نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

کابينت آشپزخانه

درباره ما
اندیشه شکل گیری یک سازمان جهت تحقق " آشپزخانه برتر "در میان عده ای از متخصصین طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ,تولید , بازرگانی , طراحی سیستم و ... منجر به تاسیس " شرکت پایا " گردید.
عوامل " شرکت پایا " با مطالعه انتظارات و سلایق مشتریان , با یک نگاه آسیب شناسانه , به بازتولید پروسه ی " اخذ سفارش تا جلب رضایت مشتری " , پرداخته و با محور یت نیل به " بالاترین راندمان نسبی" در دو حوزه کیفی و کمی ؛ به ساختار پویای امروزین خود رسیده اند ؛ که این خود, آغاز فرداست...
امروزه آشپزخانه در جوامع شهری , دیگر آن مطبخ کهن دیروزی نیست که تنها کارکردش , طبخ غذای سلطانی توسط فرودستان , برای خان و خانزاده باشد !
کهان و مهان دیروز, در آشپزخانه خانواده شهری امروز, به آمد و شدند ؛ و اینگونه است که آشپز خانه چونان قلبی تپنده خون حیات را در شریان زندگی به جریان وا می دارد.
ایرانی در طی زمان هر پدیده نوظهوری را در صدف فرهنگ غنی خویش چون دری ذیقیمت به سرمنزلی بومی رسانیده است و در همین راستا معماری مدرن آپارتمانهای کلانشهر امروز نیز , عموما نتوانسته گسستی در پیوند ارکان خانواده ایجاد کند.
آری؛ آشپزخانه محل آمد و شد, نشست و برخاست , و پیوند تک تک اعضای خانواده با یکدیگر با محوریت بانوی ایرانی است.
ما بر آنیم تا با تقدیم " آشپزخانه برتر" به خانواده ایرانی , بستری مهیا سازیم "کار آمد و زیبا" برای ثبت خاطرات شیرین با هم بودن ...
کابینت آشپزخانه - کابینت ام دی اف - mdf - طراحی کابینت آشپزخانه


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: payacompany
ایمــیل:
تلفن:
021-22583036
موقعیت: ایران
آدرس: paya-co.ir
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 99
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: payacompany
در مـورد: کابينت آشپزخانه
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com