نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

VirMax for Women – ويرماكس براي خانمها– افزايش دهنده ميل جنسي بانوان


VirMax for Women – ویرماكس برای خانمها – اولین مكمل 100% گیاهی (بدون عوارض جانبی) با اثر بخشی سریع در زمان بسیار كوتاه 45 دقیقه پس ازمصرف ، اوج میل جنسی و بالاترین كیفیت عمل مقاربت را تجربه كنید و رسیدن به نهایت لذت جنسی و ارگاسم واقعی را احساس كنید .
- ویرماكس تجربه نهایت لذت جنسی و ارگاسم واقعی است.
- با مصرف این داروی 100% گیاهی دیگر احتیاجی به مصرف داروهای شیمیایی بسیار مضر ندارید زیرا این داروها باعث طپش قلب ؛ سردرد ؛ حساسیت و.... میشوند.
- VirMax for Women – ویرماكس برای خانمها – مكملی برای افزایش میل جنسی و توان جسمی در خانمها است.
- VirMax for Women – ویرماكس برای خانمها – درمان قطعی سرد مزاجی خانمها است.
- VirMax for Women – ویرماكس برای خانمها – تنظیم كننده زمان قاعدگی و راحت تر كننده ناراحتی های وابسته به دوران حیض با تنظیم میزان هرمن استروژن در بدن خانمها.
- VirMax for Women – ویرماكس برای خانمها – مكملی است برای ایجاد یك حس خود بخودی یا اشتیاق شدید و قابل اطمینان جنسی، برای تمام سنین و تمام كسانی كه میخواهند بالا ترین لذت و عمل كرد جنسی را به خود و شریك جنسی خود هدیه كنند.
- این مكمل محصول شركت World Health Drug Development and commercial Ltd پیشگام و بزرگترین تولید كننده مكمل های طبیعی در آمریكا و دنیا است.
- در سال 1998 برنده جایزه نوبل پزشكی دانشمندی بود كه توانست تاثیر Nitric Oxide (نیتریك اكسید)را در تنظیم گردش خون كشف كند . افزایش میل جنسی خانمها منوط به جریان سریع خون در شریانها و رگهای سیستم تناسلی آنهاست وطبق آنچه در آزمایشات بالینی و كلینیكی نشان داده شده سطح Nitric Oxide (نیتریك اكسید) در بدن تاثیر مستقیم برتنظیم رقیق شدن خون و گردش سریعتر آن در شریانها و رگها دارد .
- میزان نیتریك اكسید در بدن به دلایل مختلف از جمله استرس ، كهولت سن و مسائل روحی و روانی ونوع زندگی ماشینی .... كم میشود و این كمبود باعث كندی گردش خون شده و مستقیما" بر روی میل و توان جنسی اثر سوء گذاشته و باعث كم شدن تمایلات جنسی می شود.
- چون اصلی ترین مواد تشكیل دهنده VirMax for Women – ویرماكس برای خانمها – باعث بالا رفتن میزان Nitric Oxide (نیتریك اكسید) در بدن می شود لذا استفاده از آنرا به تمام خانمها توصیه می كنیم .
- VirMax for Women – ویرماكس برای خانمها – با فرمولاسیونی 100% گیاهی شامل محتویات زیر است :
- شامل Zizyphi Fructus (زیزیفی فراكتوس) : یك عنصر طبیعی كه میزان Nitric Oxide (نیتریك اكسید) را در بدن بالا می برد.
- شامل Niacin (نیاسین) : كه با ریلكس كردن دیواره شریانهای اصلی سرخ رگ و سیاه رگ باعث بهبود چرخش خون در بدن می شود.
- شامل فرمولاسیون خاصی از Kudzu Root (ریشه كودزو)Ginkgo Biloba (جینك گو بلوبا)L-Arginine (ال-آرجنین) : برای بهبود بخشی به مقدار آمینواسیدها و بالا بردن Estrogen (استروژن ، هرمن جنسی زنان) و Nitric Oxid (نیتریك اكسید) در بدن خانمها است.
- شامل Hawthon Barry (هوتن بری) و Golden Seal (گلدن سیال): برای تعمین كردن نیروی دیواره رگهای خونی جهت بهبود گردش خون در تمام نقاط بدن خانمها.
- شامل Chast Barry (چست بری) : برای افزایش تولید و فعالیت هرمنهای زنانه و همچنین كمك به تنظیم چرخش زمان قاعدگی و راحت تر شدن ناراحتی های وابسته به دوران حیض در خانمها است.
- شامل یك تركیب قوی از Cnidium Monniera Seed (كنیدیوم منیرا سید) و Angelica Pubescens Root (ریشه آنجلیكا پیوبسنس) برای بالا بردن توان و استقامت جسمی در بدن میباشد.
طبق تحقیقات روانشناسی و بالینی ، مشكلات جنسی خانمها به دو گروه اصلی تقسیم میشود:
الف : مشكلات اولیه : كسانی كه به تماس جنسی احتیاج نداشده و یا سرد مزاج هستند ، كسانی كه تجربیات جنسی نا گواری داشته و باعث انزجار از مقاربت در آنها شده است و كسانی كه در سنین بالای 20 سال هستند و اصلا" تجربه جنسی نداشته اند و در اولین تماسها دچار اضطراب ، استرس ، ..... شده اند.
ب : مشكلات ثانویه : خانمهایی كه در گذشته از لحاض روابط جنسی مشكل نداشته اند و یا بصورت تدریجی یا ناگهانی بر اثر یكنواختی زندگی ، استرسهای روزمره ، مشكلات متعدد روحی و روانی و ... دچار كاهش شور و میل جنسی شده اند . (كه البته این مورد بسیار شایع تر می باشد)
دلایل كاهش امیال جنسی خانمها :
اصلی ترین دلیل كاهش امیال جنسی در خانمها مسائل روحی و احساسی ( هیجانی ) میباشد.از جمله برخی از این موارد :
- ترس و بازداری از مسائل جنسی و انواع كام گیری ها
- استرس ، فرسودگی روحی و خستگی ناشی از زندگی روزمره
- پریشانی ، اندوه و افسردگی
- كمبود دانش روابط جنسی ، پیش داوری و قضاوتهای نا درست بر اساس شنیده ها
- اضطراب و دل واپسی درباره مراسلات یا مكاتبات جنسی
- مشكلات ارتباطی و شخصیتی
- از دست دادن اعتماد ، امید و اطمینان
- رفتارهای غلط قبل و بعد از مقاربت
از جمله مهم ترین دلایل ویرانی و تباه شدن میل جنسی در خانمها می باشد.
- دلایل استفاده از ویرماكس برای خانمها :
1 . این مكمل دارای د وره مصرف نیست استفاده از آن آسان و واكنش و آن سریع و مشخص است.
2 . این مكمل برای آماده سازی وا یجاد یك اشتیاق شدیدو خود به خودی جنسی برای بانوان است.
3 . این مكمل با فرمولاسیونی بسیار قوی و قابل اطمینان برای بالا بردن اعتماد به نفس و از بین بردن استرس و اضطراب در هنگام عمل جنسی است.
4 . این مكمل اورگاسم واقعی را به خانمها هدیه میكند و باعث تجربكردن یك رابطه لذت بخش جنسی شده لذا سلامت روابط جنسی وروحی را تضمین میكند.
5 . این مكمل برای تمام سنین و كسانی می باشد كه میخواهند با بالا بردن میزان حساسیت و شدت جنسی از مقاربت خود نهایت لذت را تجربه كنند.
- ویرماكس دیدگاه شما را نسبت به زندگی تغییر میدهد
- دستور مصرف VirMax for Women – ویرماكس برای خانمها :
- این مكمل هیچگونه زمان بندی و آمادگی خا صی برای مصرف ندارد. به راحتی به رژیم غذایی شما اضافه میشود و برای تمام سنین مناسب است.
- كافیست 2 عدد ازاین قرص را 45 دقیقه قبل از فعالیت جنسی همراه یك لیوان آب خورده تا با اولین تجربه از اثرات آن تا ساعتها استفاده كرده و شگفت زده بشوید.
- خانمهایی كه دارای سرد مزاجی هستند و می خواهند آنرا درمان كنند ویا كسانی كه میخواهند به طور دائم میل و قدرت جنسی خود را بالا به برند می توانند با خوردن روزی 2 عدد از این قرص مكمل (صبح و شب) به خواسته خود برسند.
- این دارو با فرمولاسیونی متفاوت برا ی هر دوگروه مردان و زنان طراحی شده است.
- سفارش خرید این مكمل گیاهی :
- این مكمل دارای قوطی های 30 تایی می باشد و قیمت هر قوطی 60000 تومان است.
- یرای خرید با شماره تماس 09195370553 كوروش پارسی ویا email: koroosh.parsi@gmail.com تماس در تهران دارو را در محل تحویل گرفته سپس مبلغ را پرداخت نمایید و در شهرستانهاپس از واریز مبلغ به بانك توسط پست دارو را تحویل بگیرید.
- با آرزوی شادابی و سلامت برای شما
افزایش میل جنسی خانمها - مقاربت - حیض - سرد مزاجی - ارگاسم - قرص های گیاهی - قرص


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: korosh parsi
ایمــیل:
تلفن:
09195370553
موقعیت: تهران
آدرس: خ پیروزی خ شکوفه پ 20
قیمت: 60000
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 279
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: korosh parsi
در مـورد: VirMax for Women – ويرماكس براي خانمها– افزايش دهنده ميل جنسي بانوان
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com