نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

VirMAX for men- سفت کننده آلت مردان

- VirMAX for men- ویرماکس برای آقایان - اولین مکمل 100% گیاهی (بدون اثرات جانبی) با اثر بخشی در زمان بسیار کوتاه 45 دقیقه پس از مصرف برای بالا بردن میل جنسی و توان جسمی و زمان سفتی آلت و رسیدن به نهایت لذت جنسی است.(حتی انجام دادن چند بارمقاربت در یک زمان)
- با استفاده از ویرماکس میتوانید با بالا بردن زمان سفتی آلت و بالا بردن توان جسمی موجب بالا رفتن زمان مقاربت شده لذا بالاترین حسی جنسی را به خود و شریک جنسی خود هدیه دهید.
- با ویرماکس ارگاسم واقعی را به شریک جنسی خود هدیه کنید.
- با مصرف این مکمل 100% گیاهی دیگر احتیاجی به مصرف داروهای شیمیایی بسیار مضرمثل Viagra (ویاگرا) یا Sildnafil و..... ندارید زیرا این داروها باعث طپش قلب ؛ سردرد ؛ حساسیت و.... میشوند.
- VirMAX for men- ویرماکس برای آقایان – مکملی برای درمان قطعی سرد مزاجی آقایان است.
- VirMAX for men- ویرماکس برای آقایان - مکملی برای افزایش میل جنسی و افزایش زمان سفتی آلت در هنگام مقاربت است.
- VirMAX for men- ویرماکس برای آقایان – مکملی که با بالا بردن توان و استقامت جسمی ، خستگی و فرسودگی بعد از مقاربت را از شما میگیرد و شما را شاداب و با قدرت نگاه میدارد.
- VirMAX for men- ویرماکس برای آقایان – مکملی است برای ایجاد یک حس خود بخودی یا اشتیاق شدید و قابل اطمینان جنسی، برای تمام سنین و تمام کسانی که میخواهند بالا ترین لذت و عمل کرد جنسی را به خود و شریک جنسی خود هدیه کنند.
- این مکمل محصول شرکت World Health.Drug Development and commercial Ltd پیشگام و بزرگترین تولید کننده مکمل های طبیعی در آمریکا و دنیا است.
- در سال 1998 برنده جایزه نوبل پزشکی دانشمندی بود که توانست تاثیر Nitric Oxide (نیتریک اکسید)را در تنظیم گردش خون کشف کند . افزایش زمان سفتی آلت برای زیاد کردن زمان مقاربت منوط به جریان سریع خون در شریانها و رگهای آلت است وطبق آنچه در آزمایشات بالینی و کلینیکی نشان داده شده سطح Nitric Oxide (نیتریک اکسید) در بدن تاثیر مستقیم برتنظیم رقیق شدن و گردش سریعتر خون در شریانها و رگها دارد .
- میزان نیتریک اکسید در بدن به دلایل مختلف از جمله استرس ، کهولت سن و مسائل روحی و روانی ونوع زندگی ماشینی .... کم میشود و این کمبود باعث کندی گردش خون شده و مستقیما" بر روی میل و توان جنسی اثر سوء گذاشته و باعث کم شدن تمایلات جنسی می شود.
- چون اصلی ترین مواد تشکیل دهنده VirMAX for men- ویرماکس برای آقایان - باعث بالا رفتن میزان Nitric Oxide (نیتریک اکسید) در بدن می شود لذا استفاده از آنرا به تمام آقایان توصیه می کنیم .
- VirMAX for men- ویرماکس برای آقایان - با فرمولاسیونی 100% گیاهی شامل محتویات زیر است :
- Zizyphi Fructus (زیزیفی فراکتوس): یک عنصر طبیعی و سازنده Nitric Oxide (نیتریک اکسید) در بدن.
- Niacin (نیاسین): که با ریلکس کردن دیواره شریانهای اصلی سرخ رگ و سیاه رگ باعث بهبود چرخش خون در بدن می شود.
- فرمولاسیونی از Asian Ginseng Root (ریشه درخت جنسینگ آسیایی) Ginkgo Biloba (جینکگو بلوبا) L-Arginine (ال- آرجنین)و دیگر آمینو اسیدهای گیاهی ، طراحی شده برای بالا بردن چرخش و تولید Nitric Oxide (نیتریک اکسید) در بدن آقایان.
- یک ترکیب قوی از Cnidium Monniera Seed (کنیدیوم منیرا سید) و Angelica Pubescens Root (ریشه آنجلیکا پیوبسنس) برای بالا بردن توان و استقامت جسمی بدن میباشد.
- دستور استفاده از VirMAX for men- ویرماکس :
o این مکمل دارای د وره مصرف نیست استفاده از آن آسان و واکنش و آن سریع و مشخص است.
- این مکمل هیچگونه زمان بندی و آمادگی خا صی برای مصرف ندارد. به راحتی به رژیم غذایی شما اضافه میشود و برای تمام سنین مناسب است.
- کافیست 2 عدد ازاین قرص را 45 دقیقه قبل از فعالیت جنسی همراه یک لیوان آب خورده تا با اولین تجربه از اثرات آن تا ساعتها استفاده کرده و شگفت زده بشوید.
- کسانی که دارای سرد مزاجی هستند و میخواهند آنرا درمان کنند ویا کسانی که میخواهند به طور دائم میل و قدرت جنسی خود را بالا به برند می توانند با خوردن روزی 2 عدد از این قرص مکمل (صبح و شب) به خواسته خود برسند.
- این مکمل با فرمولاسیونی متفاوت برا ی هر دوگروه مردان و زنان طراحی شده است.
- سفارش خرید این مکمل گیاهی :
- این مکمل دارای قوطی های 30 تایی می باشد و قیمت هر قوطی 60000 تومان است.
- یرای خرید با شماره تماس 09195370553 کوروش پارسی ویا email: koroosh.parsi@gmail.com تماس در تهران دارو را در محل تحویل گرفته سپس مبلغ را پرداخت نمایید و در شهرستانهاپس از واریز مبلغ به بانک توسط پست دارو را تحویل بگیرید.
- با آرزوی شادابی و سلامت برای شما
virmax - ویرمکس - سفت کننده آلت - آلت تناسلی - s.gif - f - - - admin/img/loading.gif


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: korosh parsi
ایمــیل:
تلفن:
09195370553
موقعیت: تهران
آدرس: خ پیروزی خ شکوفه پ 20
قیمت: 60000
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  سه شنبه 30 دی 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 1376
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: korosh parsi
در مـورد: VirMAX for men- سفت کننده آلت مردان
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com