نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

مهاجرت به کانادا

شرکت دهکده جهانی با موفقیت هایی که در عرصه بین الملی کسب کرده است وهمچمین اعتبار جهانی که بدین وسیله بدست امده .به خود جرات داده وچند سالیست بخش خدمات مهاجرتی را به قصد کمک به افرادی که قصد دارند به منظور اغاز و تجربه یک زندگی جدید به کشور خارجی سفر کنند دایر کرده است.
مهاجرت به کشوری جدید مستلزم شهامت است و تصمیم شما مبنی بر اینکه تبعه کشور کانادا شوید گامی بزرگ در زندگیتان محسوب می شود.
خدمات مهاجرتی شرکت دهکده جهانی برای کلیه ایرانیانی که قصد دارند به منظور زندگی ̨ تحصیل و یا کار به کشور کانادا سفر کنند خدمات ارزشمندی با در نظر گرفتن شرایط خاص شما ارائه می کند .
شهروندان کانادایی از حقوق بسیاری بهره مند هستند و سالهاست که کانادا تازه واردین را با اغوش باز می پذیرد زیرا بر این باورند که مهاجرین تنوع وثروت را به جامعه کانادا ارزانی می دارند.ملت کانادا به خاطر جامعه ارام وپر از تساهل و تسامحی که بنا نهاده اند به خود می بالند .
و هدف ما در اختیار قراردادن اطلاعات جدید و قابل اطمینان و کمک به پر کردن خلاﺀهای موجود و فراهم اوردن اطلاعات لازم به شکل جامع و سودمند برای یک زندگی نسبتا بی دغدغه در کانادای ازاد و با تساوی حقوق است.
ما با در اختیار داشتن همکاری وکلای با سابقه مهاجرت که همگی مورد تایید اداره مهاجرت کانادا می باشند سعی در کاستن از مشکلات اولیه و موانع و همچنین اماده سازی شما برای اخذ تابعیت کانادا داریم.
هدف ما کمک به تصمیم گری های اگاهانه و جلوگیری از اشتباهات پرهزینه است که بیشتر وقت ها غیر قابل جبرانند.
شما با در میان گذاشتن تصمیم مهاجرت خود به کانادا با ما راهی سود مند برای غنی تر ساختن زندگی و توسعه افق های خودتان می شوید.
ما به شما کمک مکنیم تا در زمان مشکلات و پول خود صرفه جویی کنید و سرمایه ایی که در این راه صرف کرده اید چندین برابر بدست اورید.ما به شما در اجتناب از دام های گسترده در کشور کانادا بر سر راه زندگی شما کمک خواهیم کرد و راه را برای اینده ایی شادو پر بار برای خود و فرزندانتان در خانه جدید هموار می سازیم.
رسیدن شما به هدفتان افتخاری در کارنامه ماست و بدین گونه است که امروز و هر روز به تعداد دوستان ما در سراسر این کره خاکی افزوده می شود.
از تارنمای ما دیدن فرمایید.
www.globalvillage-thr.com
برای تماس با ما
Globalvillage.co@gmail.com
Cell phone:0912-2765917 From10:00AM Up to 8:00pm
Day phone:021 22327300-3
Fax: 021 22327309
مهاجرت به کانادا کار در کانادا تحصیل در کانادا - شرایط تحصیل در کانادا - شرایط تحصیل در کانادا - شرایط تحصیل در کانادا - جدید ف ی ل ت ر ش - مهاجرت به کانادا کار در کانادا - شرایط تحصیل در کانادا - شرایط تحصیل در کانادا - مهاجرت به کانادا کار در کانادا - شرایط تحصیل در کانادا


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: sarah yekta
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 1908
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: sarah yekta
در مـورد: مهاجرت به کانادا
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com