نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

rakha


رخا
آمیزهای از هنر و زیبایی ، زینت بخش محیط شما
چرا رنگ ؟
چرا کاغذ دیواری ؟
چرا پوششهای متفرقه ؟
زیبایی + سرعت + دقت + کیفیت را همیشه از اولین ، بهترین و بزرگترین بخواهید .
دیوارپوشهای رخا آمیزه ای از هنر و زیبایی با بالاترین کیفیت در سراسر کشور
اجرای پوششهای سلولزی علاوه بر اینکه به نصاب حرفه ای نیازمند است ، به محصول حرفه ای و با کیفیت نیز نیاز دارد ، که این مهم توسط اولین کارخانه تولید کننده در ایران فراهم گردید . که به پوشش نما بلکا اشتهار یافت ولی پس از آن و پس از تبلیغات گسترده صورت گرفته توسط این شرکت ، افراد و شرکتهای بسیاری درصدد سوء استفاده از نام و محصولات این شرکت برآمدند . که در پی آن و همزمان با ممنوع شدن نام بلکا و در راستای تمکین به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ، این شرکت نام رسمی و قانونی خود را از پوشش نما بلکا به پوشش نما برکا تغییر داد و نام تجاری *رخا* را نیز برای محصولات خود انتخاب نمود تا دیگر مشتریان و مصرف کنندگان گرامی دچار انتخاب اشتباه و سردرگمی نگردند و فریب شرکتهای کاغذی و افراد سود جو را نخورند .
مطابق ماده واحده" قانون ممنوعیت به کارگیری اسامی ، عناوین و اصطلاحات بیگانه" مصوب1375.9.28 ، تمامی شرکت ها و موسسات دولتی و تمام شرکت هایی که شمول قوانین و مقررات عمومی بر آنها مستلزم ذکر نام است ، موظفند از به کار بردن کلمات و واژه های بیگانه خودداری کنند و همچنین استفاده از این واژه ها بر روی تمامی تولیدات داخلی اعم از بخش های دولتی و غیردولتی که در داخل کشور عرضه می شود ، ممنوع است.
دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی اصلی و رسمی موضوع تبلیغات در کشور ، با هدف بومی سازی اسامی و عبارات مندرج در محصولات و نام شرکت ها و موسسات و ترغیب عموم مردم به استفاده از اسامی اصیل و فارسی ، با اجرای طرح نظارت بر اجرای قانون" ممنوعیت به کارگیری اسامی ، عناوین و اصطلاحات بیگانه" ، مقدمات اجرایی شدن این قانون را مهیا ساخت.
در همین ارتباط فعالیت های تبلیغاتی اصناف ، تابلوهای سردر مغازه ها و در خصوص بسته بندی کالاها و محصولات تولیدی ، این دفتر با نظارت بر هماهنگی و همکاری با سازمان های ذیربط همچون فرهنگستان زبان و ادب فارسی ، اداره کل ثبت شرکت ها ، اداره کل اماکن عمومی ناجا ، شهرداری و... از استفاده از عناوین وعبارات غیرفارسی ممانعت به عمل می آورد.
بنا به دستور وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و در راستای تمکین به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و به لحاظ ممنوع بودن استفاده از واژه بلکا ، این شرکت نام قانونی و ثبتی خود را از پوشش نما بلکا به پوشش نما برکا با علامت تجاری( رخا ) تغییر داد .
وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران :
مطابق تبصره 9 ماده واحده قانون مصوب 28/ 9 /1375 به کار بردن واژه * بلکا * برای هر فرد حقیقی و حقوقی غیر مجاز می باشد .
شما می توانید با مراجعه به آدرس زیر به سایت وزارت فرهنگ و ارشاد وارد و نام – بلکا – را در لیست کلمات ممنوعه مشاهده نمایید :

www.ad.gov.ir/ad/cities/?sn=dictionary

*** حال شناسایی شرکتها و محصولات متفرقه برای کلیه متقاضیان فهیم کاری بسیار سهل و آسان گردیده است و به راحتی می توان شرکتها و تولیدات قانونی را شناسایی نمود و آگاه بود که کلیه شرکتهایی که تمکین به قانون ننموده اند مشخصا دارای تولیدات قانونی نیز نمی باشند *** برخی از این شرکتهای متفرقه نه تنها به قانون دهن کجی می نمایند ، بلکه درک و فهم و شعور مردم و مصرف کنندگان محترم را نادیده گرفته و با بزرگنمایی کاذب و تبلیغات کذب در راستای فریب متقاضیان فهیم قدم بر داشته اند .
گروه کارخانجات پوشش نما برکا * پوشش نما بلکا سابق * اولین و بزرگترین تولید کننده پوششهای الیافی سلولزی بر اساس آنالیز علمی و دریافت کننده اولین پروانه بهره برداری در کشور از وزارت صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران در زمینه پوششهای دکوراتیو ساختمان و پدید آورنده کد بین المللی ISIC در زمینه محصولات مذکور می باشد .

رخا * دستاوردی نوین در صنعت ساختمان * rakha
.
*** رخا *** rakha ***
• نه تنها اولین پوشش الیافی سلولزی قانونی در کشور است .
• بلکه اولین رول سنگ مصنوعی در جهان نیز می باشد .
• اولین ایزولاسیون پلیمری ، تزئینی جهت استخرها و پشت بام نیز می باشد .
• پوشش سنگدانه ای معدنی بصورت خمیر جهت نماسازی ساختمان نیز می باشد .
• چسب پلیمری مخصوص سطوح نما نیز می باشد .
• سنگهای مصنوعی با فناوری بتن سبک سازی شده نیز می باشد .

شایان ذکر می باشد ، این شرکت نه تنها بر اساس ادعا ، بلکه بر اساس مدارک و مستندات رسمی و قانونی موجود از جمله : اولین دریافت کننده کد بین المللی ISIC در زمینه تولید پوششهای الیافی و سلولزی از جانب وزارت محترم صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران و همچنین ساخت و راه اندازی اولین کارخانه تولید رنگ و پوششهای الیافی سلولزی با مجوز رسمی و قانونی وزارت صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران و تحت نظارت این سازمان بعنوان اولین کارخانه رسمی در این زمینه فعالیت خود را آغاز نمود و پس از طی مراحل قانونی و اخذ تائیدیه ها و استاندارد های لازم در زمینه تولیدات خود سرانجام موفق به اخذ اولین پروانه رسمی بهره برداری در این زمینه گردیده است .

**** کد بین المللی ISIC :

این کد بعنوان کد شناسایی بین المللی محصول می باشد ، که برای هر محصول بصورت جداگانه تعریف و دارای یک شماره بین المللی مشخص برای هر محصول در سراسر دنیا می باشد و با افتخار این شرکت ایرانی برای اولین بار موفق به اخذ کد بین المللی ISIC در زمینه الیاف پوششی فیبری سلولزی تحت شماره بین المللی 26991496 پس از طی مراحل قانونی در وزارت صنایع و معادن گردید و پس از این هر شرکتی ، در هر کجای ایران و جهان که راغب به تولید این محصول باشد می تواند با استفاده از این کد اقدام به اخذ جواز به منظور تاسیس کارخانه نماید . امید آن است که با همت و دانش متخصصان ایرانی ، کشورمان سالانه موفق به صدور کد های بین المللی بیشتر و ثبت محصولات جدید بیشتر ، در جهان و در تمام زمینه ها باشد .

**** پروانه بهره برداری :

نشانه رسمی و قانونی بودن یک کالا و تولید محصول تحت نظارت سازمانهای مربوطه از جمله : وزارت صنایع و معادن ، سازمان حفاظت محیط زیست ، سازمان بهداشت ، آزمایشگاه ، وزارت اقتصاد و امور دارائی ، سازمان تامین اجتماعی و ... می باشد . که از جانب وزارت صنایع و معادن به تولیدات قانونی کارخانه های تولیدی و صنعتی کشور اعطاء می گردد .

اولین تولید رسمی و قانونی در کشور از این پس با نام جدید و قانونی *** رخا *** RAKHA ***


******* www. R A K H A . ir *******

* گیرنده اولین کد بین المللی ISIC در زمینه پوششهای الیافی
* دارای اولین پروانه بهره برداری کشور
* داری مجوز از وزارت صنایع و معادن
* دارای مجوز از سازمان ثبت شرکتها
* دارای تاییدیه از سازمان مالکیتهای صنعتی
* دارای تاییدیه اتاق تعاون مرکزی ج ا ایران
* دارای تائیدیه سازمان محیط زیست ج ا ایران
* دارای استاندارد و تاییدیه های بین المللی
* برنده جهانی چهارمین لگوی صنعتی کشور سوئیس
* دارای تقدیرنامه نمایشگاههای بین المللی ج ا ایران
* دارای محصولات با کد ISIC ج ا ایران
* دارای مجوز اعطاء نمایندگی به داخل و خارج کشور
* دارای لوح سپاس سالهای متمادی نمایشگاه صنعت ساختمان
* دارای گسترده ترین شبکه خدماتی در سراسر کشور
* یکی از بزرگترین کارآفرینان در سراسر کشور
ظرفیت تولید سالانه 900 تن برای داخل و خارج از کشور در
هر یک از سالنهای تولید

******* www. R A K H A . ir *******

با تشکر
سرپرستی مرکزی کارخانجات پوشش نما برکا ایران

**** سهامی خاص *****

***** امور نمایندگان*****

شماره های تماس :
26315237 - 021 - 0098
26315238 - 021 - 0098
26315239- 021 - 0098

شماره ویژه پیام کوتاه SMS
09192222360

آدرس اینترنتی : www.RAKHA.ir

** رخا = رویائی ، خاطره انگیز ، ایدآل **- رنگ پوشش نما بلکا - دیوارپوش - لیست کارخانه ها - بهترین نماهای ساختمان جهان - ایزولاسیون - بهترین نماهای ساختمان جهان - بهترین نماهای ساختمان جهان - بهترین نماهای ساختمان جهان - بهترین نماهای ساختمان جهان


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: amin ahmadi
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 27
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: amin ahmadi
در مـورد: rakha
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com