نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

پانل هاي پيش ساخته سه جداره سبك

گروه تولیدی دیوار سازان نوین مبتكر و تولید كننده پانل های پیش ساخته سه جداره سبك ، مفتخراست با تولید و عرضه این محصول برای اولین بار در ایران و همگام با پیشرفت و توسعه نیازها و الگوهای جدید ساخت و ساز اعم از : سبكی ، عایق بودن ، مقاوم در مقابل زلزله ، سرعت و سادگی در اجراء و سایر امتیازات تحولی بزرگ در تولید مصالح ساختمانی با كیفیت برتر و با رعایت كامل مبحث 19 مقررات ملی ساختمان ( عایق سازی ) در زمینه ساخت دیوارهای جانبی و داخلی ساختمان را ارائه نماید .
( p – 01) مشخصات پانل های
ابعاد : 10*45*65
وزن : هر پانل 15 تا 18 كیلوگرم و هر متر مربع حدود 50 تا 60 كیلوگرم می باشد .
آنالیز ( تركیبات ) : هر پانل از سه جداره شامل دو جداره در طرفین هر كدام به قطر 2 سانتیمتر بتن سبك ( دو نوع پوكه معدنی سبك – سیمان تیپ 2 و افزودنیهای شیمیائی بتون ) و جداره میانی از پلی استایرن مرغوب به قطر 6 سانتیمتر با برشهای سی ان سی مخصوص و استفاده از ده بولتهای فولادی 5/2 سانت به هم متصل می شود .
روش اجراء : هر پانل در ابعاد جانبی دارای نری و مادگی بوده و هنگام اجراء با استفاده از ملات نرم سیمانی ( مخلوط خاك سنگ و سیمان ) مابین پانل ها همانند دیوارهای پیش ساخته گچی در هم فرو رفته و به سادگی چیده می شوند . همچنین برای به دست آوردن ابعاد كوچكتر توسط دستگاه سنگ فرز به راحتی بریده می شود و جهت اجراء تاسیسات به سادگی در محلهای مورد نیاز بوسیله دستگاه فرز شیارهای لازم در روی پانل در كمترین زمان انجام می شود .
ویژگیها :
رعایت مبحث 19 مقررات ملی ساختمان جهت عایق سازی دیوارهای خارجی و داخلی ، كاهش هزینه ها و حجم تاسیسات خنك كننده و گرم كننده سااختمان ، كاهش بارهای مرده ساختمان ، كاهش مصرف گچ و خاك در پوشش داخلی و سیمانكاری پوشش بیرونی ، پائین آوردن حجم آهن مصرفی در اسكلت و
فوندانسیون ، بدلیل وجود خلل و فرج در سطوح پانل ها چسبندگی زیادی به ملاتهای پوششی داخل و خارجی ، سرعت بالا در اجراء و حذف كلیه عملیات حمل مصالح مختلف در روشهای سنتی ، نداشتن پرت مصالح ، عدم نیاز به داربست و حذف كلیه محدودیتهای اجرائی در سیستم تردی پانل های یكپارچه .
سایت تخصصی صنعت كالا،لوازم و مصالح ساختمانی
www.kasranovin.ir
پانل های سه جداره - مصالح پیش ساخته - در مورد دیوار ساختمان - در مورد دیوار ساختمان - در مورد دیوار ساختمان - در مورد دیوار ساختمان - در مورد دیوار ساختمان - در مورد دیوار ساختمان - در مورد دیوار ساختمان - در مورد دیوار ساختمان


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: kasranovin
ایمــیل:
تلفن:
22880284 - 22880285 - 09124083307
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 92
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: kasranovin
در مـورد: پانل هاي پيش ساخته سه جداره سبك
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com