نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

کداميک از فرزندانتان را مي توانيد، با خود به کانادا ببريد؟

تغییراتی که در مورد فرزندان وابسته در پرونده های مهاجرتی کانادا از August 1,2014 برابر 10مرداد 1393 اعمال شد باعث گردیده است که محدودیت هایی برای افراد بالای 19 سال بوجود آید. طبق اعلام دولت کانادا از این تاریخ فقط فرزندان تا 19 سال می توانند جزو پرونده پدر یا مادر خویش باشند، در قانون قبلی این سن برابر 21 سال یا بالاتر به شرطی که مشغول به تحصیل بوده باشند، بود.این فرزندان وابسته من بعد باید طبق قانون جدید پرونده اقامتی خود را پیگیری کنند.فرزندان وابسته چه گروهی هستند؟

طبق قانون مهاجرت کانادا، فرزند وابسته فقط به فرزند واقعی (فرزند خونی) یا فرزند خوانده گفته نمی شود، بلکه طبق قانون قبلی تمام کسانیکه شرایط زیر را داشته باشند، جزو این دسته از افراد هستند:

- فرزند زیر 22 سال که ازدواج نکرده یا شریک زندگی ندارد.

- تا قبل از 22 سالگی به دلیل ناتوانی ذهنی و جسمی تحت پوشش مالی و حمایت پدر و مادر خود است.

- تحت حمایت پدر و مادر خود تا سن 22 سالگی می باشد، به شرطی که مشغول به تحصیل تمام وقت باشد و ازدواج نکرده باشد.حال تغییرات این قانون چه بوده است؟

مهمترین تغییر دولت کانادا در مورد فرزندان وابسته dependent Child کاهش این سن از 22 سالگی به 19 سالگی می باشد. این بدان معنی خواهد بود که از ابتدای آگوست 2014 فقط کسانیکه دارای شرایط زیر می باشند جزو فرزند وابسته در پرونده خانواده خود گنجانده می شوند:

- کمتر از 19 سال سن داشته باشند.

- ازدواج نکرده باشند یا شریک جنسی common-law نداشته باشند.نکته مهم این است که اگر فرزند شما بالای 19 سال باشد و مشغول به تحصیل تمام وقت باشد نیز نمی تواند جزو پرونده پدر و مادر خویش باشد! اما فرزندانی که دارای مشکلات ذهنی و جسمی هستند مشمول این قانون نمی باشند.

همچون روال گذشته هزینه بررسی پرونده فرزند وابسته 150$ کانادا خواهدبود.دلیل منطقی دولت کانادا برای کاهش سن وابستگی "فرزند وابسته"

مهمترین دلیل دولت کانادا برای جذب مهاجر در تمام روشهای مهاجرتی و طبق قانون مهاجرت و حمایت از پناهندگان کانادا، سودمند بودن مهاجر برای اقتصاد کانادا است. به بیان دیگر هدف از اعطای اقامت به مهاجر جدید، جذب سریعتر فرد در بازار کار کانادا است.

هم اکنون دولت کانادا مدعی است که با توجه به تحقیقات وسیعی که انجام داده است، به این نتیجه رسیده است که فرزندان بین سن 15 تا 18 سال خیلی سریعتر از فرزندان بین سن 19 تا 21 جذب بازار کار می شوند.

فرزندان وابسته حدود یک سوم کل خانواده های مهاجر را در هر سال شامل می شوند. از سویی دولت کانادا معتقد است که وقت زیادی از افسران مهاجرت در ویزا آفیس های مختلف کانادا گرفته می شود تا تشخیص دهندکه یک فرزند خانواده واقعا مشغول به تحصیل بوده است یا خیر! در بسیاری از موارد خانواده در این مورد دروغ نیز گفته اند. لذا سرعت رسیدگی به پرونده ها با توجه به حجم زیاد این گروه از افراد زیاد شده بود.

حذف قانون مشغول به تحصیل بودن فرزند جهت ماندن در پرونده مهاجرتی پدر و مادر و مدارک جعلی که خانواده ها برای نشان دادن مشغول به تحصیل بودن فرزندشان ارائه داده اند، باعث ایجاد تاخیر زیادی شده بود. در حال حاضر با حذف این موضوع روند رسیدگی سریعتر و ساده تر خواهد شد.مهاجرت با فرزندان به کانادا

کاهش این سن تاثیر بسزایی بر خانواده های مهاجر خواهد داشت. اگر خیلی از خانواده ها نتوانند با فرزندانشان به کانادا مهاجرت کنند شاید منصرف شوند و به کانادا نروند.البته این قانون شامل پرونده های بعد از اول آگوست خواهد بود. لذا باید برای فرزندانتان قبل از رسیدن به سن 19 پرونده مهاجرتی باز کنید وگرنه اگر مشمول این قانون شدید،می توانید با یکی از ویزاهای زیر که توسط موسسه مهاجرتی گنجی خدمات کاملی ارائه می شود، فرزندانتان را همراه خود در کانادا ببینید:

- ویزای دانشجویی Student Visa

- ویزای نیروی متخصص فدرال FSW و یا نیروی متخصص کبک QSW

- ویزای کار موقت Work Permit

- ویزای توریستی Temporary Resident Visa - TRV

- و . . .
مهاجرت به کانادا - هزینه مهاجرت به کانادا - شرایط تحصیل در کانادا - شرایط تحصیل در کانادا - شرایط تحصیل در کانادا - موسسه ازدواج


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: گنجی
ایمــیل:
تلفن:
۲۲۸۹۵۴۹۶
موقعیت: تهران
آدرس: پاسداران
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 6


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: گنجی
در مـورد: کداميک از فرزندانتان را مي توانيد، با خود به کانادا ببريد؟
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com