نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

دتاي هندي

پودر گیاهی ترک اعتیاد دتای هندی
توضیحات دتای هندی : 09108162009 آقای مهدی پور
دتای هندی یک نوع ادویه کشور هند است که به عنوان داروی گیاهی ترک اعتیاد و بهترین دارو گیاهی ترک اعتیاد کشور هند ، چین ، مالزی ، بحرین ، شناخته شده است که نشاط و سر خوشی آن بسیار بالا و عوارضی ندارد و فاقد مواد مخدر و شیمیایی است . شرکت آریانا با مدیریت مهدی پور اولین وارد کننده این دارو میباشد . فروش این دارو هم به صورت عمده هم به صورت غیر عمده و کاملا پلمب و اصل توسط اداره پست به تمام نقاط کشور میباشد . این دارو آزمایش شده و به هیچ عنوان قرصهای شیمیای یا مرفین یا مواد مخدر ندارد و به هیچ عنوان آزمایش اعتیاد را مثبت نکرده بلکه کبد را پاک میکند .هنگام درمان با دتای هندی کوچکترین اثری از خماری - رعشه - عرق سرد – خمیازه بد اخلاقی - بی حالی - رخوت و کم حوصلگی وجود ندارد . هنگام درمان نیازی به بستری شدن نبوده و درمان کاملا سرپائی و پنهانی صورت میگیرد .در پودرگیاهی دتا گیاه و قارچهایی وجود دارد که شخص را کاملا از وسوسه مواد مخدر رها میسازد. پودرگیاهی دتا در کوتاه ترین زمان و با کمترین قیمت ممکن هر نوع اعتیاد را به راحتی وصف نکردنی درمان می کند. پودرگیاهی دتای هندی وزن از دست رفته و چهره پریشان بیمار از قبیل رنگ کبودی زیر چشم و روی لب و لاغری بدن و .......... را طی چند روز باز سازی می کند . در دتا جلبک اسپرولینای تایلندی وجود دارد که بسیار نیروبخش و انرژی زا بوده و هنگام مصرف فعالیت روزانه چند برابر می شود. بعد از چهار روز از گذراندن دوره میتوانید آزمایش اعتیاد را با خیال راحت انجام دهید و نتیجه این داروی معجزه آسا را ملاحظه فرمائید به خصوصیات و نکات قابل توجه دتای هندی که در چند خط زیر بیان شده است به دقت توجه فرمایید .
آقای مهدی پور 09108162009 شرکت آریانا.
خصوصیات خوب دارو :
1 : بدون وابستگی . استفاده افراد عادی به صورت درصد کم برای آرامش و رفع افسردگی.
2 : نشاط دارو آنقدر بالا است که باعث شادابی و انرژی روزانه میشود .
3 : دوره دارو بین 20 تا 45 روز است که نیاز به استراحت ندارد حتی روز اول هم میتوانید کارهای سنگین روزانه را انجام دهید .
4 : ایجاد تنفر . ) هنگام استفاد از پودر از تمام موادهای مخدر تنفر پیدا میکنید. (
5 : سم زدای و بدون مثبتی آزمایش .
6 : ارسال رایگان به تمام نقاط کشور توسط اداره پست میباشد لازم به ذکر است که اداره پست به هیچ عنوان کالا و داروهای غیر مجاز را ارسال نمیکند.
7 : دارو شرکتی میباشد و بسته بندی پلمب شرکت آریانا را دارد و دارو اصل را با هلوگرام خورشیدی 8 رنگ orginal خریداری کنید.
8 : دارو را میتوان با لبنیات خورد از جمله دوغ چون آن را قوی میکن و گیرای آن بالا میرود.
9 : در صورتی که میخواهید خود شما داروی شرکت ما را (شرکت آریانا ) تست کنید. هم میتوانید قبل مصرف از دارو دتا هم بعد مصرف از خودتون هر نوع آزمایش که دوست دارید از دارو یا خودتون گرفته و خیال خود را راحت کنید. که داروی ما اعتیاد ندارد و حاوی مواد شیمیای یا هر دارو دیگه نیست . آقای مهدی پور 09108162009
دستور مصرف دتای هندی:
روش اول: روزی 2 وعده هر وعده یک قاشق صبحانه خوری طوری که نه زیاده روی شود نه کم که خمار شوید مصرف باید طوری باشد که یک فرد عادی باشید. توجه داشته باشید که روز بعد از روز قبل حتی شده اگر یک سر سوزن کمتر مصرف کنید.
روش دوم روش بهتر میباشد: در این روش از پودر زرد رنگ روزی2 قاشق چایی خوری داخل دوغ یا آب در 2 وعده ساعت 10 و ساعت 16 به اندازه هر بار یک قاشق چایی خوری خوری میل میکنید . اما در هر بار مصرف به همان اندازه از پودر سبز را داخل پودر زرد ریخته و پودر زرد را به هم میزنید تا پودر سبز مخلوط پودر زرد شود . برای مثال ( من یک بسته پودر زرد و یک بسته پودر سبز دارم اما فقط از پودر زرد مصرف میکنم بعد مصرف به همان اندازه که از پودر زرد خورده ام به همان اندازه از پودر سبز را داخل پودر زرد کرده و پودر زرد را به هم میزنم در روزهای آینده جلو میرویم دیگر پودر سبز تمام شده و رنگ پودر زرد به رنگ سبز در آمده و در ادامه به صورت عادی باقی مانده را میخوریم ).

نکات مهم :
1: به هیچ عنوان از داروگیاهی یا مکانهای دیگر دارو دتا را به عنوان شرکت آریانا خریداری نکنید مگر آنکه هولوگرام ما را داشته و بسته های آن پلمب باشد .
2: بعضی از دارو گیاهی ها داروهای دست سازی را که از موادی مانند دیازپام ترامادول ...... یا مواد مخدر به عنوان دتای هندی به خورد مردم میدهند که بسیار خطر ناک است و باید حتمی از مجوز یا دارو مطمان باشد.
3: لازم به ذکر است اراده بسیار مهم است و اگر پس از درمان و گذشت زمان چند ماهه یا چند ساله فرد برای جلوگیری از وسوسه سرگرمی های را برای خود ایجاد کند. یا به کلاسهای ان ای برود.
اعتیاد یک بیماری است نه یک جرم
فقط خدا و یک قدرت لازم است که هزاران مشکل را به این راحتی از زندگی بیرون کرد.
آقای مهدی پور 09108162009 شرکت آریانا
دتا هندی - دتاهندی - دتای هندی - ترک اعتیاد - دارو - دارو ترک اعتیاد - داروترک اعتیاد - گیاهی - درمان اعتیاد - ترکیبات دتا عوارض متادن


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: deta140
ایمــیل:
تلفن:
09108162009
موقعیت: تهران
آدرس: اا
قیمت: 000
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 4
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: deta140
در مـورد: دتاي هندي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com