگاهانه و جلوگیری از اشتباهات پرهزینه است که بیشتر وقت ها غیر قابل جبرانند.
شما با در میان گذاشتن تصمیم مهاجرت خود به استرالیا با ما راهی سود مند برای غنی تر ساختن زندگی و توسعه افق های خودتان می شوید.
ما به شما کمک مکنیم تا در زمان مشکلات و پول خود صرفه جویی کنید و سرمایه ایی که در این راه صرف کرده اید چندین برابر بدست اورید.
ما به شما در اجتناب از دام های گسترده در کشوراسترالیا بر سر راه زندگی شما کمک خواهیم کرد و راه را برای اینده ایی شادو پر بار برای خود و فرزندانتان در خانه جدید هموار می سازیم.
رسیدن شما به هدفتان افتخاری در کارنامه ماست و بدین گونه است که امروز و هر روز به تعداد دوستان ما در سراسر این کره خاکی افزوده می شود.

از تارنمای ما دیدن فرمایید.
www.globalvillage-thr.com
برای تماس با ما
Globalvillage.co@gmail.com
Cell phone:0912-2765917 From10:00AM Up to 8:00pm
Day phone:021 22327300-3
Fax: 021 22327309
مهاجرت به استرالیا کار در استرالیا تحصیل در استرالیا - جدید ف ی ل ت ر ش - جدید ف ی ل ت ر ش - جدید ف ی ل ت ر ش - جدید ف ی ل ت ر ش - جدید ف ی ل ت ر ش - جدید ف ی ل ت ر ش - جدید ف ی ل ت ر ش - جدید ف ی ل ت ر ش - بهترین سرمایه گذاری


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: sarah yekta
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 2801
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: sarah yekta
در مـورد: مهاجرت به استراليا
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com