نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

مهاجرت به امريکا کاناداواستراليا

شرکت دهکده جهانی با موفقیت هایی که در عرصه بین الملی کسب کرده است وهمچمین اعتبار جهانی که بدین وسیله بدست امده .به خود جرات داده وچند سالیست بخش خدمات مهاجرتی را به قصد کمک به افرادی که قصد دارند به منظور اغاز و تجربه یک زندگی جدید به کشور خارجی سفر کنند دایر کرده است.

مهاجرت به کشوری جدید مستلزم شهامت است و تصمیم شما مبنی بر این گامی بزرگ در زندگیتان محسوب می شود.

خدمات مهاجرتی شرکت دهکده جهانی برای کلیه ایرانیانی که قصد دارند به منظور زندگی ̨ تحصیل و یا کار به کشورهای به امریکا کاناداواسترالیا سفر کنند خدمات ارزشمندی با در نظر گرفتن شرایط خاص شما ارائه می کند .
هدف ما در اختیار قراردادن اطلاعات جدید و قابل اطمینان و کمک به پر کردن خلاﺀهای موجود و فراهم اوردن اطلاعات لازم به شکل جامع و سودمند برای یک زندگی نسبتا بی دغدغه در کشوهای تراز اول دنیاست
پایه گذاری زندگی جدید در کشوری بیگانه تجربه ایی سخت و تنش زاست .سابق بر این یافتن راه چگونگی غلبه بر مشکلات مهاجرت به اقبال افراد بستگی داشت و نه بیشتر !
اما امروزه
ما با در اختیار داشتن همکاری وکلای با سابقه مهاجرت که همگی مورد تایید اداره مهاجرت کشورهای مذکور می باشند سعی در کاستن از مشکلات اولیه و موانع همچنین
همراهی شما در تمامی مراحل مهاجرت.
هدف ما کمک به تصمیم گری های اگاهانه و جلوگیری از اشتباهات پرهزینه است که بیشتر وقت ها غیر قابل جبرانند.
شما با در میان گذاشتن تصمیم مهاجرت خود با ما راهی سود مند برای غنی تر ساختن زندگی و توسعه افق های خودتان می شوید
ما به شما کمک مکنیم تا در زمان مشکلات و پول خود صرفه جویی کنید و سرمایه ایی که در این راه صرف کرده اید چندین برابر بدست اورید.ما به شما در اجتناب از دام های گسترده بر سر راه زندگی شما کمک خواهیم کرد و راه را برای اینده ایی شاد و پر بار برای خود و فرزندانتان در خانه جدید هموار می سازیم.
رسیدن شما به هدفتان افتخاری در کارنامه ماست و بدین گونه است که امروز و هر روز به تعداد دوستان ما در سراسر این کره خاکی افزوده می شود.

از تارنمای ما دیدن فرمایید.
www.globalvillage-thr.com
برای تماس با ما
Globalvillage.co@gmail.com
Cell phone:0912-2765917 From10:00AM Up to 8:00pm
Day phone:021 22327300-3
Fax: 021 22327309
مهاجرت به استرالیا - امریکا - کانادا کار در استرالی - امریکا کانادا تحصیل در استرالیا - جدید ف ی ل ت ر ش - جدید ف ی ل ت ر ش - جدید ف ی ل ت ر ش - جدید ف ی ل ت ر ش - جدید ف ی ل ت ر ش - جدید ف ی ل ت ر ش


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: sarah yekta
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 5197
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: sarah yekta
در مـورد: مهاجرت به امريکا کاناداواستراليا
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com