نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

بلکا ممنوع شد .


بلکا ممنوع شد .

مطابق ماده واحده" قانون ممنوعیت به کارگیری اسامی، عناوین و اصطلاحات بیگانه" مصوب1375.9.28 ، تمامی شرکت ها و موسسات دولتی و تمام شرکت هایی که شمول قوانین و مقررات عمومی بر آنها مستلزم ذکر نام است، موظفند از به کار بردن کلمات و واژه های بیگانه خودداری کنند و همچنین استفاده از این واژه ها بر روی تمامی تولیدات داخلی اعم از بخش های دولتی و غیردولتی که در داخل کشور عرضه می شود، ممنوع است.
دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی اصلی و رسمی موضوع تبلیغات در کشور، با هدف بومی سازی اسامی و عبارات مندرج در محصولات و نام شرکت ها و موسسات و ترغیب عموم مردم به استفاده از اسامی اصیل و فارسی، با اجرای طرح نظارت بر اجرای قانون" ممنوعیت به کارگیری اسامی، عناوین و اصطلاحات بیگانه"، مقدمات اجرایی شدن این قانون را مهیا ساخت.
در همین ارتباط فعالیت های تبلیغاتی اصناف، تابلوهای سردر مغازه ها و در خصوص بسته بندی کالاها و محصولات تولیدی ، این دفتر با نظارت بر هماهنگی و همکاری با سازمان های ذیربط همچون فرهنگستان زبان و ادب فارسی، اداره کل ثبت شرکت ها، اداره کل اماکن عمومی ناجا، شهرداری و... از استفاده از عناوین وعبارات غیرفارسی ممانعت به عمل می آورد.
بنا به دستور وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و در راستای تمکین به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و به لحاظ ممنوع بودن استفاده از واژه بلکا ، این شرکت نام قانونی و ثبتی خود را از پوشش نما بلکا به پوشش نما برکا با علامت تجاری( رخا ) تغییر داد .
وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران :
مطابق تبصره 9 ماده واحده قانون مصوب 28/ 9 / 1375 به کار بردن واژه * بلکا * برای هر فرد حقیقی و حقوقی غیر مجاز می باشد .


*** حال شناسایی شرکتها و محصولات متفرقه برای کلیه متقاضیان فهیم کاری بسیار سهل و آسان گردیده است و به راحتی می توان شرکتها و تولیدات قانونی را شناسایی نمود و آگاه بود که کلیه شرکتهایی که تمکین به قانون ننموده اند مشخصا دارای تولیدات قانونی نیز نمی باشند *** برخی از این شرکتهای متفرقه نه تنها به قانون دهن کجی می نمایند ، بلکه درک و فهم و شعور مردم و مصرف کنندگان محترم را نادیده گرفته و با بزرگنمایی کاذب و تبلیغات کذب در راستای فریب متقاضیان فهیم قدم بر داشته اند .
گروه کارخانجات پوشش نما برکا * پوشش نما بلکا سابق * اولین و بزرگترین تولید کننده پوششهای الیافی سلولزی بر اساس آنالیز علمی و دریافت کننده اولین پروانه بهره برداری در کشور از وزارت صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران در زمینه پوششهای دکوراتیو ساختمان و پدید آورنده کد بین المللی ISIC در زمینه محصولات مذکور می باشد .
با رخا ، زیبایی و اطمینان را از آن خود سازیم .




پوشش نما بلکا - دیوارپوش - رنگ


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: oomid nori
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 9
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: oomid nori
در مـورد: بلکا ممنوع شد .
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:









برو بالا
novintabligh.com