نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

اقامت اروپا (شنگن) از طريق ثبت شرکت و طرح تجاري

اقامت اروپا (شنگن) از طریق ثبت شرکت و طرح تجاری

--------------------------------------------------------------------------------

جمهورى چک جمهورى اسلوواکى لهستان مجارستان


"همگى از اعضاى دائم اتحادیه اروپا و کشورهاى شنگن مى باشند"

تمامى کشورهاى فوق از سال ٢٠٠٤ عضواتحادیه اروپا و از دسامبر ٢٠٠٧ وارد مجموعه کشورهاى شنگن شده اند. بنابراین با داشتن اقامت هر کدام از این کشورها شما قادر خواهید بود به تمامى کشورهاى اتحادیه اروپا و شنگن بدون نیاز به ویزا سفرکنید و ویزاى بسیارى از کشورهاى غربى همچون کانادا ـ استرالیا ـ نیوزیلند و حتى آمریکا را براحتى از سفارتهاى آنها در این ٤ کشورتهیه نمایید. همچنین قادرخواهید بود که حساب بانکى افتتاح کنید, خانه و اتومبیل بنام خود بخرید و آینده خود و فرزندانتان را در نقطه مطمئنى از اروپا تضمین نمایید.
هدف از خدمات شرکت ما، راهنمائی درست، کمک و ارائه درخواست اقامت اروپا می باشد.
٭ بعد از ٥ سال دارا بودن اقامت هر یک از این کشورها و بدون داشتن رکورد بد در پلیس اروپا, شما اقامت دایم دریافت نموده ومى توانید درخواست ملیت دوم را از دولت اقامت هر یک از این کشورها نموده و پاسپورت اروپایى را بنام خود دریافت نمایید.


اعتبار اقامت هر یک از این کشورها:
تائیدیه و گواهى اقامت شما داراى اعتبار ٥ ساله مى باشد و اولین ویزاى اقامت 1 سال صادر مى شود که توسط ادارات پلیس خارجى براحتى تمدید مى گردد. ویزاى دوم و سوم هر کدام ٢ سال اعتبار دارند و بعد از ٥ سال شما اقامت دائم این کشور را دریافت مى نمائید که مادام العمر بوده و نیازى به تمدید ندارد.

مدارک مورد نیاز:
ـ اسکن پاسپورت متقاضى
ـ انتخاب نام ۵ شرکت براى ارایه به ثبت شرکتها در یکى از این کشورها
ـ ترجمه شناسنامه
ـ گواهی عدم سوء پیشینه
ـ گواهى ها و فرم هاى وکالت که ما برایتان مى فرستیم
تمامی مدارک باید ترجمه شده به زبان انگلیسی و مورد تائید وزارت امور خارجه و سفارت هر یک از این کشورها در ایران قرار گیرند.

روش اجراء:
١ـ شما مدارک مورد نیاز را تهیه و به ما ارسال مى نمایید.
٢ـ ما مقدمات ثبت شرکت جدید (با مسئولیت محدود) را که شما نام آن را انتخاب مى نمایید, دریکى از این کشورها انجام داده و فرمهاى دولتى لازم را که شما باید امضاء و مورد تائید نمایید تهیه و برایتان ارسال مى نماییم.
٣ـ شما بهمراه مدارک و فرمهاى مربوطه به سفارت یکى از این کشورها مراجعه نموده و فرمها را در آنجا امضاء مى کنید و سفارت مربوطه کلیه امضاهاى شما را تایید و به شما تحویل داده و شما مدارک را مى بایست براى ما با پست سریع ارسال نمائید و ما با فرمهاى مربوطه مراحل ثبت شرکت را کامل نموده, و شما بعنوان یکی از مدیران و سهامدار شرکت خودتان معرفى مى شوید.
٤ـ سپس یک آدرس واقعى براى س*****ت و یک آدرس واقعى براى شرکت ثبت شما دریکى از این کشورها برایتان خریدارى مى شود (از ملزومات و قوانین دولتى در اروپا این است که متقاضیانى که عضو جامعه متحد اروپا نمى باشند باید آدرس ثابت واقعى در این کشورها تهیه نموده و این آدرس توسط پلیس کنترل وباید تائید گردد).
٥ـ افتتاح حساب بانکى بنام شرکت و سپردن ۸,٠٠٠ یورو (بعنوان سرمایه شرکت) در آن بمدت ٤ هفته .


توجه: این حساب فقط بنام شرکت خودتان است و هیچکس اجازه برداشت هیچ رقمى از این حساب را نداردִ شما نیز فقط بایستى این رقم را بمدت تعیین شده در آن نگه داشته و سپس برداشت نماییدִ ما فقط به صورتحساب بانکى آن نیاز داریم;
توجه: ما براى آن دسته از دوستانى که تمایل به واریز و برداشت این مبلغ را ندارند, امکان آن را فراهم نمودیم تا خودمان به نیابت از آنها مبلغ مزبور را به حساب شرکت جدیدشان واریز نموده و مجدد برداشت نماییمִ
٦ـ شما باید گواهى عدم سوء پیشینه و گواهى سلامت خویش را از مراجع رسمى تهیه , ترجمه به زبان انگلیسى و به تائید وکیل بومى برسانید.
٧ـ ما پکیج درخواست اقامت شما را از مراجع دولتى تهیه نموده و برایتان ارسال مى نماییم تا شما آن را بهمراه سایر مدارک که در ایران تهیه نموده اید (بند ٦) به سفارت یکى از این کشورها برده و درخواست را به ثبت برسانید.
٨ـ سفارت مدارک دریافتى را به مراکز دولتى درکشورمزبورارسال نموده تا کنترل و تایید نهایى انجام پذیرفته و کلیه مدارک شما مهر دولتى دریافت نمایند.
٩ـ پس از تایید مدارک توسط مراجع دولتى و با پیگیرى وکلاى ما, تاییدیه درخواست اقامت شما به سفارت اعلام و دستور صدور ویزاى اقامت شما صادر مى گردد.

توجه توجه :
در حالت دوم ما مدارک شرکت را به همراه یک دعوت نامه برای شما ارسال می کنیم و شما مدارک را به سفارت تحویل می دهید و دخواست یک ویزای (( کوتاه مدت 2 هفته ای را می دهید )) و زمانی که ویزای شما صادر شد شما به کشور مربوطه سفر می کنید و دوستان ما در آنجا شما را به یکی از کشورهای همجوار برده و درخواست ویزای بلند مدت (اقامت 1 ساله ) شما را از آنجا می دهند.

مدت زمان لازم:
براى انجام کلیه امور فوق و پروسه دولتى به 180 روز نیاز مى باشد, ولى معمولأ طى 5ماه کار به اتمام مى رسد.

هزینه خدمات ما بشرح زیر است:
ـ اقامت از طریق ثبت شرکت وطرح تجارى: 12,000 یورو می باشد.


پرداخت در ٣ قسمت مساوى انجام مى پذیرد:
١ـ در شروع و بعد از اینکه استعلام رکورد پاسپورت شما از پلیس اروپا انجام شد.
٢ـ بعد از اینکه شرکت شما به ثبت رسید و اصل مدارک آماده ارسال به سفارت و شما مى باشند تا براى گرفتن ویزا ارائه گردند.
٣ـ بعد از گرفتن ویزا.

• خدمات کلی ما

اخذ اقامت دائم جمهوری چک
اخذ اقامت دائم جمهوری چک در قلب اروپا در مدت بین 3 تا 4 ماه از طریق ثبت و راه اندازی شرکت تجاری صورت میگیرد.
هزینه دریافتی شامل هزینه های ثبت شرکت – هزینه های دولتی – استخدام 3 وکیل در جه یک در کشور مقصد – هزینه اجاره مکان زندگی جهت دریافت پاسخ استعلام پلیس محلی – و هزینه مشاور می باشد .


اخذ اقامت دائم اسلوواکی
اخذ اقامت دائم اسلواکی در قلب اروپا در مدت بین3 تا 4 ماه
از طریق ثبت و راه اندازی شرکت تجاری صورت میگیرد.
هزینه دریافتی شامل هزینه های ثبت شرکت – هزینه های دولتی – استخدام 3 وکیل در جه یک در کشور مقصد – هزینه اجاره مکان زندگی جهت دریافت پاسخ استعلام پلیس محلی – و هزینه مشاور می باشد


اخذ اقامت دائم لهستان
اخذ اقامت دائم لهستان در قلب اروپا در مدت بین 3 تا 4 ماه از طریق ثبت و راه اندازی شرکت تجاری صورت میگیرد.
هزینه دریافتی شامل هزینه های ثبت شرکت – هزینه های دولتی – استخدام 3 وکیل در جه یک در کشور مقصد – هزینه اجاره مکان زندگی جهت دریافت پاسخ استعلام پلیس محلی – و هزینه مشاور می باشد .

اخذ اقامت دائم مجارستان
اخذ اقامت دائم مجارستان در مدت بین3 تا 4 ماه
از طریق ثبت و راه اندازی شرکت تجاری صورت میگیرد.
هزینه دریافتی شامل هزینه های ثبت شرکت – هزینه های دولتی – استخدام 3 وکیل در جه یک در کشور مقصد – هزینه اجاره مکان زندگی جهت دریافت پاسخ استعلام پلیس محلی – و هزینه مشاور می باشد

ثبت شرکت در آمریکا
ثبت شرکت در آمریکا در مدت بین 20 تا 30 روز کاری
ثبت و راه اندازی شرکت تجاری ....
هزینه دریافتی شامل هزینه های ثبت شرکت – هزینه های دولتی – هزینه اجاره مکان زندگی جهت دریافت پاسخ استعلام پلیس ایالت متحده– و هزینه مشاور می باشد

ارسال دعوتنامه
ارسال دعوتنامه از کشورهای چین – جمهوری چک – جمهوری اسلوواکی – لهستان – مجارستان
مدت زمان ارسال دعوتنامه ۲۰ روز کاری
مبلغ ارسال دعوتنامه 1200 یورو تجاری و 1400 یورو شخصی

با آرزوی موفقیت برای شما هموتنان عزیز

IRAN: 09169139909ملک زاده
09364349494


http://www.eghamat.blogsky.com
http://www.eghamat-visa.blogfa.com


Email: mohsen_malekzadeh@yahoo.com

Chat: mohsen_malekzadeh@yahoo.com
اقامت اروپا (شنگن) از طریق ثبت شرکت - طرح تجاری - اجاره تجاری - ویزای شنگن - فرم ویزا چین - استخدام در ادارات دولتی - استخدام در ادارات دولتی - استخدام در ادارات دولتی - استخدام در ادارات دولتی - استخدام در ادارات دولتی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: shahyad
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 256
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: shahyad
در مـورد: اقامت اروپا (شنگن) از طريق ثبت شرکت و طرح تجاري
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com