نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

شرکت آسانسور آساتيس صنعت آريا

شرکت آساتیس صنعت آریا با انواع خدمات آسانسور و بالابرها

شرکت آساتیس صنعت آریا به پشتوانه تجربه چندین ساله‌ی خود، نیروی انسانی مجرب و رعایت استانداردهای فنی و مهندسی، انواع خدمات آسانسور و بالابرهای ساختمانی و صنعتی را به مشتریان گرامی عرضه می‌کند.

آسانسورهای کششی که دارای انواع مختلفی به شرح زیر می‌باشند:
آسانسور گیربکسی (Gear Machine Elevator)
آسانسور بدون گیربکس (Gearless)
آسانسور بدون موتورخانه (Roomless)

آسانسورهای هیدرولیک
انواع بالابر و جک‌های معلول‌بر

بازسازی، سرویس و نگهداری انواع آسانسور
از دیگر خدمات شرکت آساتیس، تعمیر و بازسازی آسانسورهای فرسوده و همچنین ارایه‌‌ی خدمات دوره‌ای سرویس و نگهداری آسانسور و بالابر در بازه‌های زمانی مشخص می‌باشد.
جهت بازسازی آسانسور و بالابرهای فرسوده، این شرکت ابتدا با اعزام کارشناس پروژه را مورد بازدید و بررسی قرار می‌دهد و سپس با توجه به وضعییت پروژه و بودجه‌ی در نظر گرفته شده توسط کارفرما، پیشنهاد خود را در قالب استعلام قیمت ارائه می‌دهد.

جهت خدمات سرویس و نگهداری ماهیانه، این شرکت یا اعزام سرویس‌کار، آسانسور منزل و یا محل کار شما را با توجه به پارامترهای از پیش تعیین شده مورد بازدید قرار داده و مشکلات احتمالی آن را برطرف می‌نماید. اگر در طول مدت قرارداد سرویس و نگهداری، آسانسور و بالابر شما دچار نقص فنی گردد، این شرکت آمادگی دارد به صورت شبانه‌روزی و هفت روز هفته، با اعزام سرویس کار نسبت به رفع خرابی اقدام نماید. همچنین تمامی آسانسورها در طول مدت قرارداد سرویس و نگهداری، تحت پوشش بیمه‌ی رایگان از طرف شرکت آساتیس صنعت آریا می‌باشند.

دارا بودن پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور یکی از مهم‌ترین شرایط برای فعالیت شرکت‌های آسانسوری می‌باشد. دریافت این پروانه به معنی تائید رسمی شرکت از طرف مراجع فنی و قانونی از جمله وزارت صنایع و معادن است. با توجه به الزام دریافت آن برای شرکت‌های آسانسوری، خریداران نیز قبل از عقد قرارداد بایستی مطمئن شوند که شرکت طرف قرارداد این پروانه را اخذ کرده باشد.
شرکت آسانسور آساتیس صنعت آریا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور از وزارت صنایع و معادن به شماره ۵۱۴۵۳/۰ .
همچنین شرکت آسانسور آساتیس صنعت آریا از سال ۱۳۸۸ به صورت رسمی به عضویت در سندیکای آسانسور و پله‌برقی ایران و خدمات وابسته درآمده است.
آسانسور آساتیس - شرکت آسانسور آساتیس - آسانسور - آساتیس - بالابر ساختمانی صنعتی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: asatis
ایمــیل:
تلفن:
09384130881
موقعیت: تهران
آدرس: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، خیابان ناهید، نبش گلستان پنجم، شماره ۳۵، طبقه دوم.
قیمت: توافقی
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 6
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: asatis
در مـورد: شرکت آسانسور آساتيس صنعت آريا
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com