نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

روش هاي کاشت مو

Follicular Isolation Technique - FIT: روشی که به صورت برداشت تک تک موها از محل برداشت به ناحیه کاشت انجام میگیرد. این روش بر روی ظاهر محدوده دهنده مو تاثیری نخواهد گذاشت.
SAFE یا امن: این روش درواقع همان روش FIT است با این تفاوت که با ابزار کاشت و برداشت دقیقتری انجام میگیرد. لازم به ذکر است که با پدید آمدن روشهای جدید MFTT و DFTT روش SAFE در کشورهای مدرن مورد استفاده قرار نمی گیرد اما به دلیل کیفیت بهتری که نسبت به روش FIT دارد، دربرخی مراکز در کشورهای در حال توسعه استفاده می شود.
Micro Follicular Isolation Techniqu- MFIT: این روش یک روش بسیار ظریف و دقیق است که با ابزارهای مدرن با دقت بالا انجام میگیرد. به عبارتی همان روش FIT مدرن است که در سطح میکرو انجام می شود. با این روش موفقیت در عمل کاشت بیشتر تحت تاثیر دقت برداشت است و خطاهای احتمالی ناشی از کم دقتی جراح به حداقل میرسد. نتیجه کاشت موبه این روش اصولا" موفقیت آمیزبوده و رضایت متقاضی را به همراه خواهد داشت چراکه در پی آن یک رویش طبیعی و مطابق با پوست سر ایجاد خواهد شد.
DFTT: این روش آخرین روش ارائه شده در سال 2013 است. در این روش سعی شده که با بالاتر بردن همزمان سرعت و دقت اجرا بهترین نتیجه و بیشترین رضایتمندی ازعمل کاشت حاصل شود.
Follicular Unit Transplant – FUT: در مواردی که متقاضی از بانک موی مناسبی برخوردار باشد و زمان برایش از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد، نواری از پشت سر بیمار به عنوان منطقه دهنده مو برداشت می شود وبرای کاشت درمحل مورد نظر استفاده می شود، بدین صورت که این نوار بخش بندی شده و هر بخش یک فولیکول مورا شامل می شود.
Combined Methods: یا همان روش ترکیبی که درواقع ترکیب روشهای SAFE وDEFT است.

تمامی روش های فوق کاملا" علمی بوده و مورد تائید FDA آمریکا و وزارت بهداشت و درمان کشوراست. کاشت موی طبیعی کاملا" بدون درد بوده و بیمار بلافاصله بعد از عمل مرخص می شود.
برخی مراکز تبلیغاتی بر اساس کاشت تنها در یک روز با نرخ بالا را ارائه می کنند ولی باید گفت که درواقع با وجود تکنولوژی های جدید، کاشت تعداد زیاد تار مو در یک روز قابل انجام است اما این مساله را هم باید درنظر گرفت که پوست سر یک موجود زنده است و با کاشت مو تغییراتی در پوست سرایجاد می شود لذا توصیه می شود که ترجیحا" در زمان کاشت فاصله ای در جهت تطبیق فولیکولها با منطقه ای دیگراز پوست سر رعایت شود.
ادامه مطلب در سایت آسیاهیر
http://www.asiahair.ir/
پی آر پی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: amin agahi
ایمــیل:
تلفن:
02126413159
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت: 00000
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 26 اردیبهشت 1395
تاریخ انقضای آگهی:  یکشنبه 02 خرداد 1395
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 26 اردیبهشت 1395
بازديد: 9


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: amin agahi
در مـورد: روش هاي کاشت مو
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com