نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

پرشين فوم بتن

اجرا کفسازی طبقات و پشت بام
از لحاظ اقتصادی قیمت هر مترمکعب فوم بتن نسبت به پوکه ریزی ارزان تر است.
سرعت عملیات اجرایی فوم بتن نسبت به پوکه ریزی بسیار بالاتر است به طوریکه پوکه ریزی برای هر اکیپ در هر روز تنها هفت ( 7 ) مترمکعب است درحالیکه فوم بتن را در هر روز 50 تا 60 مترمکعب می توان اجراء نمود.
در روش پوکه ریزی به دلیل اختلاط پوکه و سیمان به صورت دستی امکان سست بودن قسمت هایی از کف بنا وجود دارد و بعد از گذشت زمان ترک و شکستگی هایی بر روی بعضی از سطوح که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند به وجود خواهد آمد در صورتیکه در فوم بتن ملات به صورت یکنواخت مخلوط شده و در همه سطوح پخش می شود بنابراین از استحکام بیشتری برخوردار می باشد.
وزن هر مترمکعب پوکه اجراء شده در حالت ایده آل تقریباً 600 کیلوگرم می باشد در حالیکه وزن هر مترمکعب فوم بتن بین 300 تا 350 کیلوگرم می باشد.
جهت پوکه ریزی نیاز به استفاده از بالابر می باشد اما انتقال فوم بتن به طبقات فوقانی به صورت مکانیزه و با پمپاژ مواد به وسیله دستگاه و توسط شیلنگ های مخصوص صورت می گیرد.
حمل پوکه و رفت و آمد کارگران در طبقات، احتمال خسارت به لوله کشی های کف ساختمان را افزایش می دهد ولی بدلیل اینکه فوم بتن با پمپاژ به طبقات ارسال می شود نیازی به هیچگونه رفت و آمد اضافی نمی باشد.
در پوکه ریزی بایستی ماهیچه کشی و کروم بندی تاسیسات انجام شود در حالیکه در فوم بتن به علت وجود حباب های ریز، این محصول می تواد عایق لوله هایی که از کف عبور کرده اند باشد و نیاز به ماهیچه کشی و کروم بندی لوله ها و تاسیسات نمی باشد.
در پوکه ریزی بسته به نوع و روش تولید آن ضایعات تقریبی 5 الی 15 درصد می باشد اما مکانیزه بودن سیستم تولید و انتقال فوم بتن، موجب گردیده تا ضایعات فوم بتن به صفر برسد.
پرشین فوم بتن - فوم بتن - کفسازی - شیب بندی پشت بام - قیمت فوم بتن - بتن در کفسازی - بتن در کفسازی - بتن در کفسازی - بتن در کفسازی - بتن در کفسازی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: پرشین فوم بتن
ایمــیل:
تلفن:
09126806308
موقعیت: تهران
آدرس: گیشا
قیمت: توافقی
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  سه شنبه 01 مهر 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 4
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: پرشین فوم بتن
در مـورد: پرشين فوم بتن
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com