نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

نجات يک معتاد نجات يک زندگي (کمپ رهايي احمد آباد مستوفي )

ما منتظر تو عزیز هستیم
اعتیاد یك بیماری روانی، اجتماعی، اقتصادی است كه بر اثر فعل و انفعال تدریجی بین بدن انسان و مواد شیمیائی تحت تأثیر یك سلسله شرایط و اوضاع و احوال خاص روانی، اقتصادی، اجتماعی و سنتی به وجود می‌آید.
نشان دادن راهی برای زندگی بدون مواد مخدر و کمک به همدردان در حال عذاب ( در حال مصرف ) و آماده سازی رهجویان برای وصل شدن به جلسات و محیط اجتماع.
کمپ رهایی احمد آباد مستوفی در تاریخ پنجم مهر ماه سال یک هزار سیصد و هشتاد و پنج ، واقع در احمد آباد مستوفی ( تهران ، اسلامشهر ) جهت همدردان افتتاح شد.
کمپ رهایی شرایطی را به وجود آورده که رهجویان و همدردان بتوانند به راحتی در آن زندگی کنند تا بتوانند به هدف اصلی خود یعنی پاکی و بهبودی دست پیدا کنند.
- مزیت های کمپ رهایی :
پاک ماندن طولانی مدت - امکانات بهتر و جذاب تر جهت رفاه حال رهجویان - آمار بیشترین در صد پذیرش - داشتن فضایی سبز و دلنشین در محیطی خوش آب و هوا و دارا بودن امکانات رفاهی و ورزشی و تفریحی و سرگرمی
- دوره حضور در کمپ :
دوره حضور در کمپ 21 روزه است. فرد معتاد پس از طی کردن 21 روز به سلامت جسمی و تا حدودی روحی می رسد
- هفته ی اول هفته فیزیکی و یا سم زدایی
- هفته دوم هفته بیقراری
- هفته سوم هفته صبر کردن
ما تلاش می کنیم با امکانات موجود در کمپ رهایی ، باعث آرامش ،نشاط و سرگرمی در محیط کمپ جهت رفاه حال رهجویان باشیم.
چرا افراد و بخصوص جوانان به مواد اعتیاد آور گرایش پیدا می كنند؟
كسب لذت - كاهش درد- درمان بی خوابی - افزایش نیروی جسمی و بدنی - تعدادی از افراد موقع بروز مشكلات فردی یا خانوادگی به داروهای اعتیاد آور پناه می برند- افزایش فعالیتهای اجتماعی- افزایش قدرت ذهن- تسكین اضطراب و افسردگی- تاثیر محیط و الگو برداری از دیگران.
آسیب پذیری جوانان در دوران بلوغ :
دوران بلوغ دوره‌ایست که فرد با تضادها و کشمکشهای متعدد درونی مواجه می‌گردد. در این زمان او بخوبی احساس می‌کند که به مرحله‌ای جدید از زندگی می‌بایستی وارد شود و مسولیتی در قبال خود و جامعه‌اش اتخاذ نماید. مرحله‌ای که او را با نگرانی ، اضطراب و مشکل تصمیم گیری روبرو می‌سازد و او سعی می‌کند بگونه‌ای بر مشکلات خویش فائق آید. عدم توجه به اعضای خانوداه توقعات بیجا و بی‌مورد اطرافیان ، بدون در نظر گرفتن حساسیت این دوره و توقعات و ارزشهای متضاد اجتماعی اختلالات تطابقی در خانواده و زمینه‌های نامطلوب شخصیتی فرد بسهولت وی را در این دوره در مقابل انحرافات مختلف آسیب پذیر می‌سازد

برای اطلاعات بیشتر پذیرش رهجو با ما تماس بگیرید.
تلفکس : 2725949-0228
تلفن : 2726717-0228
موبایل : 09125459035
فکس : 2725949-0228
ایمیل : info@camprahaee.com
www.camprahaee.com
آقای خردمند


کمپ رهایی احمد آباد مستوفی - نجات یک معتاد - روانی - مواد مخدر - رهجویان - روحی - دوران بلوغ - آسیب پذیری جوانان - امکانات رفاهی - اضطراب


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: info@farayaz.com
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: تهران
آدرس: تهران : بزرگراه آزادگان ، شهرک احمد آباد مستوفی ، میدان مشعل ، خیابان شهید رمضانی ، چهارراه گلشن جنب مدرسه امیر کبیر ، پلاک 4.
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 40
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: info@farayaz.com
در مـورد: نجات يک معتاد نجات يک زندگي (کمپ رهايي احمد آباد مستوفي )
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com