نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

پارکينگ, سايبان و گلخانه متحرک و جمع شونده

سایبان متحرك و جمع شونده
www.sayebun.com
پوششهای متحرک شرکت سایبان گستر داتیس یک سازه با قابلیت جمع شدن و دارای ابعاد متغییر می باشد. این پوشش به براحتی قابلیت حمل و نصب و توانایی پوشش محیط با سرعت و آسانی زیاد را دارا می باشد. سازه اصلی این پوشش از پروفیل آلومینیوم است که با مکانیزم فلزی برای بازو بسته شدن یکنواخت به یکدیگر متصل می شوند. جنس پوشش روی این سازه می توان از هر نوع پارچه یا پلاستیک با رنگهای مختلف قرار گیرد.
پوششهای متحرک در بسیاری از زمینه ها قابل استفاده می باشد که در زیر مواردی از کاربرد آن توضیح داده شده است:
1- پارکینگ اتومبیل
در منازل و محل کار که اتومبیل در فضای باز پارک می شود با استفاده از این پوشش می توان یک فضای زیبا و مناسب برای اتومبیل فراهم کرد که در عین حال می توان از همان فضا در صورت نبود اتومبیل برای کاربردهای دیگر استفاده نمود. درضمن این پوشش جلوی نوری که به طبقات پایین ساختمان می رسد را نمی گیرد و در زمستان می تواند از یخ زدگی اتومبیل نیز جلوگیری کند.
2- پوشش روی استخر
استخرهایی که در فضای باز قرار دارند برای مثال استخرهای شنا یا پرورش ماهی.
3- انبارهای موقتی
بعضی از واحدهای تولیدی یا انبارهای کالا در فصل های خاصی بعلت انباشت زیاد کالا در انبار از فضاهای باز اطراف انبار نیز استفاده می کنند که بصورت موقتی می باشد. در این حالت نیاز به پوششهای موقتی می باشد تا بتواند کالاها را از شرایط بد آب و هوایی محافظت نماید.
4- اتاقهای رنگ کاری
در صنعت یا در حرفه رنگ کاری همیشه نیاز به یک محیط ایزوله می باشد تا از نشستن گردو غبار برروی سطح رنگ کاری و در عین حال از پخش رنگ بعلت آلوده کردن محیط کار جلوگیری کند می باشد.
5- گلخانه
این پوشش بعلت متحرک بودن آن و نیز قابلیت استفاده از پوششهای شفاف در آن می تواند فضایی مناسب برای پرورش گل و گیاه باشد. در زمان آب و هوای مناسب می توان پوشش را جمع نمود تا گیاهان مستقیما در معرض تابش نور خورشید قرار بگیرند.
6- کارگاه های موقتی
در بعضی موقع برای کارهای تعمیراتی و ساخت و ساز نیاز به یک محیطه بسته کارگاهی می باشد تا عملیات ساخت و ساز و تعمیرات بهتر صورت بگیرد.
7- غرفه و نمایشگاه
با استفاده از این پوششها می توان غرفه های موقتی و یا نمایشگاه موقتی برپا نمود.
سایبان پارکینگ گلخانه متحرک جمع شونده تاشو


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: مصطفی ابراهیمی
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: تهران
آدرس: www.sayebun.com
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  شنبه 29 خرداد 1395
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 45
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: مصطفی ابراهیمی
در مـورد: پارکينگ, سايبان و گلخانه متحرک و جمع شونده
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com