نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

ساعت مرکزي

با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی، زمان و وقت آدمی از اهمیت خاصی برخوردار می گردد لذا جهت کنترل زمان و اهمیت این موضوع ساعت های دیجیتال مرکزی، راه را آسان و ممکن می کنند .
ساعت های دیجیتال مرکزی در نمونه های مختلف یک طرفه دیواری، یک طرفه سقفی، دو طرفه سقفی، ساعت های مخصوص اتاق عمل مجهز به ثانیه شمار و متناسب با تمامی فضاها قابل ساخت می باشند مزیت این ساعت ها نسبت به ساعت های معمولی کنترل و مانیتورینگ به صورت مرکزی می باشد بدین صورت که کلیه ساعت های فرعی توسط مادر ساعت قابل کنترل و مانیتورینگ هستند و در صورت نیاز کارفرما دستگاه های ثبت ورود و خروج پرسنل را هم می توان با سیستم فوق کنترل نمود . تکنولوژی ساخت آن به طریقی است که بدون استفاده باطری داخلی در زمان قطع و وصل شدن برق زمان آن ها تغییر نخواهد کرد و تا 43000 ساعت بدون برق حافظه خود را نگه می دارند و با وصل شدن برق زمان را به طور دقیق نشان می دهند. ساعت های مذکور در زمان ساخت توسط سازنده به وقت ایران به طور دقیق تنظیم می گردد بطوریکه در زمان راه اندازی و بهره برداری دیگر نیاز به تنظیم آن نمی باشد ولیکن تمهیدات لازم جهت تنظیم آن توسط فرد مسئول در قسمت مرکزی در نظر گرفته شده است به طوریکه با تنظیم کردن مرکز اصلی ساعت تمامی ساعت های فرعی و دستگاه های ثبت ورود و خروج پرسنل تنظیم خواهند گردید. و دیگر نیاز نیست تا تمامی ساعت ها در فضاهای مختلف را به طور تک به تک تنظیم نمود . با استفاده از ساعت های مرکزی کلیه ساعت ها یک زمان را نشان می دهند و دیگر تداخلی در کارهای روزمره به دلیل غیر هماهنگ بودن ساعت های یک مجموعه به وجود نمی آید.
موارد استفاده :
ساعت های مرکزی در مجتمع های اداری، بیمارستانی، فرودگاهی، ترمینال ها و پایانه های اتوبوسرانی، مجتمع های تجاری تفریحی ، مدارس، دانشگاه ها، کارخانجات تولیدی، اتاق های عمل و کلیه مکان هایی که زمان ارزشمند است می توان مورد استفاده قرار گیرد.
ساعت مرکزی - مادر ساعت - ساعت فرعی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: غلامحسین تفنگدار
ایمــیل:
تلفن:
+98711-2334307
موقعیت: ایران
آدرس: آدرس: شیراز -بیست متری سینما سعدی- حدفاصل چهار راه سینما سعدی و هدایت- ساختمان پاناسونیک -طبقه دوم -واحد 3 کد پستی 94799-71347
قیمت: تماس بگیرید
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  پنجشنبه 01 آبان 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 14
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: غلامحسین تفنگدار
در مـورد: ساعت مرکزي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com