نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

رزين الياف سلولزي

رزین مخصوص الیاف سلولزی مالنــا
رزینی است که حلال آن آب می باشد و پس از خشک شدن بدلیل فعل و انفعالات شیمیائی که در آن رخ می دهد دیگر با آب ترکیب نشده و دربرابر حلالهائی همچون آب و بنزین مقاوم می باشد.
- این نوع رزین بعلت داشتن فرمول خاص ، مقاومت خوبی در برابر نورخورشید داشته و بعداز اجرا حتی در مقابل نورخورشید پوسته پوسته نمی شود و همچنین باعث بالابردن مقاومت سطح پوشش گردیده و از بروز رنگ پریدگی سطح پوشش در مقابل نورخورشید جلوگیری نموده که این خصوصیت یکی از مزیت های این نوع رزین نسبت به رزین های مشابه می باشد.
- از دیگر خصوصیت های این رزین نسبت به رزین های مشابه دارابودن خصوصیت الاستیسیته (کش سانی ) بودن آن می باشدکه باعث مقاوم نمودن سطح پوشش در برابر ترک های موئی می باشد(تاجائیکه ترک خوردگی خیلی هاد نباشد اجازه ترک خوردگی در سطح را نمی دهد.)
- از لحاظ میزان سطح پوشش دهی بعلت دارا بودن درصدجامد بالا حدودآ 10 الی 13 متر مربع با هر یک کیلوگرم از این نوع رزین با نسبت یک به یک با آب پوشش دهی داشته ، که نسبت به پوشش دهی رزین های مشابه باعث کاهش هزینه گردیده و مقرون بصرفه می باشد.
- بدلیل مرغوب بودن این نوع رزین ، پس از اجرا باعث تغییر(تیره گی و مات شدن) در رنگ سطح پوشش نمی گردد.
- این نوع رزین علاوه بر روی الیاف سلولزی بدلیل مرغوب بودن قابلیت اجرا بر روی سنگ ، آجر نما ، سیمان ، گچ را نیز دارا می باشد.
- PH متر - PH متر - PH متر - PH متر - PH متر - PH متر - PH متر - PH متر - سنگ


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: behdadkhmh
ایمــیل:
تلفن:
09133010078
موقعیت: اصفهان
آدرس: بلوارکشاورز
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 315
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: behdadkhmh
در مـورد: رزين الياف سلولزي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com