نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

پادري مدرن صنعتي

دور مت (DoorMat) چیست ؟

دورمتdoormat نام محصولی جدید است به معنای پادری های مدرن آلومینیومی که به اشتباه کفپوش جلوی درب,گردگیر کفش,.. نیز نامیده میشوند امروزه از اجراء مهم ورودی ساختمان ها محصوب میشود. تولیدی دُرمت بعنوان پیشتاز در طراحی پادری های توکار و روکار موکتی و لاستیکی با بیش از چندین سال تجربه در تولید انواع پادری در خدمت صنعت ساختمان میباشد.
چرا دور مت ؟
امروزه توجه به کارآمدی و زیبایی هر سیستم ورودی برای هر بنای ساختمانی اعم از مس*****ی و تجاری به منزلهء چهره ء آن بنا از اهمیت بسزایی بر خوردار بوده و توجه به این مهم ما را از سال 83 بر آن داشت تا به عنوان پیشگام در طراحی و نیز ارائه هر چه بهتر این محصول در کشور ایران کوشا باشیم.( دارای بیش از 12 نمایندگی در استانهای کشور)
برخی از مدیران ممکن است متوجه این موضوع نباشند که بسیاری از مشکلات از جمله تنفسی وخرابی دستگاه ها ممکن است بعلت ورود گردو غبار به ساختمان از طریق کفش باشد.
به عنوان مثال:
• تخمین زده می شود که حدود 10 درصد از تمام خرابی های کامپیوتری در نتیجه گرد و غبار در محیط داخلی است.
• حدود 20 درصد از دانش آموزان در یک مرکز مدرسه معمولی به برخی از ذرات موجود در گرد و غبار حساسیت دارند.
• گرمایش و تهویه مطبوع می تواند به اندازه 20 درصد از بهره وری خود را اگر فقط یک دهم اینچ از گرد و غبارکه روی فیلتر و یا خواص مکانیکی اصلی را پوشش می دهد را از دست بدهند.
• تخمین زده می شود که می تواند تا 200 هزار تومان هزینه نظافت 500 گرم گردو غبار از محیط کار شود،
• افرادی که مشغول به کار در محیط گرد و خاکی در محیط داخلی هستند ،در معرض خطر ابتلا به سرطان ریه، حملات قلبی، آسم، مشکلات تنفسی، و حتی افسردگی میباشند در مقایسه با کسانی که در محیط های سالم سرپوشیده کار می کنند.

همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید مقدار بسیار زیادی گردو خاک و مواد زائد کفش در لای قطعات پادری گیر نموده است و با ورود این حجم گردو خاک با ساختمان مقدار انرژی زیادی صرف جمع آوری آن از محیط میشود.

خوشبختانه، بسیاری از این مشکلات مربوط به گرد و غبار می تواند از طریق استفاده موثر از سیستم پادری های مدرن آلومینیومی توکار، از بین برود. سیستم پادری های مدرن در حال حاضر به طور گسترده ای به عنوان یک جزء کلیدی در یک سیستم تمیز کننده سبز به رسمیت شناخته شده، حتی کمک میکند به مدیران برای اخذ گواهینامه رهبری در طراحی انرژی و محیط زیست.
پادری های مدرن آلومینیومی - کفپوش - گردگیر کفش - عکس طراحی داخلی ساختمان - نظافت ساختمان - WWW.Rolldooraria.com


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: پادری آلومینیومی درمت
ایمــیل:
تلفن:
44197603
موقعیت:
آدرس: شهر قدس
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  چهارشنبه 09 مهر 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 8
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: پادری آلومینیومی درمت
در مـورد: پادري مدرن صنعتي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com